Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla dėl neigiamų minčių atsako psichologė Irma Reinikienė.

 

Ar tiesa, kad ligos kyla dėl neigiamų minčių?

 

Prieš keletą metų pasaulį apskriejo neįtikėtina japonų mokslininko žinia apie vandenį. Pasirodo, vanduo reaguoja į žmonių mintis, išsakytus žodžius ir, priklausomai nuo jų, keičia savo struktūrą. Jeigu nuolatos sakomi negatyvūs žodžiai, vandens struktūra bus išsiliejusi, patamsėjusios spalvos. Ir priešingai, kalbant tik teigiamus dalykus, vanduo bus skaisčios spalvos, o jo struktūra taisyklingų gražių raštų. O dabar pagalvokite, kiek procentų žmogaus kūno sudaro vanduo.

 

„Žodžiais galima paveikti vandens stiklinę. Pagalvokime, kaip mes paveikiame save tam tikrais žodžiais ir mintimis“, – sako psichologė, Egu.lt lektorė Irma Reinikienė. Meilė ir dėkingumas yra patys stipriausi žodžiai. Kai galvojame apie tai, mes mažų mažiausiai būname geros nuotaikos. Atsikračius negatyvių minčių, gerėja mūsų vidinė būsena ir mažėja rizika susirgti pavojingomis ligomis, tokiomis kaip vėžys.

 

Neigiamas mąstymas – užkrečiamas

 

Neigiamas mąstymas yra užkrečiamas. Ar teko važiuojant viešuoju transportu matyti, kaip kontrolieriai pagauna „zuikį“? Kas tuomet vyksta? Kyla šiokia tokia sumaištis, atsiranda pažeidėjo gynėjų, atsiranda ir kas gina kontrolierių. Kai kurie žmonės atsitraukia nuo įvykio vietos, nes ten vyrauja daug neigiamos energijos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įsivaizduokite kokį nors nemalonų nutikimą darbe. Žmonės, kurie linkę būti energetiniais vampyrais, paprastai domisi kas nutiko, patys veliasi į visokius įvykius. Tuo tarpu kiti žmonės traukiasi, nes jaučia neigiamą energiją. Tai užkrečiama ir greitai mes galime susigadinti sau nuotaiką.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Negatyvus mąstymas naikina realybės jausmą ir skatina mus iš musės padaryti dramblį. Tarkim, įvyko kokia nors nemaloni situacija, o mes ją kitiems pasakojam labai pagražindami ir išpūsdami detales. Jeigu esate neigiamai nusiteikę, kiekviena proga randate kuo tai patvirtinti ir net mažas įvykis gali atrodyti kaip tragedija. Negatyvus mąstymas trukdo džiaugtis gyvenimu ir riboja mūsų galimybes.

 

Pozityvaus mąstymo privalumai

 

Mąstydami pozityviai mes labiau pasitikime savimi. Jeigu užuot galvoję apie galimas nesėkmes, imsite galvoti, kad jums pasiseks, taip ir bus. Jūs natūraliai pasitempsite, nes pozityvus mąstymas skatina pasitikėjimą savimi. Pozityvus žmogus yra lankstesnis. Jis geba adekvačiau vertinti situaciją. Išskirti jos pliusus bei minusus ir kontroliuoti savo elgesį. Pozityvus žmogus mato ne tik savo trūkumus, bet ir pasiekimus. Formuojasi teigiamas požiūris į save ir atsiranda teigiamas požiūris į kitus, palaipsniui išnyksta pyktis kitiems žmonėms.

 

Atkaklumas ir kūrybiškumas – vienos svarbiausių pozityvaus mąstymo savybių. Jeigu mąstote negatyviai ir vieną ar du kartus nepavyksta atlikti užduoties, esate linkęs nebesistengti ir viską mesti. Tuo tarpu pozityvus žmogus, net jeigu jam nepavyksta iš pirmo karto bando vėl ir vėl. Toks žmogus nenuleidžia rankų, kai neveikia tradiciniai metodai. Jis visuomet ieškos naujų kūrybiškų sprendimų ir žvelgs gerokai plačiau. Tai įkvepia ir kitus žmones, jie yra linkę sekti teigiamu pavyzdžiu. Į viską žvelgdami pozityviai jūs skatinate savo smalsumą, norite sužinoti ką nors naujo, patobulinti savo darbą. Jūs ne tik tobulėjate pats, bet ir skatinate tai daryti aplinkinius.

