Mokslininkai įrodė mistišką kryžiaus ženklo galią

Tyrimai, atlikti Pramonės ir jūros medicinos Mokslinio tyrimo instituto medicinos – biologijos technologijų laboratorijos bazėje, tapo tikra sensacija.

 

Mokslininkai eksperimentais įrodė, kad kryžiaus ženklas „paveikia“ mikrobus ir net pakeičia vandens optines savybes.

 

„Mes įrodėme, kad, iš senovės atėjęs paprotys žegnoti maistą ir gėrimą prieš valgį, turi gilią mistinę prasmę, – pasakoja fizikė Angelina Malachovskaja. – Po juo paslėpta praktinė nauda: maistas savotiškai išvalomas. Tai didžiulis stebuklas, kuris įvyksta kasdien.“

 

Kryžiaus ženklo galios tyrimus Angelina Malachovskaja vykdė beveik 10 metų. Buvo atlikta didelė serija eksperimentų, kurie buvo daugybę kartų pertikrinti prieš paskelbiant jų rezultatus.

 

Jie fenomenalūs: išaiškinta unikalios bakterinės savybės, atsirandančios vandenyje po jo pašventinimo malda ir kryžiaus ženklu. Atskleista nauja, anksčiau nežinoma Dievo Žodžio savybė pakeisti vandens struktūrą, žymiai padidina jo optinį trumpos ultravioletinės spektro srities tankį.

 

Pati šių tyrimų galimybė Angelinai Malachovskajai ir jos kolegoms peterburgiečiams tapo stebuklu – jie nebuvo finansuojami, nepriklausė (HUU) Mokslų tyrimo instituto tematikai. Bet mokslininkai atliko milžiniškas darbų apimtis nemokamai tik dėl to, kad suteiktų žmonėms galimybę pamatyti gydančią Dievo galią.

 

Mokslininkai patikrino „Tėve mūsų“ maldos ir kryžiaus ženklo poveikį patogeninėms bakterijoms. Tyrimams buvo paimami mėginiai iš įvairių vandens šaltinių – šulinių, upių, ežerų. Visuose mėginiuose buvo žarnyno ligų sukėlėjų lazdelių, auksinio stafilokoko. Bet pasirodo kai sukalbama „Tėve mūsų“ malda ir mėginiai peržegnojami, tai kenksmingų bakterijų sumažėja 7, 10, 100 ir net daugiau 1000 kartų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pagal eksperimento sąlygą, siekiant išvengti galimo mintinio poveikio, maldą kalbėdavo ir tikintieji, ir netikintieji, tačiau bakterijų įvairiose terpėse (su įvairias bakterijų rinkiniais) vis tiek sumažėdavo, lyginant su kontroliniais pavyzdžiais.

 

Teigiamas maldos bei kryžiaus ženklo poveikis žmogui, – visiems tiriamiesiems stabilizavosi kraujospūdis, pagerėjo kraujo tyrimai. Nuostabu tai, kad jei žegnodamasis žmogus tai atlikdavo nerūpestingai, neaiškiai sudėjęs pirštus arba nepaliesdamas atitinkamų vietų (kaktos vidurio, krūtinės, kairio ir dešinio peties), tai teigiamas poveikis rezultatui būdavo mažesnis arba visai nebūdavo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Mokslininkai ištyrė optinį vandens tankį prieš ir po peržegnojimo bei pašventinimo. Paaiškėjo, kad optinis vandens tankis, lyginant su jo pradine reikšme iki pašventinimo, pakyla“,- aiškina Angelina Malachovskaja.

 

Tai reiškia, kad vanduo tarsi „atskiria“ virš jo kalbamų maldų prasmę, įasmenina šį poveikį ir saugo jį kiek reikia ilgai – optinio tankio reikšmės padidėjimo būsenoje. Vanduo tarsi „prisipildo“ šviesa. Žmogaus akis šių vandens struktūros gydančiųjų pakitimų, aišku, negali. Tačiau prietaisas –spektrografas pateikia objektyvų šio reiškinio įvertinimą.

