Kaip išsikviesti dvasias

Turbūt esate matę siaubo filmų apie per dvasių lentą prisikviestas dvasias, girdėję legendų kaip kažkas atsitiko pažįstamo pažįstamos pažįstamai, o galbūt ir patys kada nors žaidėte tokiais dalykais.

 

Tradiciškai quija dvasių lenta naudojama susisiekti su anapusinio pasaulio atstovais, paprastai mirusiųjų dvasiomis ar tiesiog dvasiomis.

 

Iš tiesų pati lenta ir planšetė tėra daiktas ir pati ji nėra nei gera, nei blogai. Tačiau nepatyrusiam (ezoterinę patirtį) ir žinias apie dvasinį pasaulį, asmeniui tai gali būti pavojinga, ypač jei esate jautrus, lengvai paveikiamas ir pasiduodantis įtakai, vienišas ar nepasitikintis savimi.

 

Naudojimąsi dvasių lenta galima palytingi su dabar populiariais “chatais”. Nieko blogo paplepėti su nepažįstamais žmonėmis jei prisimeni, kad virtualiame pasaulyje galima būti bet kuo, visiškas anonimiškumas suteikia neribotą laisvę fantazijai. Niekada nežinai kada sakoma tiesa, o kada ne, kokiais motyvais vadovaujasi tavo pašnekovas ir kokie jo ar jos tikslai.

 

Gal tai draugų ieškantis nepavojingas jaunuolis, o gal piktavalis pedofilas, sukčius ar dar kas nors. Tas pats ir su dvasių lenta, niekuomet nežinai kas atsilieps į tavo kvietimą pabendrauti ir kiek gali tikėti tuo, kas sakoma.

 

Pavoju kelia ne tik galimybė pasiduoti negeranoriškai įtakai, bet ir dvasių lentos veikimo mechanizmas. Dvasia negali pajudinti planšetės, ji neturi galios veikti materijos. Bendravimas per dvasių lentą yra savanoriškas apsėdimas, jūs įsileidžiate pasikviestą dvasią į save ir ji per jus judina planšetę.

 

Gal velnio ir neprisikviesite, bet būtų naivu tikėtis, kad ir atsitiktinai priklydusi mirusio asmens dvasia norės nesavanaudiškai jums pasitarnauti atsakydama į klausimus. Jei jau ši dvasia neiškeliavo į sekantį įsikūnijimą ar atgal į visą ko šaltinį vadinasi ji paklydusi ir tikrai neradusi ramybės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Daugelis specialistų laikosi nuomonės, kad per dvasių lentas žaidžiantieji dažniausiai prisikviečia žemesniojo dvasių pasaulio būtybes, dar vadinamas lervomis, kurios minta jų energija ir visais galimais būdais stengiasi išlaikyti šį kontaktą kuo ilgiau, gauti kuo daugiau gyvybinės energijos.

 

Tam jos prisistatys tokiu vardu, kuris bus arba pažįstamas (mirusios įžymybės, galingos dvasios, demono, močiutės) ar įdomus, meluos, manipuliuos ir gasdins. Akivaizdu, kad toks bendravimas nebus naudingas žmogui, greičiau labai kenksmingas jo psichinei ir fizinei savijautai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dar vienas populiarus mitas yra kad ką šauksi tas ir atsilieps, jei kviesi velnius ir dvasias lauk problemų, o jei kviesi savo tikrai gero linkinčios mirusios prosenelės dvasią, dvasią globėją ar savo angelą sargą tai tik jie ir atsilieps. Bet kaip jau minėta, bent jau neturint pakankamai žinių ir patirties lengva apsigauti nes nėra kaip patikrinti kas iš tiesų su jumis bendrauja ir prisistato vienu ar kitu vardu.

 

Be to, dvasia globėja ar angelas sargas paprastai bendravimui su mumis renkasi kitokius būdus, atsiunčia mums žinią per sapną ar pakuždą teisingą patarimą per intuiciją, tereikia į ją įsiklausyti.

 

Anomalija.lt tik įdomumo dėlei aprašo kaip galima išsikviesti dvasia. Patariame perskaitymu ir apsiriboti. Dėl anomališku įvykiu portalo autoriai neatsako.

 

1. Pasirenkame tylią ir tamsią aplinką. Reikia paimti tuščia popieriaus lapą ir ant jo nupiešti apskritimą (veido formos). Apskritime piešiame 2 akis ir juose žodžius TAIP ir NE. Nosis tai centras (vieta adatai).

 

Vietoj burnos parašyti skaičius nuo 0, 2, 3 iki 9. Aplinkui apskritimą (veidą) parašyti lotynišką abėcėlę (A, B, C, D…).

 

2. Reikia turėti adatą su siūlų, kuria reikės įstatyti į veido centrą ir laikyti šiek tiek atpalaiduota, kad ji būtu pakreipta. Po to reikia susėsti ratu aplink popierių ir dar 3 žmonėms padaryti apsauginį trikampį rato išorėje.

 

Uždegti žvakes (jų turi būti tiek pat kiek ir žmonių, patartina jas pastatyti aplink popierių). Žmonėms esantiems rate susikibti rankomis ir pradėti kviesti dvasią pvz. “Bilduk ateik, Bilduk ateik“ ir tai kartoti daug kartu kol adata kuria laiko vienas iš seanso dalyvių nepradės suktis (dar galima adatą įkaitinti).

 

3. Po to kai yra koks rezultatas reikia patraukti adata prie žodžių TAIP ir NE, ir paklausti „Bilduk ar tu čia?“. Adata turi pakrypti link žodžio Taip. Na ir tada jau pradedate klausinėti ir uždavinėti klausimus (nepatartina klausinėti apie pačią dvasią).

 

Jai klausimas susijęs su skaičiais tai adata padekite prie(link) skaičių, jai su žodžiais tai prie nosies, jai TAIP ar NE tai tarp akių.

 

4. Baigus seansą reikia kartoti „dvasią išeik, dvasią išeik…“.

 

Parengta pagal: praktinemagija.lt ir anomalija.lt inf.

Rekomenduojami video:


2500
38 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Veronika

Aš taip pat kaip jūs banžiau prisikviesti 2draugem 1 draugu. Mes manem kad tai tik kliedesiai pirma karta pabandem nieko nebuvo bet kai išejom i virtuve (mes ten ejom nes isgirdom ten kaizkoki garsa nueje radomismetytas sakutes…ir t.t.gryze pamatem kad pagaliukas atsisukes ant taip mes klausem siela ar tucia zinoma Angliskai visi draugai buvo sutrike kaip ir as jie mikciodami pasake kad gal jau eis namo as paemiau tuos pagaliukus ir daugiau taip nedarem bet jauciau kad kaizkas netaip lyg mano name kaizkas gyventu kai eidavau miegoti girdedavau keisyus garsus. Net mama paskiau seke kad name kaizkas yra. Jei kaizkas… Skaityti daugiau »

Viktorija

Jaunimas,vedamas smalsumo visada nori kazko kas gali sukelti adrenalina,dvasios ne juokai tai ne zaidimas ir ne smagus laisvalaikio praleidimo budas,neismanydami to ka daro zmones daznai prisiverda bedos ant savo galvos,palikit dvasias ramybeje jei esate ne ekstrasensas ar mediumas,kuris dvasias mato nuo pat mazu dienu

Nesvarbu

esu daug darius ir nieko bevuvo neveikia

dARIUS

bandysiu sanakti tik ka reikia daryt

dARIUS

SVEIKI KAIP ISKVIESTI

Siaubo angelas

Tu straipsio nichuja neskaitei ane? :D

aannaa

Norėčiau išsikviesti prieš kelias dienas nusižudžiusio draugo sielą. Manai, kad turi praeiti laiko ir po laidotuvių. Tačiau turiu žinoti kaip tai padaryti. Drauge sake kad reikia jo nuotraukos, tačiau nemanau kad to užtenka. Ką daryti?

Siaubo angelas

Gal jau buvai issikvietus? Papasakok daugiau :)

vitalijus

aannaa ce tau nori realei jy matyti ir pasikalbeti uzduoti klausimus kodel pasitrauke is gyvenimo parasyk siuo numeriu ir visiems nustokit stumdyt tas nesamones norit realiu pojuciu tokiu kad uzmigti bijosit parasykit bet sis malonumas mokamas 860553619 vitalijus

Kolinukas111

Aš irgi norėčiau isikviesti

Gabija

Kviečiausi (nepatartina) aš su draugėmis 1 kartą kviečiausi klasėje nepavyko ,2 kartą kviečiausi išsikvietėm ir paklausėm ar ji čia ji pasuko link Taip ir mes pabėgom 3 kartą kvietėmišsi

AmelijaCross.

Negalima kviesti dvasių ir drumsti jų pasaulio, nes tai yra neleistina. Nebuvo nei vieno žmogaus , kuris išsikvietęs dvasią patyrė džiaugsmą. Atsakymas buvo atvirkščias,tad pagalvokite prieš kviesdami, ar tikrai jums to reikia, ir ar tai bus naudinga jūsų gyvenime.

Siaubo angelas

Gal issikvietes, isvares ir buvo laimingas :/

Asta

Nenusisnekek,jei nezinai kas yra kas ir neskleisk neteiaingos informacijos is savo varpines !

vitalijus

man asmeniskai naudinga atlieku tyrima samoningai savo vale ysileidau y save demona kokiu tik ritualu neisbandzeu kol galeusei vienas tiko matai ritualas paprastas norint be jokiu adatu ar quaja lentu atkreipti dvasiu pasaulio demesy y save turi pazeisti tredzdaly dievo ysakymo punktu kuriu nevardysiu saugumo delei nes ritualas zioplio rankose jam prazutingas tai pirmas punktas antras kai ysileidzete demona paprastai jis buna ysitikines kad jis ce padeties seimininkas kol jis masto jus sunaikinti fiziskai ar palausti emociskai ir negryztamai sunaikinti asmenybe jus staigei savo pasamoneja uzdedat anti barikadas tai trumpai bet antram punktui apibudinti neuztektu vietos ten taip toleu ir… Skaityti daugiau »

kristina

Llabai noriu prisišaukti dvasių, pikų damą bet nesiryžtų nes bijau :D

aistė

Nesikviesk geriau. Bus bedos paskui

samanta skridulyte

mano draugas bande issikviesti piku dama pasakojo kad pasirode veidrodi ir paskui pradejo ji i ta veidrodi tempti brrr baisu :D o pas mane net kaskas 2 aukste pradejo bildet paskui girdziu kai lipo zemyn pradejo sukineti musu duris po biski nustojo o po to girdejau kai kaskas pradejo plesyti tapetus ryte atsibudau su subraizyta . o tapetus teko pakeisti:D bet vos neprisikau i kelnes

Taip pat skaitykite