Ligos ir vaistai

Kad sukurtų ligą, o paskui priverstų žmones ją gydyti, medicininė mafija naudoja didžiulį psichologinio ginklo, kuris remiasi baime, arsenalą. Baimė užsikrėsti, baimė užkrėsti kitus, baimė iki galo neišsigydyti, baimė pakliūti į nagus šarlatanams ir panašiai. Amerikoje Baimės instituto palaikymui naudojami dar ir mokesčių bei sveikatos draudimo pinigai. O kuo labiau žmonės bijo, tuo mažiau jie mąsto, analizuoja ir gretina faktus.

 

Štai kaip, pavyzdžiui, veikia infekcinių ligų schema (kiaulių gripas, ŽIV ir panašiai). Sukuriamas mitas apie siaubingą ligą, galinčią pražudyti milijonus, o realūs vaistai (neužpatentuoti farmakologų mafijos) griežtai išstumiami. Aiškinant ligos kilmę paprastai naudojama iš piršto laužtą Pastero teorija ir žmogaus sukurta liga pervedama į infekcinių ar virusinių susirgimų kategoriją. Tokių ligų profilaktikai sukuriamos toksiškos vakcinos ir visuotinės baimės bei pagarbos tradicinei medicinai atmosferoje šitos vakcinos leidžiamos visiems, kam tik įmanoma.

 

Piteris Diuzbergas, “AIDS viruso sukūrimo” autorius: “Tam, kad visuomenė įveiktų mokslo diktatūrą, ji turi pagaliau suvokti savo milžinišką galią… Tradiciškai medicinos mokslo valdžia bazavosi ant baimės susirgti pamatų, tame tarpe infekcijų baimės.”

 

Volteris Hadvenas, gydytojas: “Kai Dženeris atrado – nors tai sunku buvo pavadinti kažkuo iš principo nauju – kad gerokai lengviau įbauginti 100% idiotų pasaulyje (didžiają dalį žmonijos), kad jei pirktų vakciną, negu gydyti tą grupelę žmonių, kurie susirgs raupais ir kurie greičiausiai neturės pinigų gydymuisi. Tai buvo sukrečiantis atradimas – jo vertė – milijardai. Štai todėl šitas šantažas tęsiasi iki šiol.”

 

Kontrolė

 

Iš pradžių reikėjo įsiropšti į valdžią ir imtis kontroliuoti istoriją, ir tada jau niekas neims aiškintis tikrųjų vakcinacijos ir kitų manipuliacijų priežasčių. Realybės kontrolė vykdoma su medicininės, politinės ir žiniasklaidos monopolijų pagalba. Gydytojai, kurie neprisideda prie farmacijos ir medicinos mafijos, paprasčiausiai pavadinami šarlatanais, praranda darbą, reputaciją, virsta socialiniai ir politiniais lavonais arba atpirkimo ožiais (tarkim, Diuzbergas). Su tokiu melu mes žengiame į ateitį, kad įsipaišytume į formulę, suformuluotą dar Džordžo Orvelo: “Tas, kas kontroliuoja praeitį – kontroliuoja ateitį. Tas, kas kontroliuoja dabartį – kontroliuoja praeitį”.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

O istorija kontroliuojama falsifikuojant tą pačią istoriją, draudžiant konkrečias knygas ir Vikipediją (šią kontroliuoja Sorošas ir kažkoks Trevoras Nilsonas, Global Philanthropy Group šefas, konsultuojantis Bono, Bilą Klintoną ir Bilą Geitsą).

 

Patogių ligų priežasčių paaiškinimų įpiršimas

 

Kurstant baimės atmosferą ir kuriant rinką vakcinoms, farmacijos kompanijos ir visiems žinomos tarptautinės organizacijos panaudoja melagingą Pastero teoriją, sakančią, kad bakterijos – tai blogis, kurio reikia atsikratyti alopatinėmis priemonėmis. Jeigu į pirmą planą būtų iškelta Antuano Bešampo (iš kurio Pasteras daug nuplagijavo) teorija apie tai, kad vienos ir tos pačios bakterijos gali būti ir naudingos, ir mirtinos skirtingiems organizmams ir skirtingoms to paties organizmo būsenoms, tai visame pasaulyje tikriausiai vystytųsi tokia kryptis, kaip teisingas maitinimasis. Tačiau tada farmacininkai paprasčiausiai bankrutuotų. Mes labai greitai išsiaiškintume, kad poliomelitą ir autizmą sukelia vakcinos, Alcheimerio ligą – neteisingas maitinimasis ir kenksmingų stomatologinių medžiagų naudojimas, AIDS – antiretrovirusai ir narkotikai, širdies ir kraujagyslių ligas – neteisingas maitinimasis ir sėdimas gyvenimo būdas. Ir taip toliau.

 

Realių vaistų nuo infekcinių ligų slėpimas

 

Reikia kruopščiai slėpti gydymo priemones, o taip pat ir infekcinių ligų priežastis. Žmonės turi manyti, kad vienintelis išsigelbėjimas – tai tradicinė medicina ir gydytojų išrašomi toksiški vaistai be vakcinos. Baimė pasigauti infekciją turi būti stipresnė už norą patikrinti vaistų ir skiepų sudėtį. Džiulianas Vinstonas, homeopatijos istorikas: “alopatiškai gydant šiltinę, mirtingumas nuo šios ligos siekė 59,2%, gydant ją homeopatiškai – tik 9%”.

 

Realių infekcinių ligų priežasčių slėpimas

 

Visi faktoriai, kurie skatina užsikrėtimą ir sirgimą infekcinėmis ligomis, tokie kaip neprivalgymas, skurdas, aplinkos užterštumas, neteisingas maitinimasis, narkotikų vartojimas, saulės šviesos trūkumas ir panašiai, turi būti kruopščiai slepiami. Tai uždega žalią šviesą farmacijos kompanijoms.

 

Dr. Sandleris, 1952 metais padarė išvadą, kad didelio krakmolingumo dieta mažina natūralią organizmo apsaugą. “Intensyvūs 12 metų trukmės tyrimai įtikino mane, kad yra ryšys tarp dietos ir imlumo infekcijoms, kalba eina ne vien apie poliomelitą, bet ir apie paprastas respiratorines infekcijas bei džiovą. Aš įsitikinau, kad žmogaus organizmas gali pats gintis nuo infekcijos, teisingai maitindamasis”.

 

Realių infekcinių ligų išnykimo priežasčių slėpimas

 

Reikia visus priversti tikėti, kad vienintelė infekcijų, sukėlusių praeityje epidemijas, pasitraukimo priežastis yra priverstinė vakcinacija. O faktai, kad, tarkim, skarlatina išnyko pati savaime, o raupai buvo išnaikinti įvedus elementarią higieną, turi būti visiškai ar dalinai nuslėpti.

 

Platus toksiškos terapijos naudojimas

 

Nežiūrint į tai, kad buvo atrastos natūralios raupų gydymo priemonės (kurias naudojant, mirtingumas neviršijo 2%), farmacijos kompanijos turi naudoti didelio toksiškumo medikamentus (nežiūrint į tai, kad mirtingumas, naudojant šiuos nuodus siekia 20%).

 

Infekcinių ligų pavojaus išpūtimas ir manipuliacijos baime

 

Baimė susirgti užkirs kelią mėginimams mąstyti savarankiškai 98% bet kurios šalies gyventojų. Baimę kurti reikia priklausomai nuo valstybės kultūros, socialinio ir ekonominio lygio. Infekciniai susirgimai turi atrodyti mirtini (šeštojo pandemijos lygio paskelbimas prie kiaulių gripo), o ligos, įgytos neteisingai gyvenant ar dėl antropogeninio bei medikamentinio apsinuodijimo, kaip AIDS, turi būti laikomos užkrečiamomis, o jų nešiotojai turi būti prilyginti nusikaltėliams.

