Išmokite priimti kosminių dėsnių impulsus

Kosminiai dėsniai nėra pavaldūs laikui. Jie egzistuoja amžinybėje ir sudaro sąlygas formuotis pasauliams ir gyvybės formoms. Kosminiai dėsniai dažnai yra nesuvokiami žmogaus protui, bet jie įtakoja žmogaus gyvenimą. Žmogus yra pajėgus suvokti tiek, kiek leidžia bendra kolektyvinė žmonių sąmonė. Bet yra žmonių, gebančių įeiti į kontaktą su subtiliojo pasaulio sąmone ir priimti informaciją, kuri plačiau atveria žmogaus suvokimą apie neregimą pasaulį. Tokie impulsai, kai žmogus savyje patiria kažką absoliučiai nauja, leidžia kosminius dėsnius perprasti „žmogaus kalba“. Kiekvienas toks impulsas keičia kolektyvinę sąmonę ir leidžią į žmogaus protą nuleisti kitokį suvokimą apie patį žmogų ir Visatą. Impulsas prie impulso iššaukia susikibirkščiavimą ir nauja mintis įsiskverbia į kolektyvinę sąmonę, kuri keisdamasi leidžia keisti pajautimus kiekvienam žmogui individualiai.

 

Žmogus, gaunantis tokius impulsus, dažnai sutrinka ar tai tiesa, ar tai ne ligos užuominos ir dažnai užblokuoja tokių impulsų išgyvenimą. Ir dažnai tai būna teisingas kelias. Kol žmogus nėra pasiruošęs priimti idėjos, kad egzistuoja subtilioji realybė ir egzistuoja viską valdantys kosminiai principai, tol tie impulsai sukelia baimes ir pakenkia pačiam žmogui. Todėl norisi kalbėti apie tai, kad žmogus drąsiai galėtų priimti tuos impulsus, kad galėtų apie tai drąsiai kalbėti su kitais žmonėmis ir ieškotų sąlyčio taškų tarp patirtų naujų išgyvenimų.

 

Daugybė amžių buvo manoma, kad bet koks regėjimas yra tamsos padarinys ir jį reikia užspausti. Bet būtent tos žinios daro žmogų laisvą, savarankišką, mąstantį. O mąstančio žmogaus neįmanoma valdyti, vadinasi norint jį patraukti į savo pusę, turi pats elgtis garbingai. O žmogus nėra linkęs pats tobulėti ir kitą skatinti tobulėti. Todėl yra formuojamos mintys, kurios sukausto žmogaus dėmesį ties menkavertėmis problemomis, o į žmones, gebančius apčiuopti amžinybės dėsnius, yra žiūrima su pašaipa. Gerai, kad dabartiniame laike į tai žiūrima su pašaipa, o ne deginami ant laužo ar nuodijami vaistais psichiatrinėse ligoninėse.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kosminiai dėsniai, pasireiškiantys kaip naujo suvokimo impulsai, leidžia žmogui dėlioti naujo suvokimo mozaiką ir pagal šią mozaiką jis formuoja naujas gyvenimo taisykles. Žmogaus atsivėrimas vidiniam pasauliui įgauna pagreitį. Nauja mintis po minties skverbiasi į suvokimą ir keičia žmogaus gyvenimo būdą, siekius. Neinantys su tokia pažanga pradeda jausti nepasitenkinimą negebėjimu prisitaikyti ir vietoj to, kad stengtųsi patys, jie mėgina pažeminti šviesos nešėjus. Todėl norisi jus paraginti skleisti savo žinias tik tiems, kas jų ieško, nekonfliktuokite su tais, kurie jus nori pažeminti, bet nuoširdžiai bendraukite su tais, kurie yra ištroškę žinių. Neeikvokite savo energijos ir laiko tiems, kurie nenori keistis, nekovokite su neigiamai apie jus mąstančiais žmonėmis, o ramiai ir lengvai ženkite nauju savo suvokimo keliu ir priimkite kosminių dėsnių jums siunčiamus impulsus, kurie leis pralaužti senus mąstymo standartus ir jūs prisitaikysite prie naujų gyvenimo sąlygų. Tik sutelkus dėmesį į naujų žinių suvokimą jums bus duodama vis daugiau informacijos, vis daugiau patirsite naujų potyrių. O sutelkdami mintis į kovą, į „kaltų“ ieškojimą, jūs tik iššvaistote savo energiją, kurią galėtumėte naudoti visatos ir savęs pažinimui. Todėl raginu sutelkti dėmesį į naujų potyrių analizę, į naujų žinių įsisąmoninimą. Daugiau laiko skirkite praktikoms, kurių daugybė buvo pasiūlyta laiškuose. Stebėkite, kas gaunasi kaip užsiimate tam tikra praktika, kaip jos jus sustiprina, atlaisvina, suteikia pasitikėjimo savimi ir suformuoja pagarbą gyvenimui. Siūlau skirti daugiau savo laiko mokymui ir pagauti kosminių dėsnių impulsai jums bus vis labiau suprantami. Ateinančios žinios nėra skirtos išrinktiesiems, bet norit jas suvokti reikia asmeniškai augti, praktikuotis ir tada galėsite suvokti žinias taip, kaip jas ir pateikiame.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sunat Kumara

 

Užrašė Violeta Petraitienė

 

Šaltinis http://pazinimolink.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

zmogui reikia tiek nedaug; meiles, apdaro, stogo virs galvos ir maisto… bet ta paselusi puikybe privercia vergaut pinigams. uz pinygus imam pirkti viska, netgi neimanomus dalykus…net gyvenimo mokytojai atsiranda ne uz dyka dalinantys patarimus, nors kiekvienas zmogus, isiklauses i save, savo vidinio balso vedamas visa ta atrastu pats.. Dievas yra kiekviename is musu, jo ieskot nereikia, tik reikia isiklausyt i save. ir Angelas Sargas pasiruoses padeti- tik paprasyti reik ir visad pades… esam mazyciai visatos vabaliukai, jei niekas nesaugotu ir nesirupintu, seniai butume isnyke, bet save laikom pasaulio valdovais ar dievais. meluojam ne tik kitiems, bet ir sau…

Pyktis.

“zmogui reikia tiek nedaug” Kai kuriems ir viso pasaulio mazai. “jei niekas nesaugotu ir nesirupintu, seniai butume isnyke” Na,kaip cia pasakius…dirbtinai sukuriami karai….ligos….ivairios krizes…ir t.t ir t.t….milijonu milijonai auku….kodel jie nebuvo apsaugoti? Jie ejo kancios keliu. Tie nemastantys bukagalviai skerde,nuodyjo viebi kitus…o juk yra JIS kuriam neturetu buti daug vargo ir paprotinti visus. Jei ne ta mase patikliu bukagalviu mes neitiketinai suklestetume visose srityse…gaila,o kaip gaila,kad neteks to isvyst. To klestejimo to SUVOKIMO i kokias moralines ir pan aukstumas tas dvikojis dabartinis gyvulys galetu pakilt… Daznai klausiau to prakeikto dievo kodel visa tai….aisku budavo tyla :) Man rodos jis nebilys… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite