Astrologė Miracha: žmogus pats valdo savo gyvenimą, o ne atvirkščiai

astrologijos-fenomenasAstrologija – mitais apipintas ir prieštaringai vertinamas mokslas. Kai kurie teigia, kad astrologija tai tik vienas didelis pramanas, tačiau pasaulio istorijoje buvo ne vienas garsus žmogus, kuris pasikliovė žvaigždėmis ir planetomis (pvz. JAV prezidentas Ronaldas Reiganas savo dienotvarkę sudarinėjo atsižvelgdamas į vieno astrologo iš San Francisko prognozes).
 
Apie šį fenomeną portalas anomalija.lt kalba su Astrologe Miracha.
 
Gerb. Miracha, sakykite, kaip susidomėjote astrologija ir kodėl nusprendėte „draugauti su žvaigždėmis”?
 
Kartu su astrologija esu jau šešeri metai. Susidomėjau astrologija augindama dukrytę, kai buvau motinystės atostogose. Tada tiesiog turėjau daugiau laiko skirti savo pomėgiui, nes ezoterika mane traukė nuo pat vaikystės.
 
Mano močiutė būrė kortomis ir buvo to išmokiusi paauglystėje, bet kortos manęs nepatraukė, man norėjosi kažko gilesnio ir moksliškesnio. Taip pat visada labai domėjausi sapnų simbolika, žmogaus pasąmonės gelmėmis. Apskritai visada domino žmogus – kodėl jis taip elgiasi ir kas lemia tokias jo elgesio priežastis. Mano profesija yra susijusi su finansais, o astrologijoje nemažai skaičiavimų, tačiau būtent astrologija atskleidžia visapusiškai mano prigimtį, nes joje reikia ne tik loginio mąstymo, bet ir daug filosofinio požiūrio į pasaulį.

 

Šiai dienai turiu subūrusi savo bendraminčių klubą, kurio dėka astrologija atsiveria dar plačiau, nes norint būti geru astrologu vien tik teorijos nepakanka, reikia ir daug praktikos, t.y. pažinti žmogų tokį, koks jis iš tiesų. Žmonės dažnai užsideda kaukes, kad lengviau pritaptų visuomenėje ir retas kuris dalinsis išgyvenimais tais, kurie yra širdyje. Astrologija atveria tikrąją prigimtį, o tada ateina meilė sau, meilė tokiam, koks esi…

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kas yra astrologija? Kaip galėtumėte apibūdinti astrologijos sąvoką žmogui, kuris pirmą kartą išgirdo šį žodį?

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Astrologija – mokslas apie dangaus kūnų padėtį ir judėjimą, kuris atskleidžia kiekvieno žmogaus individualumą, prigimtines duotybes ir charakterio ypatumus. Dažnai lemties sąvoka yra pernelyg mistifikuojama, nes žvelgiant iš astrologijos pusės galima teigti, kad žmogaus likimas – tai tam tikras tikimybių kratinys. Būtent tas tikimybes ir atskleidžia astrologijos mokslas.

 

Remiantis planetų judėjimu galima prognozuoti ateities įvykius bei nukreipti savo gyvenimą sėkminga linkme. Žmogus dažnai nori meilės, karjeros, vaikų būtent dabar, o ne vėliau. Tačiau iš tiesų mes būtume žymiai laimingesni, jei sugebėtume džiaugtis tuo, kas duota dabar ir sugebėtumėme išlaukti to ko norime. Nes kai sulauksime to, ko norime šiandien, jau galbūt norėsime visai ko kito rytoj…

 

Skeptikai dažnai sako, kad astrologija tai tiesiog išsigalvojimai ir nieko daugiau. Daug kas astrologus priskiria šarlatanams. Ką galėtumėte atsakyti tokiems žmonėms?

 

Astrologijai reikalingas ne tik loginis mąstymas, bet ir platesnis suvokimas. Kiekviena planeta turi begales skirtingų reikšmių ir tai reikia apjungti dar ir su asmenybe – ne tik prigimtimi, bet ir tuo, ką žmogus šiai dienai pasiekė, kaip jis išnaudojo (neišnaudojo) savo prigimtines duotybes.

 

Skeptikams neatsakyčiau nieko. Kiekvienas žmogus pats pasirenka kuo jam tikėti. Žmogus privalo kritiškai mąstyti ir visada skaityti informaciją priėmimo – atmetimo principu. Besąlygiškas priėmimas teikiamos informacijos rodo ne ką kita kaip kritinio mąstymo nebuvimą

 

Ar astrologas gali numatyti žmogaus ateitį?

