Bibliją ištyręs vyras pranašauja pasaulio pabaigą: apie tai įspėjo ir Nostradamas

Nuo naujų metų pradžios praėjo dar tik keturios dienos, bet kai kurie jau dalijasi spėlionėmis apie pasaulio pabaigą.
 
Šį kartą vienus išgąsdino, o kitus prajuokino pasklidęs keistas pranešimas, kuriame aiškinama, kad įsigilinant į Bibliją galima suprasti, kad pasaulio pabaiga įvyks šių metų liepą, Unilad.co.uk cituoja alfa.lt.

 

Internautams žinomas tik dėl savo keistų teorijų Mathieu Jeanas-Marcas Joseph’as Rodrigue’as bando įrodyti, kad Biblijoje paslėpta žinutė, skelbianti apie pasaulio pabaigą. Mathieu tikina, kad Biblijoje kalbama apie velnią, nes minimos pabaisos ir numeris 666.

 

Vyras iššifravo, kad pasaulio pabaiga turėtų įvykti liepos 24 dieną, tačiau tikina neišsiaiškinęs, kaip tai įvyks. Daugybė žmonių iš tokių prognozių tik pasijuokė, o patiklesni sunerimo. Pasirodo, XVI amžiuje Nostradamas taip pat spėjo, kad pasaulio pabaiga įvyks 2018 metais. Jis teigė, kad šiais metais išauš didžioji teismo diena.

 

„Karaliai vogs miškus, prasivers dangus, laukus išdegins karštis“, – tada rašė Nostradamas. Visgi abiejų „pranašų“ nuspėtos pasaulio pabaigos datos nesutampa. Nostradamas tikėjo, jog lemtingoji diena bus gegužės mėnesį, kai Saturno, Merkurijaus ir Jaučio žvaigždynai susilygiuos.

 

Tikriausiai verta paminėti, jog Nostradamas apie pasaulio pabaigą rašė ne vieną kartą ir visus kartus pasakė skirtingą datą. Jam būtų netikėta, tačiau, kaip parodė laikas, nė viena pranašauta pasaulio pabaiga taip ir neįvyko.

 

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anuska

Niekas nezino neo datos nei valandos tik vienas Dievas.

sara

Su tuo karu visaip gali buti, sako kad Putinas ruošiasi milžiniška arsenalą karui. O su kuo jis ruošiasi kariauti? Arčiausiai tai esame mes…

Siaip

Na kiek žinau Biblijoje parašyta,kad nei dienos,nei valandos niekas nežino kada įvyks pasaulio pabaiga,tik dangiškasis tėvas žino,taip kad netrinkit čia makaronų su savo pasaulio pabaigom,ir baikit gąsdinti,nes jos niekada nebus…

Droniukas1

Baikit spangt su tom pasaulio pabaigom

Ratamonas

Tai nebus visuotinė pasaulio pabaiga, tačiau tai bus pasaulinio karo pradžia. Žemėje pradės sprogti branduolinės bombos, tai ir bus teismo dienos pradžia!

ABA

Lietuvoje pabaiga tik valdziazmogiu deka okas kitur lauksim naujienu.

Taip pat skaitykite