 

Kryžiaus ženklas optinį vandens tankį pakeičia akimirksniu. Vandentiekio vandens optinis tankis pakyla beveik 1,5 karto, o jei šventina žegnodamas kunigas – pakyla beveik 2,5 karto. Taigi galima sakyti, kad vanduo „atskiria“ šventinimo laipsnį – pasauliečio ar šventiko, kurio dešinės rankos pirštai žegnojimui sudedami taip, kad vaizduoja Kristaus vardo pirmąsias raides.

 

Įdomūs rezultatai, kai vandenį šventina krikštytas, bet netikintis žmogus, nenešiojantis ant kaklo kryžiaus. Pasirodė, kad vanduo „atskiria“ netgi tikėjimo laipsnį – optinis tankis pasikeitė tik 10 proc. Iš tiesų,- „…jums pagal jūsų tikėjimą“.

 

Kadangi žmogaus organizme apie du trečdaliai vandens, tai reiškia, kad mus kurdamas Dievas „įdėjo“ tokią fizinių kanalų sistemą, kuri organizme reguliuoja visus biocheminius procesus, kuri aiškiai „atpažįsta“ Jėzaus Kristaus vardą!

 

Galima sakyti, kad kryžiaus ženklas – tai pasaulio šviesos (žmonijos) generatorius. Jei žegnojant rankų pirštai sudedami bet kaip, nepagarbiai greitai mojuojant rankomis, tai jokių vandentiekio vandens optinio tankio pakitimų (padidėjimo) neatskleista, neišaiškinta.

 

Pagr. šaltinis: rusfront.ru/812-krestnoe-znamenie.html, vertimas: manokrastas.lt

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Marija

As tikiu,kas cia parasyta ! Vanduo yra gyvybe !!!! Be vandens viskas zutu ir vanduo turi atminti,jis gyvybes saltynis. Perzegnojus,mes nematome tos ” materijos” sklindancios is musu,kaip nematome Radijo bangu. Sis pasaulis yra gyvastis,net vandenynuose zoles yra gyvastis,zole,medziai…viskas. Bukite laimingi,sekmes visiems.

Mindaugas

Tegul šie mokslininkai paaiškina, kodėl Europoje siaučiant įvairiom epidemijom, šventintas vanduo nė velnio nepadėjo. Užkrėsto geriamo vandens šventinimas buvo beprasmis. Tipo viduramžiais kunigai ir vienuoliai buvo netikintys ar mažai tikintys? Gal teisingai žegnotis nemokėjo?

Milda

O prie ko cia kryzius mums ,lietuviams , kurie amziu amzius buvome pagonys ir tik prievarta buvome pakriskstinti ?

Bernardas

Gerbiamoji, Milda, jūs ir toliau galite likti pagonė, jei jums taip patinka.

daliorina@gmail.com

Dievas pasake, “kiekvienam pagal savo tikejima”.Mielieji, tikekime , mylekime ir bukime laimingi.Tik pasiziurekime i savo sirdi, ar tikrai esame nuosirdus tame.Ir nepurkstaukime su savo komentarais. Aciu :)

NEXO

Jo sutinku norėčiau būti buda ,bet gerai ,kad krikščioniis esu nes jezus vienas dievas o ne kaškokie alahai musulmonai vadina jezu kristu alahu ir tiek nors netiki jie ,bet taip yra daug vardu visaip vadina ir daug religiju .bet visi automatiškai sueina į viena krikščionybę čia tik mano pamastymai. :)

Anonimas

Kas liecia maldos, zmogaus tikejimo, valios, bei minciu daroma poveiki vandeniui bei gyviems organizmams – irodyta, bet prie ko cia tas kryzius? Ziegnojimasis buvo sugalvotas mados tikslais, kalbant apie religija, ir tai nieko bendro su “Dievu” neturi. Tas pats, lyg kazkoks klebonas sugalvotu, jog rodant viduriniji pirsta pasventis materija.

Garnett

Cia tik vanduuo daro stebuklus jau yra yrodytaa krryzIai tik bobuciu pasakose

lolaa

Jokios kulturos neteigia kad vanduo yra gyvas… Sakoma kad vanduo turi magisku galiu. Didesnio nusisnekejimo neesu skaites

f1

Vanduo juk yra gyvas :) As pilnai tikiu siuo dalyku, nes vanduo daugelyje kulturu yra kaip gyvas :) vanduo yra gyvybe ir mistikas dalykas, tad :)

Taip pat skaitykite