Biologai šokiruoti: Antarktidos vandenyse nufilmuoti milžiniški humanoidai

ningenKelerius pastaruosius metus Japonijos moksliniuose debatuose netyla pranešimai apie lediniuose Antarktidos vandenyse aptiktus milžiniškus į žmones panašius sutvėrimus.

 

Šiuos sutvėrimus japonai pavadino “Ningenais”. “Ningen” išvertus iš japonų kalbos reiškia „žmonės“.

 

Į žmones šie nuo 19 iki 30 metrų ilgio sutvėrimai panašūs tik iš dalies. Jie turi rankas ir kojas (tiek plaštakos, tiek pėdos turi po penkis pirštus), o jų burna primena siaurą plyšelį. Žmonėmis (“Ningenais”) jie buvo pavadinti, kadangi tai yra protaujanti gyvybės forma, o remiantis biologų pasakojimais, jų intelektas gali prilygti ar net viršyti žmonių.

 

Pirmuosius įrodymus apie šiuos sutvėrimus pateikė Japonijos banginių tyrinėjimų laivai. Būtent po šių laivų informacijos ir buvo pradėti tyrinėjimai.

 

Nufilmuoti kadrai iš Antarktidos vandenyno gilumų šokiravo biologus ir kriptozoologus.

 

Per pirmąjį susitikimą, japonai, milžiniškus jūrų humanoidus palaikė užsienio povandeniniu laivu, tačiau, priplaukę arčiau, tyrinėtojai pamatė gyvas būtybes, reaguojančias į aplinką.

 

“Jie tikrai egzistuoja ir ten gyvena. Nežinome kuo minta, tačiau iš stebėjimų supratome, kad tai yra atskira civilizacija. Tai ne žuvys. Jie elgiasi labai disciplinuotai. Manome, kad ten egzistuoja tam tikra hierarchija, o taip pat labai tikėtina, kad jie turi ir savo kalbą”, – žurnalistams sakė jūrų biologas Hitoshi Karati.

 

Japonijos vyriausybė ir specialiosios tarnybos kol kas niekaip nekomentuoja spaudoje pasirodžiusios informacijos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Zinoma

Tai pala,97% neistirta vandens iki galo,galbut cia tik maziausias is visu kas gali buti mums nezinomo? :D

Briedis

pagal mane cia klimeika su draugais puopiais narda :)

Naujokas

Kaip visada filmuota per maksimos maišelį, toks amžius ir niekada niekas negali normaliai nufilmuoti, tai reiškia, kad tai yra didelis fake.

kronos

ir kaip visad su bulve filmuota,nors tuo metu jau net pigiausi telefonai geresne kokybe filmuodavo

Rolas

Pasidomėjau ir dabar 60 / 40 tikiu ,kad jie egzistuoja. Internete yra daugiau nuotraukų ,kažkas nufotografaves vandens paviršiuje ,jie balti kaip sniegas ir tikrai primena žmogų ,nors manau ,kad ten tiesiog įdomios formos didelis gyvūnas.

Briedis

apsivemsiu, kur saltinis? prifantazuoja eilini karta be jokiu nuorodu, nei kas autorius neika, vien zo VIANA BOBA SAKE VBS lygis, neturit ka rasyt nerasykit

Trollolol

Sutikciau su tamsta. Saltinis: viena akla boba is padjezdo pirstelejo. 12 metu ryzas vaikas su adobe nufilmavo. Gavosi anomalijos straipsnis. Mua

Sakantysis

protyngesi nei mes tai taip sutikciau gal su tuo nes cia nera dauk protyngu ir mastanciu sitoi planetoi zmoniu

Pyktis.

Budamas protyyyngu pasistenk rasyti be klaidu.

Slapyvardis

Pikčiūrna tu pikčiūrna, nugarink nervus nes sarkazmo nesupranti. O autorius gerai šauna, nes mes tiesiog žemelės parazitai…

!!!

Matosi, kad tu irgi nelabai protYYYngas ir mąstantis žmogus :/

Taip pat skaitykite