 

Bendrąja prasme galima teigti, kad žmogaus gyvenimas yra tik vienas didelis tikimybių kratinys. Žmogus dažnai atsiduria kryžkelėje ir turi galimybę rinktis ir priklausomai nuo to pasirinkimo sekantys įvykiai jau atitinkamai ir klostosi. Todėl netikslinga prognozuoti nieko nežinant apie žmogaus gyvenimą, kuo daugiau žinai, tuo tiksliau gali prognozuoti.

 

Astrologija išlaisvina žmogų iš mūsų visuomenėje giliai įsišaknijusio būrėjų mito, kad kiekvieno žmogaus likimas jau gimus yra nulemtas. Todėl aš niekada net nebandau spėti, kiek bus santuokų ar vaikų. Taip, yra prigimtinės duotybės, bet žmogus visada turi pasirinkimo teisę.

 

Svarbu suvokti, kad žmogus pats valdo savo gyvenimą, o ne atvirkščiai. Tiesiog kiekvienam iš prigimties yra tam tikros duotybės, savotiški rėmai. Astrologija, chiromantija, veidotyra, numerologija – visi šie mokslai iš esmės atsako į tą patį klausimą – žmogus atsinešė tam tikras savybes ir sėkmę jau gimęs.

 

Kas yra blogas astrologas? Kaip paprastas žmogus galėtų atskirti ar kreipiasi į šio amato specialistą?

 

Geriausia kai astrologinė kalba yra perteikiama paprastam žmogui taip, kad jis galėtų suvokti. Pernelyg daug terminologijos apsunkina suvokimą. Kiekvienas savo amato specialistas turi sugebėti kalbėti taip, kad tą suprastų visuomenė. Nes astrologas nesupras gydytojo terminologijos, o mechanikas politiko ir t.t.

 

Žmogus taip sukurtas, kad jis ir taip yra labai įtakojamas aplinkos. Mes puikiai suvokiame, kad žiniasklaida dažnai yra tam ir skirta, kad paveiktų masę žmonių tikėti tuo, kuo nori įtikinti kažkas iš aukščiau. Taigi negatyvo aplinkoje ir taip pakanka.

 

Todėl dekstruktyvios ir fatališkos pranašystės sukuria stiprią programą, kuri ilgam gali užsilikti žmogaus pasąmonėje. Visada yra kryptys, į kurias orientuojantis seksis, tiesiog reikia išmokti išlaukti. Taigi mes ne visada galime pakeisti aplinkybes, bet visada galime pakeisti požiūrį. Taip pat norėčiau akcentuoti, kad nereikia pernelyg gilintis į karminius dalykus.

 

Taip, sielos poreikiai yra, ir juos dažnai nėra taip lengva suprasti, bet priežastys kodėl žmogus toks ir ne kitoks, kodėl jis taip elgiasi paprastai paaiškinamos astrologiniais rodikliais ir vaikystės patirtimis, o ne praeitais gyvenimais. Tiesiog tie, kurie domisi ezoterika paprastai savyje turi jau ganėtinai seną sielą, kuri čia atėjo gyventi ne taip paprastai, o suvokti pasaulį plačiau.

 

Ar visiems žmonėms galite padėti? Gal yra tokių, kuriems pagalba yra neįmanoma?

 

Padėti visada galima, jei tik pats žmogus to nori. Jei žmogus nepasiruošęs keistis ir jam patinka būti kankiniu – tai jo pasirinkimas.

 

Kas priverčia žmonės į Jus kreiptis? Ko teiraujasi dažniausiai, kokios pasitaiko problemos?

 

Žmonės dažniausiai kreipiasi tada, kai nėra tikri savo pasirinkimais, kai yra pasimetę savo tiksluose. Dažniausiai kreipiasi dėl tinkamos profesijos pasirinkimo ir meilės reikalų. Tai turbūt yra daugiau mažiau aktualios problemos kiekvienam. Vis tik jei iškyla dvejonės ar tai tikrai „mano“, reiškia žmogui intuityviai iš vidaus kažkas kužda, jog galbūt gyvenimo kryptis ne tai ir žmogus esantis šalia ne tas…

 

Meilė yra viena iš dažniausių problemų. Ar horoskopo suderinamumas garantuoja puikius santykius?

 

Sinastrija, taip vadinamas asmenybių suderinamumas dar neparodo ar pora tinkama vienai kitai. Labai daug reiškia ir kiekvieno žmogaus asmeninis gimimo horoskopas, kuriame matosi prigimtinės duotybės ir kiekvieno žmogaus individualybė. Tačiau ne visada abu žmonės žino savo tikslius gimimo laikus.

 

Todėl aš pradėjau derinti astrologiją su veidotyra. Veido bruožai labai puikiai taip pat parodo porų suderinamumą. Veidotyra ir astrologija papildo viena kitą. Panašūs žmonės visada lengviau eis gyvenimo keliu, jiems lengviau bus šlifuotis. Tačiau tiesa yra tokia, kad priešingybės paprastai labai traukia… Tačiau laikui bėgant išryškėja tie skirtumai ir derintis vienam prie kito pasidaro be galo sunku.

 

Tada žmonės skiriasi arba tiesiog susitaiko su tuo ir konfliktuoja vienas su kitu arba kiekvienas pats su savimi… Lengviau sutarti panašių veido bruožų žmonėms kaip ir panašius asmeninio horoskopo rodiklius turintiems žmonėms. Kai pora visiškai nedera, tokių santykių perspektyva tampa tolygi Sizifo darbui ridenti akmenį į kalną…

 

Ar Jums asmeniškai padeda astrologijos žinios kasdieniniame gyvenime?

 

Jei žmogus negali padėti pats sau tai negali padėti ir kitiems. Pradžioje buvo etapas, kai taip pat manydavau, kad galbūt net ir esant blogiems astrologiniams rodikliams vis tiek darysiu ką suplanavusi, tačiau sekė vienas po kito atvejai, kai astrologinės prognozės pasitvirtino.

 

To pasekoje išmokau išlaukti tinkamų gyvenimo aplinkybių ir džiaugtis tuo, kas duota dabar. Stengiuosi pernelyg nesureikšminti astrologijos, tačiau visada atsižvelgiu į rekomendacijas. Astrologija skirta ne tam, kad žmogus taptų jos įkaitas. Tai yra tiesiog pagalbinis įrankis, kuris padeda geriau suvokti save.

 

Kartais žmonės būrėjus sutapatina su astrologais. Ar toks sutapatinimas yra teisingas?

 

Ir taip ir ne. Tiesiog mes neteisingai suvokiame kas yra burėja. Ezoterika labai tampriai siejasi su psichologija, tik ezoterika giliau parodo kodėl žmogus toks ir ne kitoks. Astrologas galbūt sietųsi su aukštesniu IQ. Bet astrologui nepakanka tik aukšto loginio intelekto, reikia ir nemažai empatijos, taigi ir aukšto emocinio intelekto. Norint būti astrologu reikia daugiau mažiau išmanyti įvairias gyvenimo sritis, nes ne viskas taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

 

Papasakokite kokią nors istoriją, kai padėjote žmogui pasinaudodama astrologinėmis žiniomis.

 

Turbūt labiausiai įsiminė atvejis, kai moteris daugybę metų negalėjo pastoti ir medicina rodos jau nebegalėjo padėti. Tada rekomendavau išvykti į kitą pasaulio šalį ir ten sutikti savo gimtadienį. To pasekoje keičiasi soliaras (saulės sugrįžimas į tą patį laipsnį kaip gimimo metu), kuris keičia metinę programą. Taigi pakeitus metinę prognozę moteris susilaukė vaikelio. Tiesa, kartais tam, kad pakeistume metinę prognozę tenka vykti labai toli, o tai ne visada yra įmanoma.

 

Kuo galite padėti žmonėms, kurie galvoja į Jus kreiptis?

 

Pirmiausia tai tiesiog labiau suvokti save. Mes labai pratę stebėti ir komentuoti kitų elgesį, bet suprasti save ir pažvelgti į save iš šalies, su kritika, dažnai nėra taip paprasta. Dažnai asmeninis gimimo horoskopas ir charakteristika padeda žmogui tiesiog suvokti save ir priimti tokį, koks esi.

 

Kai priimi save tokį, koks esi ir realizuoji save ten, kur geriausiai jautiesi emocine prasme (o ne finansine), tada galima sakyti, kad eini tikrosios laimės keliu. Nes norint būti laimingu reikia turėti drąsos. Reikia klausyti širdies balso ir nebijoti būti savimi…

 

Dėkojame už pokalbį.

 

Astrologė Miracha, mirachoshoroskopai.lt, asmeninis Astrologės Facebook puslapis

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dovydas

Iz 47,13-14
13 Tu esi bejėgė dėl savo daugybės patarėjų. Tegu astrologai, žvaigždžių stebėtojai, dangaus ženklų tyrinėtojai atsistoja ir išgelbsti tave nuo to, kas tave užgrius.
14 Jie yra kaip ražienos, ugnis sudegins juos. Jie negali išgelbėti savo gyvybės iš liepsnos, kuri nėra žarijos pasišildyti ar židinys, prie kurio galima sėdėti.

Vycka

Idomiai susiskaite. Aciu

Taip pat skaitykite