Ant Argentinos ligoninės sienos aptiktas Mergelės Marijos atvaizdas

Šių metų vasario 15 d. argentinietis Diario Jornada paskelbė, kad ant Kordobos miesto karinės ligoninės sienos matė Mergelės Marijos atvaizdą. Mergelės Marijos paveikslėlis matomas ant sienos, virš elektrinio šildytuvo.
Šis Mergelės Marijos pasirodymas, ant Argentinos karinės ligoninės sienos, laikomas antgamtišku įvykiu. Ligoninės direktorius sakė, kad ši apraiška didelis siurprizas, bei suteikė labai daug motyvacijos.

 

Komodoras Peralta apibūdino Mergelės Marijos siluetą kaip “Dievo Motinos apraišką”. Jis teigė, kad tai itin netikėtas stebuklas dėl to, kad vaizdas atsirado toje vietoje, kur žmonės meldėsi už savo artimuosius. Jis sakė, kad po šio įvykio, ligoninės planas buvo išdėstytas taip, kad gulinčiųjų ligoninėje artimieji galėtų melstis prie šio paveikslo.

 


Piešinys atsirado dėl apačioje esančio šildytuvo

 

Visa tai galima paaiškinti ir fiziškai. Paveikslas pasirodė ant sienos, tiesiai virš elektrinio šildytuvo. Gali būti, kad vaizdas pasirodė dėl šildymo. Piešinys galėjo susidaryti iš apačioje esančio šildytuvo skleidžiamų dulkių . Dėl šilto bei purvino oro smulkios dalelės galėjo tiesiog nusėsti ant sienos taip sudarydamos šį paveikslą. Kritikai mano, kad visas šis reiškinys yra tik kažkieno labai gili fantazija. Kadangi tai yra karinė ligoninė, niekas nesistebi, kad kažkas galėtų pamanyti, kad tai yra Mergelė Marija.

 

O galbūt kažkas tik pajuokavo, prieš tai padaręs Mergelės Marijos trafaretą ant sienos ir leidęs elektriniam šildytuvui atlikti savo darbą?

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Droniukas

Tai galim pastatyt prie kiek vienos siens ta šidytuva ir visur marija atsiras ane

Purvas

>> Dėl šilto bei purvino oro smulkios dalelės galėjo tiesiog nusėsti..

Taip.. dėl “purvino oro” sterilioje karingų ateistų mirties vietoje..

Pyktis.

Tu gal apsistok ties vienu slapyvardziu…

trollolol

Grazus ranku darbas

Taip pat skaitykite