Japoniškas metodas, kaip sumažinti pilvą ir ištiesinti nugarą – minus 4 cm skiriant 5 minutes laiko per dieną

Plintant sėdimam gyvenimo būdui, dauguma žmonių turi vis daugiau stuburo problemų. Šią paprastą ir efektyvią figūros korekcijos techniką maždaug prieš 10 metų sukūrė japonų gydytojas Toshiki Fukutsuji.

 

Metodas padeda atsikratyti sudribusio pilvo ir gražina stuburą bei visą skeletą į natūralią padėtį.

 

Per dieną jums tereikia mankštintis vos 5 minutes, o jūsų kūno linijos pastebimai pasikeis, liemuo taps plonesnis, o nugara – tiesesnė. Kai buvo išleista knyga, aprašanti šį metodą, Azijoje ji buvo parduota daugiau nei 6 milijonų egzempliorių tiražu, tačiau visą technikos esmę galima atpasakoti keliais sakinias ir rekomendacijomis:

 

Iš rankšluosčio susukite standų cilindrą, ne trumpesnį nei 40 cm ir 7 – 10 cm storumo. Suriškite jį šniūreliu, kad neišsivyniotų.

 

Atsisėskite ant tvirto horizontalaus paviršiaus (minkšta lova netiks, geriau grindys, masažo stalas, fitneso kilimėlis), cilindrą pasidėkite šalia savęs.

 

Atsargiai nusileiskite ant nugaros, tuo pačiu rankomis prilaikydami cilindrą, kad jis atsidurtų skersai jūsų kūno, tiesiai po juosmeniu, tiksliai po bamba. Tai ypač svarbus momentas.

 

Išskėskite kojas maždaug iki pečių ploto ir “šleivai” sujunkite pėdas į krūvą taip, kad jos liestųsi didžiaisiais pirštais, o kulnai vienas nuo kito būtų nutolę maždaug 20 cm atstumu.

 

Tiesiai laikykite rankas ir nuleiskite jas virš galvos, delnais į apačią, o abiejų rankų mažieji piršteliai turi liestis vienas su kitu.

 

Atidžiai stebėkite, kad abiejų kojų nykščiai ir rankų mažieji piršteliai liestųsi tarpusavyje.

 

Likite tokioje pozoje maždaug 5 minutes. Po to atsargiai atsikelkite – per šį laiką kaulai ir sąnariai truputį pakeičia savo vietą, pasislenka.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jei viską darysite teisingai, greitai pajusite, kaip jūsų skeletas kaskart vis labiau atsiduria savo natūralioje būsenoje, o stuburas tiesėja. Pilvas palaipsniui mažės, įsitemps, o vidaus organai atsidurs pačiose optimaliausiose padėtyse.

 

Pradedant šiuos užsiėmimus, 5 minutes iškęsti būna gana sudėtinga, todėl pradėkite nuo 2 – 3 minučių. Rezultatą pajusite jau po mėnesio. Tai puiki alternatyva fiziniams pratimams, skirtiems stuburo stiprinimui. Išbandykite šį metodą ir nugara jums padėkos.

 

Pažiūrėkite trumpą filmuką, kaip gydytojas moko pacientes teisingai atlikti pratimą:

 

Šaltinis: https://www.harmonio.net/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite