Mokslininkai patvirtino: laimę už pinigus nusipirksi
|Visiems žinomas ir girdėtas posakis “laimės už pinigus nenusipirksi” pasirodo yra klaidingas. Taip mano britų specialistai, kurie atliko ne vieną apklausą.
Jų tyrimas atskleidė, kad laimė žmonių sąmonėje vienaip ar kitaip priklauso nuo finansinės gerovės.
Buvo apklausiami įvairaus amžiaus ir įvairaus dydžio pajamas gaunantys žmonės. Apklausos atskleidė, kad žmonių, kurių pajamos buvo ganėtinai didelės, dažniausiai save laikė laimingesniais už ne tiek daug uždirbančius.
Labiausiai laimingi jautėsi nekilnojamojo turto, vertybinių popierių ir akcijų savininkai.
Tačiau pasirodo ir materiali laimė turi savo ribas. Prinstono apklausų specialistai nustatė, kad kai žmogaus uždarbis pasiekia apie 80 tūkst. dolerių per metus, toks žmogus jau nebejaučia didesnės laimės uždirbdamas dar daugiau.
Manoma, kad būtent todėl labai turtingi žmonės bando laimę rasti pirkdami šimtus tūkstančių kainuojančius automobilius, jachtas ar namus. Tačiau labai retai tai atneša jiems papildomą laimę. Dažniausiai tai būna trumpalaikis džiaugsmas.
Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.
Rekomenduojami video:
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/anlija/domains/anomalija.lt/public_html/wp-content/plugins/microkids-related-posts/microkids-related-posts.php on line 645
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/comment-form.php) is not within the allowed path(s): (/home/anlija/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/anlija/domains/anomalija.lt/public_html/wp-content/plugins/td-composer/td-composer.php on line 98
Aaaaaa ;DDD ir cia tipo reikejo tu sarlatanu patvirtinimo??? Iseinu i lauka ir matau ubagais paversta tauta. Matau kokie jie pykti,liudni ir pan nes nera finansikai stabilus ir sunkiai gyvena.
Paziurejus i vakarus ten vaizdas visiskai kitas.
Nuo kada mokslininkai – šarlatanai?