Rasta 70 metalinių plokštelių kurios priklausė „Jėzui“

70 metalinių plokštelių atradimas Jordanijoje 2008 m. Apibūdina ankstyviausią Jėzaus įrašą ir daugelį kitų nuorodų į laiką prieš 2000 metų. Šios metalinės plokštelės patvirtintos autentiškomis tik dabar!

 

Jau 2008 m. buvo klausiama apie 70 metalinių plokštelių autentiškumą, tačiau tik dabar “kodicilai” buvo išanalizuoti ir patvirtinti, kad jie yra tikri ir sukurti prieš 2000 metų. Visos metalinės plokštelės yra sujungtos viena su kita. Ypač ryškus teiginys yra tas, kad Jėzus apskritai nemokė krikščionybės, vienintelis pedagoginis Jėzaus užsiėmimas buvo tuometinio Karaliaus Dovydo mokymas.

 

Jo ketinimas nebuvo sukurti naują religiją, o atstovauti tik Dievui, kuris yra tiek vyras, tiek moteris. Metalinės plokštės buvo didelėje dėžutėje, pagamintos iš akmens kaulo ir švino. Mokslininkai Roger Webbas ir Chrisas Jeynesas iš Surrey universiteto “Nodus Laboratory” atliko tyrimą ir nustatė, kad plokštelės yra lygiavertės dempingui iš senovės Romos kasyklos Dorsetėje. Plokštės parašytos Paleo-Hebrajų kalba. Jose taip pat minimi ir apaštalai Petras, Jonas, Jokūbas ir Jėzus.

 

Autoriai Jennifer ir David Elkington laikinai gavo metalines plokšteles tolimesniam tyrinėjimui. Jie bandė iš esmės išversti ir išnagrinėti tekstą. Jie net atrado Jėzaus veidą, apsuptą aureolės. Webb ir Jeynes taip pat teigė savo tyrime, kad daugelis tinklaraščių, kurie abejojo metalinių plokščių autentiškumu, atsiėmė šias skubotas išvadas, nes dabar jie laikomi autentiškais. Ant metalinių plokštelių aptiktos simboliai aiškiai atitinka Saliamono šventyklos simbolius.

 

Taip pat buvo aptiktas ir Simono vardas. Simonas yra susijęs su Simono baru Kokba, kuris tuo metu vadovavo maištui prieš Romą. Plokštės, greičiausiai, yra iš 137 m., bet tikriausiai yra originalių kopijų, kurios buvo pagamintos anksčiau. Be teksto, yra paveikslėlių ir simbolių, kurių dauguma yra susiję su šventykla Jeruzalėje. Nuotraukose vaizduojamos septynios šakotos žvakidės, palmės, aštuonių galūnių žvaigždės, dubenys su tamplieriais ir įstrižainiais kryžiais kaip ankstyvojo krikščionybės laikotarpio simboliai. Nuorodos į slaptą Kabalos scenarijų taip pat buvo identifikuotos, ezoteriškos ir mistiškos scenarijų interpretacijos kaip ir nuorodos į koduotus Biblijos tekstus apie kitas knygas…

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

 

Pasak lentelių, Jėzus netgi pažįsta savo apaštalus. Dr. Ziad Al Saad, buvęs Antikos kolekcijos Ammane vadovas, mano, kad šie „kodicilai“ yra vienas iš svarbiausių mūsų laikų atradimų. Jis labai tikisi, kad ateityje „kodicilai“ bus žinomi visame pasaulyje.

 

Davidas Elkingtonas yra gerai žinomas tyrinėtojas kuris teigia: “Pagrindinė medžiaga yra pirmose devyniose šios knygos plokštelėse, ten apibūdinama žemės pradžia.” Jis taip pat rado simbolį “Ra”. Jis įsitikinęs, kad parodyta saulė tai ne mūsų saulė. “Man atrodo, tarsi mes niekada pasaulyje nebuvome vieni ir esame tik tolimos žvaigždės lankytojai”, – aiškina jis.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nijolė

Galvojau sužinosiu ką nors apie Jėzų Kristų, o čia pasirodė fantastikos straipsnis

Dronas

Pirma raše nera dievo dar jau rado plokšteliu kažkokiu dievo vel speliojimai

CNN

Jai sakinyje dėtum kablelius, butu “aiškiau” ką norėjai parašyt, dabar siaubingas ir beprasmis žodžiu kratinys :( OMG

Netos

1. Jėzus Kristus saves Dievu niekada nevadino.

2. Nėra nei vieno liudijimo apaštalų darbuose, kad Jėzus būtų ką nors rašęs ar naudojes “plokšteles”.

3. Jėzus gyveno tik prieš 1000 metų, tai liudija “Drobulių” analizė ir daugybė kitų faktų, rastos plokštelės kažkieno kito.

CNN

1000 metu :D tai bent DARK WEB auka :D Vienuolis daugiau nei prieš tūkstanti metų lanke Lietuvą, kai bandė atverst į krikščionybe, šaltukas galvą užspaudė :D

Kalendorių klaida.

>> Vienuolis prieš 1000 metų lanke Lietuvą, kai bandė atvest į krikščionybe.

Taip, tai tik patvirtina, kad krikščionybei ir yra 1000 metų!

Pastaba: kokie idiotai prisimintų kažkoką po 1000 metų? staiga būtent po 1000 metų ir imtų tą skleisti?

Išvada: Krikščionybė aktyviai skleidžiama buvo tik pačiais pirmaisiais šimtmečiais po Kristaus.

Rog

Pasaulyja zinai kiek skirtingu, kalendoriu? kiek skirtingu datu, bet jos kjaskodel veda i viena :

Rozen

Medziu amzius zinai kaip nustatomas? buvo aprasyta, kad karalius pasodino 17 Metušelų (Methuselah), praejus 200 metu po kristaus. nustatyta medzu amzius 1810 metu, ka tu i tai Kalendoriau? :D

Visata

Vadinamas Jėzus buvo pledietis

Nijolė

What the hell are you taking about?

Taip pat skaitykite