Reinkarnacija egzistuoja: Berniukas kuris gyveno praeityje

Nuo tada kai jis išmoko kalbėti, Cameronas nenustoja pasakoti istorijos apie savo gyvenimą Barros saloje, nutolusioje apie 220 mylių nuo jo dabartinių namų Glasgow.

 

Jis išsamiai apibūdina savo vaikystę saloje: baltąjį namą, kuriame jis gyveno, juodą ir baltą šunis, su kuriais kartu jis vaikščiojo paplūdimyje. Jis kalba apie savo motiną, septynis brolius ir seseris ir tėvą Shane Robertson, mirusį, kai jis buvo užverstas automobiliu.

 

Galbūt tai ir neatrodytų keista jei Cameronui nebūtų tik penkeri metai.

 

Dokumentinis filmas apie Camerono reinkarnacija anglų kalba:

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Linas Mikulskis

Taip aš irgi tikiu sielos nemirtingumu žinau kad ji mirties akimirką atsiskiria nuo kūno ir gyvena toliau be kūno o paskui po kelių tūkstančių metų arba po mirties ji įsikūnija į negimusio žmogaus kūną ir vėl gyvena kūne gali būti taip ir yra sielos gali įsikūnyti į kitą negimusį kūną taigi aš kaip numirsiu mano siela paliks kūną tai aš norėsiu įsikūnyti į negimusios moters kūną ir po to gimti ir užaugti apkūnia mėsinga moterimi ir vaikščioti vasarą tik su sijonu iki kelių ir be jokių kelnaičių ir būti nuoširdi maloni moteris ir apkūni storomis mėsingomis šlaunimis tikinčia Dievu ir… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite