NAMŲ ENERGETINĖ APSAUGA “TRYS ADATOS”

Kam reikalinga namų energetinė apsauga? Visuotinis erzulys ir skubėjimas bei aklas bėgimas per gyvenimą besistengiant pagauti sėkmės paukštę neleidžia atsikvėpti net namuose. Dažnai net grįžę į namus negalime atsipalaiduoti, pasijausti harmonijos ir tvarkos oazėje. Viena iš priežasčių – parsinešamos energetinės miesto ar kolegų, sutiktų aplinkinių šiukšlės, kurios it varnalėšos sėklos prikimba prie mūsų energetinio rūbo. Energetiškai užteršti namus taip pat gali ir atvykę svečiai, kurie tikrai ne visada linki gero mūsų namams, o galbūt į svečius atvyksta su tokiomis pačiomis energetinėmis “prielipomis”, su kokiomis ir mes grįžtame į savus namus. Šis ritualas padės sukurti tarsi “sterilizatorių” virš lauko durų, kuris neleis į Jūsų namus patekti smulkiam energetiniam negatyvui.

 

Namų energetinė apsauga – ritualas atliekamas Mėnulio pilnaties dieną.
Mėnulio kalendorių, padėsiantį rasti ritualui tinkamą dieną rasite ČIA.

 

Jums prireiks trijų naujų adatų. Jas geriausia būtų įsigyti specialiai šiam ritualui. Paruoškite lygią reikalingą sumą adatoms įsigyti, perkant adatas pinigus paduokite kaire ranka, o adatas paimkite dešine. Atsiskaitydami tyliai sušnabždėkite: “Tau prekiauti, o man namus apsaugoti”.

 

Grįžus namo paimkite pirmąją adatą, jos smaigaliu pagal laikrodžio rodyklę apveskite visą laukujų durų staktą ir įsmeikite adatą į viršutinę durų staktos dalį, įsivaizduojamo trikampio, kurio smaigalys nukreiptas į viršų, dešinį apatinį kampą sakydami:

 

“Adata, į namų sargybą stok, jaukumą ir ramybę namų saugok! Žmones gerą linkinčius įleisk, o ne žmones ir žmones piktus nuo mano namų gink!”

 

Paimkite antrąją adatą, vėl apveskite jos smaigaliu visą durų perimetrą ir įsmeikite į viršutinę durų staktos dalį, į įsivaizduojamo trikampio kairįjį apatinį kampą, pakartodami užkalbėjimą:

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Adata, į namų sargybą stok, jaukumą ir ramybę namų saugok! Žmones gerą linkinčius įleisk, o ne žmones ir žmones piktus nuo mano namų gink!”

 

Paimkite trečiąją adatą vėl apveskite jos smaigaliu visą durų perimetrą ir įsmeikite į viršutinę durų staktos dalį, į įsivaizduojamo trikampio viršutinį kampą, pakartodami užkalbėjimą:

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

“Adata, į namų sargybą stok, jaukumą ir ramybę namų saugok! Žmones gerą linkinčius įleisk, o ne žmones ir žmones piktus nuo mano namų gink!”

 

Dabar prieš save durų staktos viršutinėje dalyje matote iš adatų sudarytą trikampį. Visoms trims adatoms liepkite:

 

“Trys adatos mano namus nuo priešų ir nežmonių bei piktą linkinčių saugokite! Visus šių namų gyventojus lai laimė ir sėkmė lydi, o ši apsauga lai tvirtai stovi it siena akmeninė, it tvora geležinė. Tegu bus taip! Tegu bus taip! Tegu bus taip!

 

Prieš atliekant namų apsaugos ritualus būtina namus išvalyti nuo susikaupusios negatyvios energijos. Kaip tai padaryti? Nesudėtingus namų apvalymo ritualus rasite ČIA.

 

Tokiu pat būdu su trijų adatų pagalba galima apsaugoti ne tik namų duris, bet ir langus.

 

Šaltinis: https://kartomantija.lt/new/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

kam prismaigstyti visur adatu, geriau jau kokia sventa zvakele uzsidegt bendraujant su sveciais. ir aplinka maloni ir ramu ir negatyvui sklist neleidzia..

Taip pat skaitykite