Šiandien įvyks Mėnulio užtemimas Vandenyje: ko galima tikėtis?

1
96

menulio-uztemimasŠiandien, 2017 metų rugpjūčio 7 dieną, 21:20 val Lietuvos laiku, išgyvensime dalinį Mėnulio užtemimą Vandenio zodiako ženkle 15‘25‘‘10‘‘ laipsnyje. Užtemimo trukmė- 1 val 55 min. Šį reiškinį galės stebėti Europos, Azijos, Afrikos gyventojai. Yra teigiama, jog didžiausią užtemimo poveikį jaučia tų šalių gyventojai, kur jis yra matomas, teigia Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė (asmeninisastrologas.lt).
 
Mėnulio užtemimai visada vyksta esant Mėnulio pilnaties fazei, todėl vienas priešais kitą išsidėstę Saulė ir Mėnulis aktyvuos Liūto ir Vandenio zodiako ašį.
 
Vandenio zodiako ženklas yra susijęs su netradicine veikla, visuomeninėmis organizacijomis, neformaliais lyderiais, draugais, inovacijomis, demokratija, liaudimi, ateitimi, stereotipų atmetimu ir naujų taisyklių/sąlygų kūrimu.

 

Liūto zodiako ženklas yra atsakingas už vadovus, saviraišką, kūrybinį potencialą, vaikus, pramogas, žaidimus, lyderystę, savigarbą ( ego), vaisingumą, norą save demonstratyviai išreikšti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kadangi užtemimo ašis bus išsidėsčiusi per šių zodiako ženklų ašį, jų tematika palies minėtas sritis.
Didžiausią poveikį pajus: Vandenio, Liūto, Jaučio, Skorpiono zodiako ženklų atstovai.

 

Reiktų akcentuoti, jog Mėnulio užtemimas vyks ties besileidžiančiu karminiu mazgu, todėl labiau sietinas su tam tikrų situacijų, procesų užbaigimu. Šis rugpjūčio 7 dienos užtemimas būtent žymės tam tikro ciklo pabaigą.
Užtemimų ciklas trunka 18 metų ( kas tiek laiko užtemimai vyksta tame pačiame zodiako ženkle), todėl tikėtina, jog bus užbaigti 18 metų trukę procesai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jei užtemimo laikotarpiu, kuris prasidėjo savaitę iki užtemimo ir baigsis savaitę po tikslaus užtemimo momento – 08 01/08 14, išgyvensite praradimus, veiklos/asmeninių santykių nutrūkimus, prarasite draugus ar bendraminčius arba santykiai vienu ar kitu būdu nebesivystys, tai reikš, kad jų misija jūsų gyvenime baigta.

 

Pati Mėnulio užtemimo Vandenio zodiako ženkle tema teigia, jog būtina atsisakyti nereikalingų ryšių, atsakingai įvertinti savo asmeninės laisvės ribas, atsakingiau vertinti savo laisvą ir nepriklausomą požiūrį į visa, palikti visuomenines organizacijas ar neformalaus lyderio pozicijas.

 

Mėnulio užtemimas dažnai atveria užslėptus pasąmonės resursus, poveikis dažniau vidinis ( nes Mėnulis yra siejamas su žmogaus jausmais, vidiniais poreikiais), paslėptas. Todėl labai tikėtina, jog įvykius jūsų gyvenime įjungs jūsų pačių vidiniai pajautimai, suvokimai, kad su tam tikrais žmonėmis ar tam tikrose situacijose jaučiatės blogai. Būtent vidinė pajauta ir bus tas lemtingas indikatorius, kuris įjungs jūsų veiksmus, ko pasekoje turėsite įvykius.

 

Ko būtų galima tikėtis, vertinama pagal užtemimo aktyvuojamus taškus ir planetų išsidėstymą.

 

Užtemimo energetika ir bendras fonas

 

Saulės ir Marso jungtis Liūte ties kylančiu karminiu mazgu skatins aktyvumą ir greitą reakciją.
Mėnulio trinas su Jupiteriu, Saulės sekstilis su Jupiteriu atvers naujas, pozityvias perspektyvas, suteiks naujus šansus ir plėtrą.

 

Mėnulio ir Saturno sekstilis, Saulės ir Saturno trinas leis veikti pirma gerai apgalvojus, pasvėrus visus už ir prieš, suteiks atsakingumo ir praktiškumo veiksmams ir poelgiams.

 

Trumpai apibendrinus galima teigti, jog užtemimo energetika ypač pozityvi ir daug žadanti. Nors užtemimų laikotarpiu yra dažniausiai rekomenduojama nesiimti naujų projektų, darbų, tačiau šio užtemimo energetika priešingai- skatina priimti Visatos siunčiamas dovanas, įsiklausyti į savo vidines pajautas ( dėl Mėnulio stiprumo užtemimo metu) ir drąsiai veikti. Juolab Saulės ir Marso jungtis vargu ar kažkurį gebės sustabdyti. Va tokia dviprasmiška situacija.

 

Tokiu atveju skatinu gilintis į pačių karminių mazgų specifiką ir reikšmę gyvenime.

 

Mano darbinė profesionali praktika rodo, jog pats užtemimo momentas retai būna įvykių iniciatorius. Jis labiau suveikia, įjungdamas mūsų asmeniniuose horoskopuose ir bendrame astrologiniame fone tam tikrus taškus, ir suveikia kaip paleidimo mechanizmas. Taigi, pats savaime užtemimas negali sukurti įvykių, dar ir dėl to, jog tai yra fiktyvus taškas ( neturintis realaus fizinio kūno).

 

Manau, jog gerai apgalvoti veiksmai užtemimo laikotarpiu turės produktyvią plėtrą. Kiekvienam linkiu veikti iš asmeninės pajautos prizmės, astrologines rekomendacijas naudoti kaip svarbias gaires, padedančias iš laikotarpio išspausti maksimumą.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Pyktis.

Koks cia uztemimas…visiska krasteli paliete…

Ar kazka praleidau???????