Argentinoje pastebėtas mistiškas apvalus ežeras su viduje besisukančia sala

argentinos-salaArgentinoje atrastas ežeras, šokiravo ne tik šios šalies gyventojus, tačiau ir visus pasaulio biologus, bei mokslininkus.

 

Ežeras buvo pastebėtas, kai viena kino komanda lėktuvu ieškojo įdomių vietų filmavimams.

 

“Skridome norėdami surasti įdomių vietų filmavimams, kai lėktuvo pilotas staiga paklausė kas ten apačioje”, – lemtingos dienos įvykius prisiminė režisierius Čalengtonas.

 

Taip vietos pilotas, kartu su skridusiais kino atstovais pastebėjo idealaus apskritimo formos ežerą. Bet netrukus paaiškėjo, kad ežeras turi ir daugiau paslapčių.

 

Pasirodo, kad viduje esanti apskritimo formos sala užima lygiai 4/5 dalies ežero. Dėl tokio atsitiktinumo, ežero vanduo sukuria tobulą Mėnulio jaunaties vaizdą. Maža to, ežere esanti sala nuolatos sukasi aplink savo ašį.

 

argentinos-sala2

 

Išnagrinėję visus keistumus susijusius su paslaptinga vietovė, Argentinos biologai prisipažino, kad yra labai mažas šansas, kad tokį stebuklą sukūrė gamta.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kadangi netoliese nėra gyvenviečių, vietovės yra sunkiai prieinamos ir beveik neįveikiamos, tad kitas užduotas klausimas buvo, kas ir kokiu būdu galėjo sukurti šį stebuklą.

 

Argentinos mokslininkai tikisi surinkti pakankamai lėšų, kad galėtų nuodugniau ištirti mistišką vietą.

 

“Mes norime surengti mokslinę ekspediciją. Mums reikalingi geologai, biologai, specialūs akvariumai, ketiname ištirti dirvožemį, augaliją ir kitus objektus, kuriuos galime ten rasti”, – vietos žiniasklaidai teigė mokslininkai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
untis

Pats kinas ir padare;)

nesvarbu

Atrodo kaip menulis įdomu

kronos

visagalio swamp thing darbeliai

Droniukas

Savaime susiformavo kaip kitaip

Sarkazmas

tai aisku, paprastas Lietuvos komentatorius droniukas geriau zino uz mokslininkus, geologus, biologus ir kitus ekspertus kurie metais metu studijavo savo sritis

Taip pat skaitykite