 

Neišvengiama pozityvumo pasekmė – gera nuotaika kasdien. Net jeigu įvyksta kas nors nemalonaus, pozityvus žmogus atsistato greičiau nei negatyvus. Pozityvus mąstymas palaiko ir skatina judėti pirmyn. Jis gera nuotaika užkrečia kolegas darbe, šeimos narius, draugus. Taip jūs galite turėti didelį ratą draugų, nes su pozityviais žmonėmis visi nori draugauti. Ir, žinoma, atsikračius negatyvo, gerėja ne tik jūsų emocinė, bet ir fizinė būsena, mažėja rizika susirgti sunkiai pagydomomis ligomis.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

jei jau gera sveikata gali turet tik pozityvus, gero linkintys ir visad laimingi zmones, tai ko yra ”prisidirbe” kudikeliai, kai vos gimusius baisiausios ligos ir kancios uzklumpa?!!?.. sakysit uz tevu ir seneliu nuodemes, sakysit tokia karma is praejusiu gyvenimu atsinese= galbut… bet juk tas vaikutis to nesupranta ir nezino, kad jam reik ”atgailaut uz nuodemes”.. gal sakysit, kad sergantis vaikutis bausme jo tevams uz nuodemes?!- bet, tada kodel niekuo detas turi kentet?… nepasirinksi nei ligos nei sveikatos= yra kazkokie kiti gamtos ”principai”.. juk buna, kad zulikai, degradai, kenkejai visokie turi kuo puikiausia sveikata, o dori seimos zmones mylintys, paslaugus, draugiski… Skaityti daugiau »

Išvados

Paprastai yra atvirkščiai: gera sveikata lemia gerą nuotaiką ir pozityvų mąstymą, bei gerą įtaką aplinkai.

.. nusirūkę, nusigėrę, nusinarkošinę, nusiprostitutinę ir šiaip išbadėję dėl socialinės nelygybės – skleidžia neigiamą aplinką. Tačiau jie atsirado ne dėl savo kaltės, o dėl nevaldomos pasaulinės antihumaniškos purvąsklaidos.

Kokios išvados?

Pasaulis

Viskas, kas kada nors kam nors nutiko buvo tik to žmogaus pasirinkimo rezultatas. Reikia galvoti savo galva ir gyventi savo gyvenimą, o ne aklai pasiduoti masėms.

To pasaulis

Vezio nepasirinksi

CNN

Mano diedule ruke ir gere iki 98 metu, ir niekada nesiskunde sveikata. draugui per isvika su baidarem buvo mikro insultas, kam 32 metai, niekada neruke, isgeria kartkartem lengvo alaus, visada išsišiepes, Išvados: buk tu koks nori, jai tau lemta susirgt ir susirgsi, jai nia tai nia.

Energija

>> Mano diedule ruke ir gere iki 98 metu, ir niekada nesiskunde sveikata.

Taip, yra sena patarlė: “blogis yra kraštai, blogai kai visai nedarai, blogai kai persistengi be saiko”.

Galima daryti, kad tamstos “diedulė” skleidė teigiamą energiją.

)):

Jei nebūtų rukęs, galbūt ilgiau būtų gyvenęs. Bet vistiek ilgai gyveno. Beveik 100 metų.

to )):

jaigu kiekvienas zmogus zinotu kiek jam gyvent skirta tai gal ir gyventu kitaip, gali mest rukyt, bet kas ten zino, gal kita diena tave autobusas partrenks

ezoterikas

būtų negėręs , 110m. gal būtų gyvenęs. Senosios kartos žmonės užaugę ant sveiko maisto, jų visai kita sveikata. Žmonės daug klysta gyvenime, nukrenta nuo stalažų, blogai suremontuoja auto, gauna kažkur naktį gerai per ragus,ir t.t. netgi dantų skausmas- dantų pažeidimų formavimasis yra netinkamo gyvenimo būdo- psichologinio mąstymo pasekmė.Yra visatos dėsnis, NIEKAM NEKENK, jo nesilaikant visada ateina problemos sveikatos, nelaimių forma gali pasirodyti. Galbūt geras žmogus buvo diedukas, geriems galima išgerti !

reevoliucija

>> Senosios kartos žmonės užaugę ant sveiko maisto, jų visai kita sveikata.

– vadinasi vyksta ne evoliucija, o reevoliucija? Maistas nesveikas, lavinimas klaidingas, rekomendacijos žudančios!

Damn

Lavina gerai, nes durnas zmogus nesugebetu tiek “E” prikišt pvz i pomidoru padaža, maisto pilna tiek sveiko tiek nesveiko, ce ka pats nori ta valgai, nemanau, kad vienokia ar kitokia rekomendacija kažka nužude.

Sauja

>> nes durnas zmogus nesugebetu tiek „E“ prikišt..

Būtent, prikiša labai labai “protingi”, labai labai protingesni už visus ir labai labai žvengiantys į saują.

Taip pat skaitykite