Tūkstančius kartų jautriau ir garsiau už kitus girdėjęs vyras, pakėlė ranką prieš save

61 metų Kelvinas Edmundsas, iš Cyncoed, Cardiffo pakėlė prieš save ranka dėl keistų garsų galvoje. Jis girdėjo, kaip sukinėjasi akys galvoje.

 

Sakysite, kad taip nebūna, bet tokia liga pasirodo egzistuoja iš tikrųjų. Ši diagnozė pasitaiko itin retai grupei asmenų, pasaulyje yra žinomi vos keli atvejai, tačiau dėl tokios ligos kenčiantys asmenys viską girdi šimtus ar net tūkstančius kartų jautriau ir garsiau negu girdi žmonės įprastai.

 

Teigiama, kad vyras iš nevilties ranką prieš save jau bandė pakelti kelis kartus, tačiau nesėkmingai, nes žmona jį išgelbėdavo.

 

Jis tikino, kad nebegali gyventi su garsais, kuriuos girdi, nes viskas nuolat juda ir jį kankina. Nepakenčiamiausias garsas anot 61 metų K. Edmundso – girdėti, kaip galvoje vartosi akys.

 

Vyras rastas negyvas miške kur būdamas jaunas grodavo gitara ir rengdavo viešus pasirodymus.

 

Šaltinis: tiesa.com

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Tadas

Gaila žmogaus,gyvenimas labai jau sunkus turėjo būti…

Ela

Deja, per daug girdėti nieko malonaus-kasdien su kaištukais ar vata ausyse,miegoti girdint kas vyksta net ir toli lauke,rodos visi rėkia ir t.t.telefonas ar ausinės varo ìš proto..girdėt kaip per tv show nusidainuoja “talentai”.Tik patikėkit-užuost per daug dar blogiau ir bjauriau…neužkiši…

arcanum

Kai talentai tai nusidainuoja dzin, bet kai girdi akių obuolių judesius, tada net ir vata nepadės ausyse

arcanum

Super klausa, kaip gyvūno, tik va ne dievo dovana pasirodo, o kančia :(

Taip pat skaitykite