Keisti Kinijos papročiai: keleivis bagaže vėže kito žmogaus rankas, tačiau nebuvo sulaikytas

kinija-paprociaiVienoje Kinijos autobusų stotyje buvo sustabdytas vyras, kuomet apsaugo darbuotojai pastebėjo, kad jo krepšyje yra žmogaus rankos, rašo technologijos.lt.

 

Pašiurpę apsaugininkai negalėjo patikėti tuo, ką mato rentgeno aparato ekrane, tačiau vėliau paaiškėjo, kad tai – tik dar viena kasdieniška Kinijos istorija. Kodėl su tikromis žmogaus rankomis keliaujantis vyras didesnių problemų neturės?

 

Žmogus įeina į autobusų stotį, kasdieniškai padeda savo krepšį ant konvejerio, palaukia jo išvažiuojančio iš rentgeno aparato ir lyg niekur nieko nueina. Jis neatrodo įtartinai, yra visai ramus ir nerodo jokio nerimo ar susijaudinimo dėl to, kad jo krepšio turinį ką tik pamatė apsaugos darbuotojai.

 

Tačiau šie labai išsigando ekrane pamatę nupjautas žmogaus rankas. Negalėdami patikėti tuo ką mato jie vyrą sulaikė, norėdami išsiaiškinti, kas jo krepšyje iš tikrųjų, tačiau nusivedus jį į apsaugos postą ir krepšį atidžiai patikrinus paaiškėjo, kad akys jų neapgavo – čia tikrai buvo tiktų tikriausios nupjautos žmogaus rankos.

 

Ką pamatytumėte, jei būtųmėte apsaugos darbuotojų vietoje? Žinoma, ir jie pagalvojo apie blogiausią – arba tai kažkokios prekybos žmogaus kūno dalimis atvejis, arba šis vyras yra psichiškai nestabilus žmogžudys. O galbūt jis net nežinojo, kas yra jo krepšyje, todėl taip atsipalaidavęs ir vaikščiojo didžiulėje autobusų stotyje? Ne, visgi, jokio kriminalo čia nėra ir jis tikrai žinojo, kad vežasi rankas. Tačiau viskas vyko pagal kinų papročius.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

  

Šio žmogaus brolis pateko į incidentą, kurio metu prisilietė prie elektros laidų. Jis buvo stipriai sužeistas, jo rankos buvo taip apdegintos, kad jų išgelbėti gydytojai nebepajėgė. Daugelyje šalių amputuotos rankos būtų sudeginamos kaip medicininė atlieka, tačiau šio vyro brolis paprašė jas atiduoti jam ir ligoninė šį prašymą įvykdė. Vyras susipakavo rankas į krepšį ir atsisveikinęs su broliu iškeliavo į gimtąjį kaimą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tai – senas kinų paprotys. Vyras vežėsi rankas namo, kur ketino jas saugoti iki brolio mirties. Pagal seną kinų paprotį, žmogus turi būti palaidotas su visomis savo kūno dalimis. Šiais laikais tokiais atvejais mažai kas šio papročio laikosi – tiesiog per daug problemų. Bet atsidavęs brolis nusprendė rankas išsaugoti.

 

Tai ar į didelę bėdą jis pateko? Iš tikrųjų tai ne. Nors apsauga jį sustabdė ir patikrino jo bagažą, vėliau jis buvo paleistas. Apsaugos darbuotojai paskambino į ligoninę, patikrino vyro dėstomos istorijos faktus, ir daugiau priekaištų neturėjo. Tačiau tęsti kelionės su žmogaus rankomis krepšyje taip pat nebuvo leidžiama – tam reikės specialaus leidimo.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite