Neišsigalvokite nebūtų jausmų

Viena didžiausių moteriškų klaidų – mes, linkusios išsigalvoti, susifantazuoti neegzistuojančius dalykus. Tai, ką galvojame ir ką fantazuojame, pradedame laikyti realybe. Būtent dėl šios priežasties taip dažnai nepasiteisina lūkesčiai, būtent dėl to pačios prisirišame prie žmogaus, kuris visai nesiruošė turėti su mumis santykių. Kaip tik dėl šios priežasties patiriame skausmą, verkiame, o paskui metų metus bandome atstatyti jėgas.

 

Vienatvės baimė stumia mus į akivaizdžiai neperspektyvius santykius. Mes visada jaučiame, kas tai per vyras, ar tinka jis mums, tačiau tikimės, kad galima bus jį pakeisti ir perdaryti. Tačiau labai kvaila kurti gyvenimą ant iliuzijų pamatų. Nusivylimai bus neišvengiami, kadangi iliuzijos anksčiau ar vėliau išsisklaido, o žmonės niekada nesikeičia.

 

Kodėl moterys išsigalvoja ar papildo realybę savo fantazijomis, užuot surinkusios informaciją, pakalbėjusios, išsiaiškinusios, ką reikia išsiaiškinti? Daugelis tiesiog bijo tai daryti. Bijo „atbaidyti“. Eina į pasimatymą, pradeda santykius… O kada gi kalbėti apie visa tai, jeigu ne pačioje santykių pradžioje, per pirmus pasimatymus?

 

Jeigu vyras sako, kad nepasirengęs rimtiems santykiams, nereikia manyti, kad jis kuklinasi ar drovisi, jis paprasčiausiai nemyli ir rimtai į jus nežiūri. Susidomėjimas moterimi, kaip išrinktąja, vyrui kyla iš karto ir savo nuomonės jis dažniausiai jau nebekeičia.

 

Nereikia susifantazuoti savo konteksto, jei vyras pasako, kad nenori tuoktis. Tai reiškia, kad jis nenori tuoktis konkrečiai su jumis. O moterys ką galvoja? „Aš pasistengsiu, ir jis užsinorės“.

 

Jeigu jis neskambina, reiškia, jūs jam nerūpite, o ne dėl to, kad baisiai užimtas ir neturi galimybės paskambinti.

 

Jei nesupažindina su draugais ir tėvais, reiškia, nežiūri į jus rimtai.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Arba vyras pradingsta, nesirodo savaitėmis, praktiškai nerodo iniciatyvos santykiams plėtoti, o mes sėdime ir laukiame: „jam tikriausiai kažkas atsitiko, tuojau išsikuops problemas ir viskas susitvarkys“.

 

Nesusitvarkys. Jeigu jis atšaukia susitikimus, visą laiką užimtas, judu retai matotės, reiškia, jis jumis nesusidomėjo. Nereikia teisinti jo ir klaidinti savęs.

 

Kartais vyras gali tiesiai pasakyti: „Susirask kitą, aš tavęs nevertas“. Ir ką? Moteris tuojau pat padarys išvadą, kad ji jam per gera ir jis jaučia nepasitikėjimą. Nieko panašaus. Jis jaučia, kad jūs jam netinkate. Arba turi kitą moterį. Tiesiog nežino, kaip pasakyti tai švelniau, jūsų neužgaunant.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Seksualiniai santykiai irgi nereiškia, kad tarp jūsų viskas labai rimta. Ypač, jeigu santykių pagrindą vien seksas ir tesudaro.

 

Reikia labai aiškiai atskirti – kur vyriška aistra, o kur – noras su jumis būti. Moterys amžinai painioja šiuos dalykus. Ir jeigu vyras jūsų nori, tai dar nereiškia, kad įsimylėjo. Neskubėkite su lova, duokite sau ir vyrui laiko, kad suprastumėte, ar domisi jis jumis, ar tik seksu.

 

Jeigu bendraujate jau ilgą laiką, o vyras nekalba apie jausmus, netaria meilės žodžių, reiškia, jokios meilės nėra, o ne dėl to, kad bijo prisipažinti ar neranda reikiamų žodžių.

 

Neišsigalvokite neegzistuojančių jausmų. Juk paskui pati jais patikėsite, imsite kurti bendro gyvenimo planus, o vyras netgi nežinos apie tai, jis su jumis viso labo leidžia laiką. Kai sužlunga bevaisės viltys – visada labai skauda.

 

Labai svarbu nuoširdžiai atsakyti sau į klausimus:

 

Kokią vietą užimu šio vyro gyvenime?
Ar tai išties rimti santykiai?
O gal aš juos sau pati sugalvojau?
Ir atkreipkite dėmesį, ar rimtai pasikalbate apie savo santykius. Ar kalbėjo vyras apie ateitį? Ar jaučiate šilumą? O gal tam tikrą distanciją ir šaltuką?

 

Santykiai turi plėtotis. Jeigu jie slenka į priekį labai pamažu ar apskritai sustoja, reiškia, vyras, deja, nežiūri į jus rimtai. Nereikia jo teisinti ir išsigalvoti nebūtų dalykų.

 

Ir jeigu suprantate, jaučiate, kad vyras jūsų nemyli, nereikia stengtis nusipelnyti jo meilės, išprašyti, išreikalauti, atkakliai kažką darant, kad santykiai pajudėtų į priekį. Netgi jei vyras jus ves (gali ir taip atsitikti), nieko gero iš to neišeis. Jis vis tiek anksčiau ar vėliau išeis pas moterį, kurią pamils.

 

Jeigu neseniai susipažinote su vyriškiu, vykite šalin naivumą, pasistenkite išgirsti tai, ką kalba partneris, o ne tai, ką jums taip norisi išgirsti.

 

Vyrai visada sako tiesą. Tik moterys yra linkusios jos negirdėti arba nepaisyti.

 

Įženkite į santykius be iliuzijų ir fantazijų. Kuriems galams kažką išsigalvoti? Nereikia vyriškyje ieškoti to, ko jame nėra. Tiesiog pasistenkite pamatyti tai, kas jame yra. Tada ir skausmingų nusivylimų nebus. O taip pat nepamirškite savo moteriško orumo ir neleiskite, kad jumis naudotųsi.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Smurtas Nuoširdus

Išsigalvoja ne tik moterys, daugelis šiuolaikinių vyrų “tiki”, kad moterims reikia jų “nepakartojamo” sekso, tiki iki tiek, kad pradeda smurtą artimoje aplinkoje..

Taip pat skaitykite