Sužinokite ką reiškia jūsų mažojo piršto ilgis!

Šiame trumpame teste galite sužinoti kokią įtaką turi jūsų mažasis pirštas, santykiuose ar šeimoje. Kaip? Labai lengva! Jums tiesiog reikia pažvelgti į savo ranką ir nustatyti savo mažojo piršto ilgį!

 

1. Jūsų mažasis pirštas siekia tik pirmą bevardžio piršto falangą.

 

 

Romantikos jūsų gyvenime užtenka. Jei esate ne vienišas, atskleiskite savo geriausias puses, nes jūsų partneris gali pavargti laukti! Jūs nesugebate aiškiai išreikšti savo jausmų, turite tai praktikuoti.

 

2. Jūsų mažasis pirštas yra ilgesnis nei pirmoji bevardžio piršto falanga.

 

 

Tai reiškia, kad esate išradingas žmogus ir sugebate gerai bendrauti. Jūs išreiškiate savo jausmus labai natūraliu būdu, o svarbiausia jūsų savybė yra įgimtas gerumas.

 

Tačiau kai kurie gali neteisingai suprasti jūsų gerus ketinimus ir tikėti, kad jūsų geranoriška pusė kažką paslėpia. Stenkitės sukurti natūralią atmosferą su asmenimis kurie jus žavi, tokiu būdu jūs pasieksite abipusį supratimą.

 

3. Jūsų mažasis pirštas nesiekia pirmojo bevardžio piršto falango.

 

 

Net tada, kai kažką stipriai mylite, jūs nesugabate to parodyti ar išreikšti atvirai. Jūs atkreipiate dėmesį į kito žmogaus reakciją ir nusiviliate, kai ji jums būna nepalanki. Turite atviriau rodyti savo jausmus ir emocijas, jei norite įgyti kito žmogaus pasitikėjimą.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite