Penki dalykai iš praėjusių gyvenimų, kurie turi poveikį dabarčiai


Yra kai kurie dalykai, kurie pereina iš vieno gyvenimo į kitą. Kiekvieno žmogaus dabartyje yra pėdsakų ir aidų iš praėjusių įsikūnijimų. Visi turi karmines skolas ir karmines užduotis. Būtent todėl mūsų praėjusių įsikūnijimų lašeliai ištirpę dabarties vandenyne. Karma suriša dalykus iš praėjusių gyvenimų su tuo, ką mes turime dabar.

PRAEITIES DALYKAI, KURIE TURI MUMS ĮTAKOS

1.KARMINĖS VEDYBOS. Karminiai santykiai – tai probleminiai santykiai. Galimas daiktas. Kad jūsų nesėkmės meilėje nuolat kartojasi. Pavyzdžiui, jūs negalite ilgai susitikinėti todėl, kad nuolat įvyksta kažkas, ko negalima valdyti: jus išduoda, sulaužo ištikimybę arba paprasčiausiai partneris pasirodo ne toks, koks buvo anksčiau. Kartais karminės vedybos grįžta iš praėjusių gyvenimų tam, kad jus kažko išmokytų. Tokie santykiai arba labai sunkūs, arba viskas taip nuostabu ir džiaugsminga, jog atrodo, kad tai pasaka. Tokie dalykai – tiesioginis ryšys su praėjusiais gyvenimais.

2.LIGOS. Iš esmės kalba eina apie susirgimus, kurie priverčia jus atsisakyti mėgstamo darbo ar malonaus hobio. Tai Visatos įspėjimas. Dar ji gali priversti jus atsisakyti kažko blogo tam, kad nukreiptų jus į teisingą kelią. Pavyzdžiui, tai gali būti susirgimai, dėl kurių žmogus priverstas nustoti vartoti alkoholį ar mesti rūkyti. Šie susirgimai susiję su praėjusiais gyvenimais, kuriuose jūs buvote priklausomi ar padėjote kažkam atsikratyti problemų, o dabar Visata padeda jums.

3.TVIRTI ĮSITIKINIMAI, EMOCIJOS. Pavyzdžiui, jūs nemėgstate vabzdžių ar kraujo vaizdas iššaukia jums nepaprastą baimę, o jūs su tuo nieko negalite padaryti. Praėjusiuose gyvenimuose jums buvo kokie nors negatyvūs įvykiai, susiję su vabzdžiais, jūs galėjote matyti daug kraujo kare ar dar kur nors. Tos emocijos buvo tokios stiprios, kad liko su jumis ir dabartyje. Tokias fobijas kaip aukščio baimė, tamsos baimė, kraujo, galima laikyti karminėmis. Jas galima panaikinti, bet ne iki galo. Tokių baimių ir emocijų aidai visada bus su jumis ir patys palaipsniui išnyks.

4.PASIKARTOJANTYS ĮVYKIAI. Tokiu būdu Visata bando jus kažko išmokyti. Gal būt praėjusiuose gyvenimuose jūs darėte kažką ne taip ir dabar karma bando jus pakeisti, nubausti. Čia galima įtraukti nesėkmes darbe, kurios pasikartoja kiekvienoje naujoje vietoje, nuolatines problemas meilėje, vis pasikartojantis nusivylimas žmonėmis.

5. DEŽAVIU (Déjà vu). Bioenergetikos ir ezoterikos specialistai dežaviu jausmą laiko tiesioginiu ryšiu su praeitimi. Jūs tarsi sekundei persikeliate į buvusį gyvenimą. Nebūtinai dabartinė būsena buvo identiška – gal būt praėjusiame gyvenime tuo pačiu laiku įvyko kažkas labai svarbaus.

Kad ir kaip norėtųsi atsikratyti praeities, jos dalelė visada bus pastebima mūsų gyvenime. Gyvenkite dabartyje ir nukreipkite savo žvilgsnius į ateitį, siekite teisingų tikslų. Laikykitės Visatos įstatymų, kad praeitis neturėtų jums galios, o sėkmė visada lydėtų jus.

Šaltinis: Fb: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lietuvis

Pribūrėt blablabla :D .

Taip pat skaitykite