Galingi moteriškos energijos šaltiniai

Emociškai moteris devynis kartus stipresnė už vyrą. Dėl to sunku pervertinti jos įtaką visoms gyvenimo sferoms. Moteriška energija vaidina didelį vaidmenį mezgant gilius santykius, kuriant namuose grožį ir jaukumą, rūpinantis artimaisiais, įkvepiant aplinkinius. Sakoma, kad jeigu moteris laiminga, tai laimingi visi aplinkui, rašo seimairnamai.eu.
 
Kurgi paimti moteriškos energijos, kad galima būtų jaustis laimingai ir harmoningai?
 
Ištikimybė
 
Pats galingiausias moters galios šaltinis yra ištikimybė. Kadangi moters jausmai labai stiprūs, svarbu, kad jie susikoncentruotų ties vienu žmogumi, esančiu šalia. Jeigu moters galvoje daug objektų, neįkainuojama energija išsisklaido be jokios naudos.

 

Sveikas maitinimasis

 

Pašalindamos kenksmingus produktus iš savo raciono, moterys išvalo organizmą nuo šlakų, kaupia energiją ir gali lengvai kontroliuoti savo svorį. Moters racione turi būti daug vaisių, daržovių, riešutų, ankštinių ir pieno produktų. Ir kaipgi be desertų! Smaližės visada gali sau leisti natūralius skanėstus. Medikai tvirtina, kad normaliam moters hormoninės sistemos darbui tiesiog būtini saldumynai.

 

Vienuma

 

Kad gerai pailsėtų ir susitvarkytų chaosą galvoje, moteris turėtų bent kelis kartus per savaitę pabūti viena. Galima paskaityti mėgstamą knygą prie židinio ar parke, galima pasivaikščioti po mišką, pamedituoti ant upės kranto. Tinka bet koks užsiėmimas, kuris ramina ir leidžia pabendrauti su savo vidiniu pasauliu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kūryba

 

Moteris prasiskleidžia kaip žiedas, kai užsiima kūryba. Čia svarbu ne rezultatas, o pats procesas – kai kuriama kažkas naujo ir nuostabaus, kai atskleidžiamas unikalus talentas. Moteris gali tapyti, rašyti eiles, kepti skanius tortus ar megzti šiltas kojines vaikams. Laimę teikia pats procesas.

 

Kelionės

 

Moterys keliautojos visada skiriasi nuo keliautojų vyrų. Moters kelionė prasideda gerokai prieš išvykimą: jau planuodama ir apgalvodama būsimos kelionės niuansus, moteris patiria begalę teigiamų emocijų. Naujų miestų ir šalių atmosfera, architektūros šedevrai, gamtos lobiai – įspūdžiai ilgam įsirėžia moters atmintyje ir leidžia jai pajausti įkvėpimą ir laimę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Dienoraštis

 

Daugybė mergaičių nuo vaikystės rašo dienoraščius. Nesusimąstėte, kodėl? Kiekvieną minutę moters galvoje kyla šimtai įvairiausių minčių, emocijų, svajonių, idėjų. Visa tai svarbu užrašyti, sutvarkyti, surūšiuoti. Kai damos rašo apie savo jausmus, pergyvenimus ir planus, ant popieriaus jos išlieja savo dvasinę būseną. Tai leidžia geriau pažinti save, savo troškimus ir pajausti šviežių jėgų antplūdį.

 

Pagalba kitiems

 

Moteris realizuoja save santykiuose, demonstruodama savo tikrosios prigimties bruožus – gailestingumą, nesavanaudiškumą, besąlygišką meilę. Išklausyti geriausią draugę sudėtingoje situacijoje, pamaitinti benamį gyvūnėlį, pasirūpinti pagyvenusiu žmogumi, pradžiuginti vaikus, kuriems nebuvo lemta patirti šeimos jaukumo – visa tai būdinga kiekvienai moteriai. Padėdama kitiems, ji jaučiasi laiminga.

 

Dėkingumas

 

Kiekvieną dieną galima rasti šimtus progų padėkoti gyvenimui: už sveikatą ir grožį, šviesius ir jaukius namus, artimuosius ir draugus, galimybę užsiimti mėgstama veikla ir daugybę kitų dalykų. Akcentuodama tai, ką turi ir už ką galima būtų padėkoti pasauliui, moteris įsileidžia į savo gyvenimą dar daugiau nuostabių dalykų.

 

Gražūs drabužiai ir papuošalai

 

Teisingai parinkti ir suderinti drabužiai bei papuošalai leidžia moteriai visada jaustis gražia ir pasitikinčia savimi. Ypatingo moteriškumo ir žavesio damoms suteikia suknelės, ilgi sijonai.

 

Pasisėmusios energijos iš galingų čionai išvardintų šaltinių, moterys pasijaučia laimingesnės, jaučia daugiau meilės, džiaugsmo ir gali visu tuo pasidalinti su aplinkiniais.

 

Šaltinis: seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mer

Niekaip negaliu suprast, kam rašyti tą dienoraštį???

Kamera

– tai psichologinis fenomenas, kuomet problemas pasipasakoji ar aprašai dienoraštyje, jos tarytum išnyksta ir sumenksta. Tai galioja ir vyrams, tik jie vietoje dienoraščių naudoja alaus baliukų paplepėjimus.

cortesas

aha,šiuolaikinė moteris|: vyriško sukirpimo drabužėliais,vyriško kirpimo chemijos apgraužtais plaukais,priklijuotom blakstienom ir nagais,ausys užkimštos ausinukais,dešnėje rankoje mobilusis,kairėje smilkstanti cigaretė ir tuščias žvilgsnis,bėgiojantis nuo telefono ekrano į kiekvieną turtingiau atrodantį pravažiuojantį automobilį ar praeinantį vyrą.Čia tokią asabą laiminga privalo vyras padaryti?

Viper

Nedaryk niekas nepraso, bet ne tau smerkt. Vyru dar bjauresniu parazitu yra

Kamera

– taip, bet tie parazitai naudojasi moterimis todėl, kad tos moterys juos provokuoja, jiems leidžia, o po to juos keikia.

:)

Rutele

Rutele. Tikrai, ne visos moterys, prisiauginosios.. Yra ir naturaliom, gražioms ilgomis blakstienomis, tiesiog pasidažo ir gražu. O moterys, kurios nebeturi Blyzgesio akytese. Todėl, kad nebėra ir vyrų, dėl ko jos turėtų spindeti.

Taip pat skaitykite