Asmenybės testas:Ką jūsų eisena gali papasakoti apie jus?


Kūno kalba gali apie mus papasakoti viską. Šiandien galėsite sužinoti ką gi jūsų eisena gali papasakoti apie jus ir jūsų vidinius pojūčius.

1. Jūs laimingas
Jei jūs einate išsitiesęs, ramus, tai reiškia, kad jūs esate laimingas ir pasitikite savimi. Jūsų laikysena taisyklinga ir jūs lasvai judinate rankas. Esate energingas, atidus ir draugiškas.
Taip pat mėgstate dalintis savo sėkme su kitais žmonėmis. Jūs turite tikslus ir supratimą apie priemones, kurių reikia jiems pasiekti.

2. Jūs drovus
Jei jūs vaikštote susikaustės ir mažais žingsneliais ir šiek tiek kūprinatės jūs esate labai drovus ir pilnai savimi nepasitikite. Visuomenėje elgiatės labai ramiai, o jūsų judesiai yra praktiškai nematomi ir kiti žmonės gali nė nepastebėti kaip jūs užėjote į kambarį. Nemėgstate kai į jus yra atkreipiamas dėmesys, jūs kaip taisyklė ramiai mėgstate užsiimti savo darbu. Daugelis žmonių mano, kad jūs esate užsisklendęs savyje, tačiau žmonės kurie jus pažysta žino, kad esate geras draugas ir žmogus su kuriuo visada įdomu pasišnekėti.

3. Esate susikaupęs ir pasitikintis savimi
Aukštai pakelta galva ir aktyvi gestikuliacija, parodo jūsų pasitikėjimą savimi. Retai kreipiate į aplinkinių nuomonę apie jus, tačiau jūs esate įsitikinę, kad jie jus stebi. Jūs pasikliaujate pats savarankiškai savo nuomone, ir žinote kaip pakovoti už save ir savo teises.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite