N. Saladžė: ir vestuviniai žiedai kaupia neigiamą energiją

ziedai-energetikaVisi turime mielų širdžiai daiktų. Vienus padovanojo artimi žmonės, kitus įsigijome patys. Tačiau sakoma, kad daiktai kaupia energiją, tad pasipuošę senelės nešiota sage, perimame ir jos energiją. O kartais įsigyjame vertingą senovinį papuošalą, kurio istorijos net nežinome.

 

Ar daiktai tikrai perduoda ankstesnio šeimininko energiją ir ar visuomet ji tik teigiama? Kaip mes turėtume elgtis su tokiais daiktais? Atsakyti į šiuos klausimus portalo tv3.lt skaitytojams sutiko jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė.

 

„Ar daiktai perduoda energiją? Tikrai perduoda. Visi daiktai kaupia ir perduoda energiją – tiek pirkti „iš antrų rankų“, tiek paveldėti. Nesvarbu, kad jūs galvojate, jog senelis ar prosenelis buvo labai geras. Mes jį pažinojome, jis mums buvo geras… Bet tai mūsų subjektyvi nuomonė. Mes nežinome, koks jis iš tikrųjų buvo žmogus, kas vyko jo gyvenime. Nežinome, kas vyko su tuo daiktu, kurį paveldėjome. Gal senelis jį naudojo apsaugai? Tokiu atveju jis bus lyg energetiniai vartai tarp dviejų pasaulių – gėrio ir blogio“, – sako jauniausia Lietuvos ragana.

 

Pasak N. Saladžės, neigiamos energijos sukaupia ir vestuviniai žiedai.

 

„Mes juos nešiojame ir tada, kai mums gera, ir tada, kai dėl ko nors pykstamės, o dar blogiau – koliojamės ar verkiame. Ir jie viską sugeria“, – sako ji.

 

Dažniausiai žmonės vienus daiktus labai mėgsta nešioti, kitus nelabai. Tai susiję su energetika? „Vieni daiktai iš tikrųjų traukia, tarsi prilimpa prie mūsų, kiti ne. Paprastai žmonės labai mėgsta nešioti tuos daiktus, apie kuriuos sako, kad jie traukia. Sako „jis man patinka, aš jį nešiosiu“. Arba – „man nepatinka, aš nenešiosiu“. Tačiau dauguma žmonių nesusimąsto, kad ir tuo mielus daiktus periodiškai reikia valyti. Ir tuos, kuriuos ką tik įsigijome, taip pat“, – atsako Neringa.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kaip energetiškai išvalyti papuošalus, klausiame jos.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Tarkime, turime brangių papuošalų – auksinių ar sidabrinių. Nesvarbu, ar jie naudoti, ar nauji, ar brangūs, ar pigūs. Juk mes nežinome, kas prieš mus juos matavosi, kas juos turėjo. Ir aš matuodamasi palikau ant jų savo energijos. Todėl įsigijus daiktą, jį būtinai reikia išvalyti.“, – atsako N. Saladžė.

 

„Vienas iš paprasčiausių būdų – nuplauti papuošalus po tekančiu vandeniu su druska. Labai svarbu, kad druska, kurią naudojame bet kokiam valymui, būtų nauja – tai turi būti naujas, anksčiau nenaudotas pakelis. Dalį tos druskos sunaudosime valymui. Likusią druską kai kuriais atvejais galima naudoti buityje, bet geriausia ją išnešti į lauką. Bet ne išmesti į šiukšlyną, o sugrąžinti į žemę, pavyzdžiui, užkasti“, – pataria jauniausia Lietuvos ragana.

 

Papuošalus ir kitus smulkius daiktus, kuriems nekenkia vanduo, Neringa pataria valyti saulėtomis dienomis ir per Mėnulio pilnatį.

 

„Tris paras laikau daiktą pašventintame vandenyje, atsineštame iš 3-jų maldos namų (cerkvių ar bažnyčių). Į taurę įpilu po truputį to vandens, sudedu į jį savo papuošalus – nesvarbu, paveldėtus ar pirktus, ir laikau. Laikyti reikia 3 naktis Mėnulio pilnaties šviesoje ir 3 dienas saulės šviesoje. Labai svarbu, kad juos apšviestų ši šviesa. Ypač gerai tai išvalo auksą. Pavyzdžiui, jei vyras su žmona labai barasi ar artėja prie skyrybų, galima pamerkti į šį vandenį savo žiedus ir nuplauti jų sukauptą neigiamą energiją. Kaip namus periodiškai valome, taip ir juos reikia išvalyti“, – pasakoja Neringa.

 

Pasak jos, jei papuošalai menkaverčiai, ir žinome, kad šiandien įsigijome, nes jie atitiko nuotaiką, jų valyti neverta, nes neilgai trukus juos išmesime. Tačiau jei turime net ir pigų daiktelį, kuris mums brangus, jei tik vanduo jam nekenkia, reikia valyti.

 

„Tie daiktai taip pat sugeria energiją, todėl juos reikia periodiškai valyti, tvarkyti, prižiūrėti – ne tik nuo fizinio, bet ir nuo energetinio purvo. Jei to daikto negalima pamerkti į vandenį, juos galima valyti kitais būdais. Pavyzdžiui, yra senovinė spinta, kuri perduodama iš kartos į kartą.

 

Aš nežinau, kas su ja vyko, kokie daiktai joje buvo laikyti. Todėl valykime ją skudurėliu, pamirkytu šventintame pasūdytame vandenyje. Jei vandens turite nedaug, galite jo padauginti – įpilkite į kibirą bent po lašelį (vanduo taip pat turi būti iš 3 vietų), ir visas vanduo kibire bus pašventintas.

 

Taip man kunigai paaiškino – lygiai kaip visas vanduo, o ne jo dalis, virto vynu, taip nuo šlakelio šventinto vandens visas vanduo tame inde tampa pašventintas. O tada į vandenį įdėkite druskos“, – siūlo Neringa.

 

Jauniausia Lietuvos ragana primena: druskos paprastai reikia dėti arba 3 šaukštus, arba 3 žiupsnius, arba 3 gabaliukus. „Ir tuo pasūdytu vandeniu daiktą valome su skuduru“, – sako ji.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

kuo tikesi- to ir sulauksi… .. yra zmones, kurie pastoviai sau problemu prisidaro vien galvodami apie visokias ”neigiamybes” ir yra zmones, kurie del nieko nesukdami galvos megaujas gyvenimu.. kai ka nors gauni- padekok =ir visa mistika.. per prievarta iskovotas palikimas vargu ar padarys laomingais..

Taip pat skaitykite