Sužinokite ką apie jus ar jūsų charakterį gali pasakyti gimimo valanda

Pagal astrologus žmogaus charakteriui ir likimui turi reikšmės ne tik gimimo metai, mėnuo ir diena, bet ir valanda. Ką reiškia gimimo valandos būsimam žmogui?

 

Jūsų gimimo valanda

 

23–1 val. gimę žmonės yra gana jausmingi, nors išorėje gali to ir neparodyti. Santykiuose jie dažniausiai būna ištikimi, gali anksti pradėti domėtis priešinga lytimi, jauname amžiuje sukurti šeimą.

 

1–3 val. gimusieji yra protingi, dėkingi, linksmi, siekiantys idealo. Tačiau jie gali būti labiau pavydūs. Santykiuose pakankamai ištikimi patys ir to reikalauja iš kito. Dažniausiai rinkdamiesi antrąją pusę pirmenybę teikia ramiems, darniems žmonėms.

 

3–5 val. gimę žmonės gali būti linkę aukotis dėl savo artimųjų, labai vertina šeimą ir renkasi tokias pat vertybes puoselėjančius gyvenimo partnerius. Tačiau gyvenimas kartais jiems pasiunčia žmonių, kurie nepakankamai juos vertina. Pasitaiko ir šią valandą gimusių egoistų.

 

5–7 val. gimę vyrai ir moterys nelinkę išduoti antrosios pusės, nors gali mėgti flirtuoti. Jie geba užmegzti bei puoselėti darnius santykius su kitais žmonėmis, pasižymi dideliu prieraišumu.

 

7–9 val. pasaulį išvydę žmonės dažniausiai linkę į flirtą, jiems gali būti sudėtingiau likti ištikimais, yra kaprizingi, užsidegantys, kartais net agresyvūs, todėl santykiuose su jais gali būti nelengva.

 

9–11 val. gimusieji yra išmintingi ir išvaizdūs. Tiek jaunystėje, tiek vyresniame amžiuje sulaukia dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Ir vyrai, ir moterys gali būti širdžių užkariautojai.

 

11–13 val. gimę žmonės vertina švelnumą, nuoširdumą, kartais būna pernelyg dideli idealistai, todėl santykiuose gali patirti nusivylimų, pasirinkti netinkamus partnerius. Turi polinkį į sentimentus, gailisi dėl praeityje padarytų pasirinkimų, kaltina likimą. Šią valandą gimę žmonės turėtų mokytis daugiau dirbti su savimi.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

13–15 val. gimusiems žmonėms nelengva būti vieniems, jiems norisi greičiau sukurti santykius, daugiau bendrauti. Jie ištikimi ir švelnūs žmonės, tačiau kai kada pernelyg jaudinasi, dėl visko išgyvena.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

15–17 val. ginusieji vertina laisvę ir nepriklausomybę, nes labiau myli save, mėgsta flirtuoti. Paprastai šią valandą gimę žmonės santykius kuria vėliau.

 

17–19 val. gimę žmonės gali turėti daug gerbėjų. Jie mėgsta kolekcionuoti meilės santykius, flirtuoti. Gali nevertinti tradicijų ir nepaisyti nusistovėjusių taisyklių.

 


19–21 val.
gimusieji yra ištikimi ir linkę rūpintis antrąja puse. Patys nelabai reiklūs, svarbiausia jiems sulaukti dėmesio. Jei gauna pakankamai dėmesio ir rūpesčio, jaučiasi laimingi, būna patenkinti gyvenimu.

 

21–23 val. gimę žmonės pasižymi gera intuicija. Jie nujaučia pavojų, kitų žmonių paslaptis ir kėslus. Nelinkę be reikalo švaistyti laiko, vertina gyvenimą.

 

Šaltinis Balarama.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite