Ką apie mus sako mūsų pačių pirštų antspaudai


Visi žinome, kad kai kurios delno linijos, bėgant laikui, gali pasikeisti, gali atsirasti, netgi, naujų. Tačiau pirštų antspaudai lieka nekintantys. Jie svarbūs atpažįstant tapatybę, nes yra unikalūs – kiekvienas turime skirtingus antspaudus. Visgi, yra dvi pagrindinės pirštų antspaudų formos – vainiko ir kilpos. Norėdami išsiaiškinti, ką apie Jūsų asmenybę sako šios formos, turėtumėte skaityti antspaudus nuo nykščio iki mažojo piršto eilės tvarka. Moterys turėtų nagrinėti dešinę, vyrai – kairę ranką. Žemiau pateikiu „kodus“ su asmenybės apibūdinimais pagal kinų chiromantijos praktikas. Vainiko formą žymime „O“, kilpą – „P“. Pirmoji „kodo“ raidė atitinka nykštį, antrojo – rodomąjį pirštą, ir taip toliau.

PooPo
– turite puikius socialinius įgūdžius, gebate iš žmonių bendravimo išsiaiškinti kur kas daugiau nei kiti: puikiai suprantate žmones, mokate į juos įsigilinti, suvokti sudėtingų situacijų esmę.

PooPP – pasižymite išskirtinėmis idėjomis, originalumu ir puikiais organizaciniais sugebėjimais, nepasimetate konkurencingoje aplinkoje, ir kovojate. Dėl šios priežasties esate sėkmingas žmogus, tačiau didžiausi iššūkiai ateina per meilės sritį.

oPPPo – turite aštrų liežuvį, esate sumanus bei mėgstate būti dėmesio centre.

oPoPo – esate jautrus, aktyvus socialinėse veiklose, nebijote aplinkai atskleisti savo gebėjimų.

PoPoP – esate racionalus, socialiai aktyvus, tačiau dažnai neturite aiškaus ir konkretaus plano, pagal kurį galėtumėte organizuočiau veikti.

ooPoP – esate gabus ir darbštus žmogus, tačiau dažnai išlenda pernelyg karštas ir impulsyvus temperamentas, kuris gali kišti koją sudėtingose situacijose.

oPoPP – esate smalsus žmogus, ambicingas ir mėgstantis planuoti į tolimą ateitį.

ooooP – laikotės duoto žodžio, išliekate ištikimas, tačiau Jūsų mintys ir nuotaikos linkusios keistis pernelyg dažnai, dėl šios priežasties dažnai kinta ir Jūsų atlikti sprendimai.

ooPoo – tai darbštaus ir veiklaus žmogaus antspaudai. Tokie žmonės, paprastai, turi didelį ratą draugų ir pažįstamų, yra energingi, darbštūs.

oPooP – iš prigimties aistringas, atsidavęs grožiui, gamtai, intelektualus žmogus, kuris mėgsta analizuoti tiek save, tiek kitus, tiek įvairias situacijas.

oPPoP – tokių žmonių vaikystė ir paauglystė būna itin sunki. Tačiau tai žmonės, kurie gali labai daug pasiekti savo veikloje, tapti profesionalais ir būti pripažintais.

PoPoo – šie žmonės nestokoja pasitikėjimo savimi, dažniausiai jie elgiasi brandžiau nei bendraamžiai. Tačiau vienintelis dalykas, kurį jie gali, iš tiesų, nuskriausti, yra jie patys – dažnai, net nepagalvodami, veda save į destrukciją.

oPPPP – esate nuoširdus ir sukalbamas, taktiškas, mokantis surasti kompromisus, nelinkęs ieškoti dramų ar veltis į konfliktines situacijas, dėl to mėgiamas aplinkinių.

PPoPo – esate šiek tiek dvilypis žmogus: vienu metu sugebate išlaikyti savo gyvenimą stabiliu nepanyrant į rutiną ir monotoniją, o išlaikant savyje aistrą ir susižavėjimą. Užduotis ir darbus mėgstate atlikti savarankiškai.

PoooP – Jūsų emocijos itin stiprios, tačiau pasižymite kantrumu, esate aktyvus žmogus. Nors mokate gerbti save, tačiau neprieštaraujate Jums skiriamoms užduotims, jas atsakingai, be protestų, vykdote.

PPooo – esate turtingas savo atjauta, užuojauta, empatija. Tačiau dažnai stokojate koncentracijos, dėmesio savo darbams ir planams, pernelyg blaškotės.

Ooooo – esate pasitikintis savimi, pasižymintis gera sveikata, aktyvus bei turintis stiprių lyderystės požymių. Tačiau Jus dažnai užklumpa nesėkmių ruožai, prieš kuriuos turite atsilaikyti.

PPPPo – vienu metu sugebate išlikti tiek taktiškas, tiek gudrus. Tokią kombinaciją turintys žmonės yra sumanūs, retkarčiais net klastingi.

PPoPP – esate vikrus, protingas, tačiau dažnai išlenda ir užsispyrimas, principingumas.

oPPoo – esate aistringas ir ugningas žmogus, tačiau stiprus poreikis padėti, pagelbėti kitiems Jumyse yra gajus taip pat.

oooPP – laikotės duoto žodžio, esate nuoširdus, kilnus, siekiantis save įprasminti per pagalbą kitiems.

PPPoP – greitai įsisavinate ir reikiamu metu panaudojate įgytas patirtis, greitai mokotės, sugebate nepamesti blaivaus proto racionalių sprendimų reikalaujančiose sunkiose situacijose, karjeroje išliekate stabilioje pozicijoje.

ooPPo – esate gana savanaudiška, aplinkinių patarinėjimų nemėgstanti, tačiau jautri ir jausminga asmenybė. Kliūčių pasitaiko daugiau nei daugumai.

oPooo – esate paženklintas puikia sėkme. Pasižymite stipria minties galia, analitiniu mąstymu, lakia vaizduote.

PPooP – entuziastingas bei stiprų charakterį, su kuriuo ne visi gali susitvarkyti, turintis žmogus.

Poooo – Jus nesunku suerzinti. Gerbiate save ir siekiate išlaikyti orumą. Esate ne tik žodžio, tačiau ir veiksmų žmogus.

ooPPP – turite aistrą žinioms, mokslui, naujoms patirtims, pasižymite tvirtu charakteriu, nebijote kovoti už save. Tokie žmonės apibūdinami kaip vienoje rankoje laikantys rašiklį, kitoje – kardą.

PoPPP – esate teisingas, sąžiningas, objektyvus žmogus, aktyvus socialiniame gyvenime.

oooPo – žmonėms dažnai sunku Jus suprasti – sakote vieną, nors omenyje turite visai kitą dalyką. Dažnai pritrūksta taktiškumo bei susikaupimo.

PPPPP – esate švelnus, nuoširdus, rūpestingas, gana kuklus ir kantrus žmogus.

PPPoo – esate gyvybingas, aistringas, žavingas žmogus. Tačiau ne retai galite pervertinti savo galimybes, neteisingai pamatuoti savo gebėjimus.

10 kilpų ir 10 vainikų: jei vieno partnerio antspaudai abejose rankose – tik vainikų, o kito – tik kilpų formų, tokie partneriai yra absoliučiai skirtingos, tačiau puikiai viena kitą papildančios asmenybės traukiančios viena kitą. Kinų kultūroje tikima, jog tokia poros sąjunga – ideali ir amžina.

Šaltinis: Fb: Vajezau buria

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
skotas

O kas per vainikai čia vainikų nėra tik kilpos bangos ir sūkuriai

Taip pat skaitykite