Niekada neignoruokite šių keturių transendencinių ženklų


Pasaulis – tai vieta, sudaryta iš junginių. Visi gyvi sutvėrimai aplinkui yra susijungę tarpusavyje tam tikrais tarpusavio ryšiais. Tačiau, kad visiškai galėtumėme pripažinti šį faktą, žmogui reikia būti dvasiškai prabudusiam. Tai prieinama tik gilaus mąstymo žmonėms, ir gali keisti žmogaus gyvenimą. Jei esate dvasiškai aktyvus ir prabudęs žmogus, greičiausia jau esate susidūręs su šiais keturiais ženklais.
Jei jūs šiuo metu dar tik siekete dvasinio prabudimo, jūs galitės tikėtis, kad pergyvensite kelis iš šių simptomų. Tai nereiškia, kad jūs būtinai susidursite su šiais keturiais ženklais.

1. Naujas susidomėjimas metafizika
Jei jūs susidomėjote metafizikos pasauliu ir net gi paranormaliais reiškiniais, jūs tikriausia esate dvasinio prabudimo kelyje. Tai svarbu, nes tradicinis švietimas nereikalaus daug laiko tam , kad paaiškinti šią pasaulio dalį . Šio intereso tyrinėjimai, tai ženklas, kad suprantate, jog daug kas vyksta už scenos ribų.

2.Jūs mažiau vertinate materialius dalykus
Dar vienas ženklas to, kad jūs išgyvenate dvasinį prabudimą, kad jūs suvokiate materialius interesus, kaip ne tokius svarbius jūsų gyvenime.
Tai, kas anksčiau buvo svarbu jums šiame pasaulyje,šiandien nėra svarbu. Jūs suvokiate daug daugiau nei anksčiau. Žmonės sukūrė materialų pasaulį, bet jūs esate susirūpinęs tuom, kas slypi už jo ribų.

3.Jūs tampate labiau empatiškas
Kai jūs suprantate, kad vienaip ar kitaip visi gyvi organizmai yra tarpusavyje susiję, jūs padedate sau atsiskleisti savo jausmus ir emocijas. Kai jūs sau padedate atskeisti dvasinio pasaulio galimybes, jūs pradėsite jausti šią energiją, per fizinius pojūčius.

4.Jūs nebebijote mirti
Mirtis – tai bendra baimė, nes dauguma žmonių nesupranta, kad mirtis ateina savaime ir kad tai yra natūralus procesas. Tai sudėtingas klausimas ir dauguma žmonių, nenori sustoti ties tuo ir priima tai negatyviai. Vienavertus, dvasiškai prabudusiam žmogui mirtis nesukelia baimės jausmo, nes jie žino, kad tai tik pereinamasis etapas, bet ne pabaiga!

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

dazniausiai zmogus bijo ne pacios mirties [tie, kurie tiki, jog tai ne pabaiga], o dideliu pasikeitimu. juk jaudinames ir pereidami i kita darba, persikraustydami kitur gyventi. baisu, kad viska, ka esi uzgyvenes, turi palikt..kaip gimsti nuogas, taip ir iseini nuogas ir viska turi pradet nuo nulio.. kas tiki, jog issijungs kaip koks televizorius, turetu but dar baisiau =pabaiga viskam..

Pyktis.

1. Metafizika domina jau senai.

2. Taip. Bet materialas yra reikalingas,kad galetum gyventi ir dziaugtis gyvenimu. O ne egzistuoti ar beveik merdeti…todel pvz pinigu as laaaabai noriu. Nes pakankamas ju kiekis ar net perteklius gyvenima “nudazytu” kur kas ryskesnemis spalvomis.

3. Na net nzn kam cia gali buti kazkas nesuprantama,kad viskas kas yra cia pas mus zemeje yra susije,tai yra ieina i sakykim bendra “gyvybes rata”

4. Nebijau. Tai palies kiekviena tad bijot nereikia. Nes baime valdo,uzvaldo ir tada jau buna vergyste.

Nors atrodo daug ka suprantu,bet vistiek esu visiskas vergas…puikiai sukurta sistema pasiglemze visus.

Taip pat skaitykite