Vangos ir Nostradamo prognozės 2021 m. : kam ruoštis


Paprastai dauguma regėtojų prognozių išsipildo laikui bėgant. Vanga ne kartą yra sakiusi, kad nauja liga ateis iš rytų. Ekspertai neteisingai iššifravo jos žodžius ir tikėjosi, kad naujas virusas pasirodys ne iš Kinijos, o iš Afrikos.

 

Vangos taip pat teigė, kad 2020 m. Pabaigoje žmonija galės rasti vaistą nuo šios ligos, kuri išplis visoje planetoje. Ji pridūrė, kad medicina judės į priekį ir bus išrasta net vaistas nuo vėžio. Įdomi prognozė, kad 2021 metais D.Trumpas susirgs nežinoma liga, dėl kurios, liks kurčias ir turės didelių smegenų problemų. Be to, Rusijos prezidentas, kuris gali būti nužudytas, taip pat turėtų būti atsargus. Po viso to įvyks nežinomas įvykis, kuris privers tris didžiausias šalis susivienyti 2021 m. Verta pasiruošti daugybei ir teroristinių išpuolių.

 

Nostradamo pranašystės tam tikru mastu skamba kaip fantazija, tačiau po 2020 metų net juo pradėta tikėti. Jis numatė, kad 2021 m. Chemikas sukurs biologinį ginklą, kuris žmones pavers zombiais. Be to, jis taip pat kalbėjo apie ekonomikos krizę ir badą, kaip ir daugelis kitų prognozuotojų.

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nuomonė

Smegenų problemos? Trumpas jų jau turi

Sima

Mikalda irgi daug ka ispranasavus yra

Nežinau

Trys šalys susivienijo: Lietuva, Ukraina ir Belarus.

Wanga b. Let

Klaidas išsitaisykit, penki žodžiai o klaidų pilna, ne “Wangas”, o Vanga

Taip pat skaitykite