Jungtinė Karalystė pradėjo kurti „laisvės pasus“


Jungtinė Karalyste pradėjo kurti specialius pasus, skirtus nuo koronaviruso. Jie bus išduodami tiems piliečiams, kurių koronaviruso testas yra neigiamas. Turėdami tokį pasą, jie galės lankytis mokyklose, užeigose ir eiti į darbą.

 

Iki šiol sutartys pasirašytos su dviem firmomis. Jie kurs programą, kuria žmonės galės įrodyti, kad neserga. Tuo pačiu Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad dar nėra priimtas sprendimas dėl privalomo tokio paso įvedimo.

 

Programa kiekvienam išmaniajame telefone priskirs specialų QR kodą, kuris yra tiesiogiai susietas su skaitmeniniu pasu. Praėjus koronaviruso testui, jo rezultatai bus automatiškai perkelti į programą. Tie, kurie vėliau eis į darbą ar apsilankys kokioje nors viešoje vietoje, galės pateikti šį kodą kaip įrodymą, kad neserga Covidu. Tiems žmonėms, kurie neturi neigiamo rezultato, bus uždrausta patekti į tą ar kitą įstaigą.

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kestas

Panašu į žmonių elgesio nurodymus kaip gali elgtis ir ka veikti. Ar pamąstot visi kuo tai gali kvepėti? Tokie suvaržymai ir nurodymai, ir mūsų paklusnumas prie gero neprives…

Rūkas

Aš nieko prieš kad ši naujovė atsirastu ir mūsų šalyje. Susidaro bendras vaizdas kad esam per daug atsipalaidavę todėl ir būtina imtis griežtesnių priemonių.

Ups

Prieš laisvę imtis griežtesnių priemonių?

Taip pat skaitykite