 

Ligų kūrimas ir žmonių įtikinimas, kad tai – infekcija

 

Iš pradžių reikia sukurti dirbtinę ligą – AIDS, kiaulių gripą, o paskui pagaminti itin toksišką vakciną ir priverstinai skiepyti ja nieko neįtariančią, išsigandusią ir apkvailintą minią. Medicinos žurnalistas Deividas Krou rašo: “Dauguma mano, kad visos ligos iš šio sąrašo yra infekcinės: ŽIV/AIDS, SARS, Vakarų Nilo encefalitas, karvių pasiutligė, paukščių gripas, Kreicfeldo-Jakobo liga, juodligė, hepatitas C, poliomelitas, 1918 “ispaniškas” gripas. Esama pakankamai medicininių duomenų, liudijančių, kad šios ligos ne tik turi neinfekcinių kofaktorių, bet ir apskritai nėra infekcinės”.

 

Paslėpkite visas natūralias ir nefarmacines priemones prieš ligas

 

Reikia atimti iš žmonių pasirinkimo laisvę, pakeičiant sveiką dietą toksiškais kokteiliais ir skiepais. Daktaras Šulcas, Natūralaus gydymo mokyklos įkūrėjas, rašo: “Paskaičiuota, kad jeigu žmonės turėtų pasirinkimą, gydytojai ir vaistai dėl paklausos trūkumo prarastų 90% dabartinių savo veiklos apimčių, o likusieji užsiimtų išimtinai traumatologija. Ir dėl to jie netektų 9 mlrd$. Jie nėra pasirengę susitaikyti su tokiais praradimais be rimtos kovos”.

 

Visa tradicinė medicina pagrįsta melagingo mokslo prezentacija, jo reklama ir jo įkalimu patikliai miniai į galvas, miniai, kuriai nepakanka smegenyse varžtelių, kad viską išsiaiškintų pati. Tegu ji įtemptai laukia vaistų nuo vėžio, skiepų nuo AIDS, tegu nuodijasi chemine terapija, vietoje to, kad atkastų realias šių ligų priežastis, kurių pašalinimas nekainuoja, nėra toksiškas ir prieinamas kiekvienam.

 

Apnuodykite ir apkvaitinkite minią

 

Kad niekam neateitų į galvą pradėti uždavinėti klausimus ir galvoti savo galva, o ne svetima, minią reikia apkvaitinti apnuodytu, negyvu, genetiškai modifikuotu maistu (nuo to labai puikiai ir sparčiai iškiršta smegenų ląstelės), plastikinių indų gausa (tai sukelia hormoninius disbalansus), skiepais (nervų ir psichiniai sutrikimai vaikams), reikia propaguoti nesveiką gyvenimo būdą (reklama, Holivudas, masinės dezinformacijos priemonės), pasodinti visus ant antidepresantų ir trankvilizatorių, reikia apnuodyti vandenį (tik šiek tiek ličio ir fluoro, kad nekiltų įtarimų ir kad visi visiškai nusiramintų).

 

Tokiu būdu jūs gausite ne tik paklusnius ir lengvai kontroliuojamus gyventojus, bet ir nuolatinį pajamų šaltinį.

 

Saltinis: versijos.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Laura

Liūdna , kad tiesą dažnai kvaila minia vadina konspiracija.Manydami , kad jie kažkam šitoj žemėj rūpi labiau nei milijardai ir šlovė

Virus

Teisibe pats visu kontroliu vaistu, religijos irt.t
Zidinis ira pinigai del ju visos nesamones kaip visi keliai veda į roma taip visos zmoniu valdimo shemos į pinigus ir valdžia

vicka

tai senai zinoma ,jug ir pinigai ir tikejimas buvo sukurta zmonem valdyti , vaistai tai tik dar viena is milijono budu kaip is
paprasto zmogaus atimti paskutine kapeika ir sveikata,ziauru bet patys ir kalti kad vis uzmerkiam akis? cia mano pamastymai

Taip pat skaitykite