Mokslininkų žinia sudrebins jūsų pasaulį: sulaukėme pirmųjų ateivių žinučių

ateiviai-signalai-kosmosas-nsoĮvairių išsigalvojimų apie nežemiškas civilizacijas girdime taip dažnai, kad dažnai naujienas apie jas tiesiog praleidžiame pro akis. Bet šią reikėtų įsidėmėti, rašo technologijos.lt.
 
Staigūs ir labai ryškiai sužibantys radijo bangų pliūpsniai kosmose – tai paslaptingas fenomenas ir mokslas jų kilmės užtikrintai paaiškinti negali. Dabar keli mokslininkai nusprendė pasvarstyti ir paskaičiuoti, ar tai gali būti ateivių laivų variklių darbas. Ir jų tyrimo rezultatai mažų mažiausiai stebina.
 
Istorijos apie ateivius jau visiems lenda per gerkles. Kiekvienas NASA vaizdo įrašuose pastebėtas taškas ar nelaiminga kosminė šiukšlė yra laikoma nežemiškos civilizacijos pėdsakais. Jas NSO entuziastai iškart apipina konspiracijos teorijomis, kurių racionalūs mokslininkų argumentai niekaip negali įveikti – jie, žinia, irgi iš karto paskelbiami konspiracijos dalyviais. Tačiau yra vienas fenomenas, kuris ne vieną tikrą astronomą verčia kilstelti antakį.

 

Staigūs radijo bangų pliūpsniai (fast radio burst) kartais pastebimi tolimame kosmose – už milijardų šviesmečių. Didelis atstumas šių labai ryškių pliūpsnių atidžiai patyrinėti neleidžia, tačiau mokslininkai bent jau teoriškai svarsto įvairias galimybes, kas galėtų juos sukelti. Kadangi šie pliūpsniai yra labai ryškūs, buvo manoma, kad juos sukelti gali, pavyzdžiui, juodųjų skylių susidūrimas. Tačiau įvairios kompiuterinės simuliacijos niekaip neparodo to, ką mokslininkai aprašo savo hipotezėse. Kai kurios jų yra labai sudėtingos ir yra susijusios su tamsiosios materijos trūkiais ar juodųjų skylių sprogimais.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tokių pliūpsnių užfiksuota nėra daug – vos apie 20. Tačiau jų įrodymai yra neginčijami – tai nėra technikos klaida. Pirmasis užfiksuotas vos prieš 10 metų ir iškarto sukėlė šiokią tokią audrą astronomijos pasaulyje. Dabar Manasvi Lingamas ir Avi Loebas, Harvardo Universiteto mokslininkai, nusprendė patikrinti vieną versiją, kuri seniai knibžda jų galvose – ar staigius radijo bangų pliūpsnius gali sukelti ateivių kosminiai laivai?

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mokslininkai taip pat patyrinėjo technologinius tokio erdvėlaivio veikimo aspektus. Pasirodo, didžiulė sukuriama energija neišlydytų tokio pažangaus variklio, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau jis turėtų būti aušinamas skysčiu.

 

Idėja maždaug tokia – ateivių laivas naudotų šiuos pliūpsnius dideliam greičiui pasiekti. Mokslininkai nusprendė apskaičiuoti, ar tokia technologija yra įmanoma. Jų skaičiavimai parodė, kad tai iš tiesų veiktų. Saulės (realiai, kitos žvaigždės, panašios į Saulę) energija varomas siųstuvas galėtų kurti tokio ryškumo pliūpsnius ir efektyviai stumtų kosminį laivą į priekį. Tai gali būti kosminio laivo paliekami pėdsakai.

 

Mokslininkai taip pat patyrinėjo technologinius tokio erdvėlaivio veikimo aspektus. Pasirodo, didžiulė sukuriama energija neišlydytų tokio pažangaus variklio, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau jis turėtų būti aušinamas skysčiu. Tokia technologija žmonijai kol kas yra nepasiekiama ir greitu metu nieko panašaus Žemėje ar jos apylinkėse neišvysime. Ne tik todėl, kad technologija yra labai sudėtinga, bet ir todėl, kad Saulės elementas turėtų būti bent dvigubai didesnis už Žemę.

 

Bet kitoms protingoms gyvybės formoms tai gali būti nekliūtis – visatoje yra ir kur kas didesnių žvaigždžių už mūsiškę. Mokslininkai apskaičiavo, kad pliūpsnius kuriantis erdvėlaivis galėtų sverti net milijoną tonų ir vis tiek išvystytų didžiulį greitį.

 

Jam palaikyti galėtų būti naudojamos šviesos energiją (fotonus) naudojančios burės, todėl toks erdvėlaivis per kosminę erdvę galėtų keliauti didžiulius atstumus. Ir, žinoma, nešti protingą gyvybę.

 

Tai negi mokslininkai teigia, kad staigius ir labai ryškius radijo bangų pliūpsnius sukelia kosminiai ateivių laivai? Na, pagal jų skaičiavimus, tai įmanoma ir iš Žemės atrodytų būtent taip, kaip ir atrodo. O geresnio paaiškinimo nėra. Tačiau jie nebando nieko įrodyti – kol nėra geresnių, patikimesnių įrodymų, tai tik viena iš keletos versijų.

 

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ahaha

e krc, kai kita karta rasys zinute ateiviai tegu man paraso

drakonas20

hi,pagal ezoterikos knygas ir artifaktus ateiviai yra.tik apie juos mazai rasoma..gal but tai yra tik viena rase veikianti Zemes apylinkese.Kitu gal ir yra bet visata labai didele ir jie nutole milijardais km ir daugiau

Xemnas

Atsargiai su ateiviais, nes tai gali būti projektas bluebeam, kad antikristas suklaidintu žmonės, nepasimaukit. Amerikoje jau viena įmonė deda čipus, gal tai žvėries ženklai aprašyti Apsireiškimas Jonui 13:15-18

Blah

Antraste prasilenkia su realybe, clickbait..

Inkognito

Kodėl visi rašydami apie ateivius,primityvias mechaniškas žemiečių technologijas primeta jiems. Jiems nereikia tokių galingų energijos pliūpsnių pasiekti tokiam greičiui kaip galvojate.(Nagi pamastykite apie inercijos ir perkrovų dalykus,juk biologinės būtybės negalėtų atlaikyti tokių perkrovų)Taip jie turi galingus variklius tačiau jie nėra tokios galios kaip kad žemėje gauti pliūpsniai energijos, Jų kelionė prasideda normaliai įsibėgėjus iki tam tikro greičiao,borto kompiuteris apskaičiuoja laiko koordinatę kada tokiu greičiu skriedami kosmine erdve jie turėtų pasiekti reikiamą taška,o tada paprasčiausiai laiku nukelia visą erdvėlaivį į ta laiko koordinatę ir atsiduria ten po minutės ,kai normaliu būdu atsidurtu daleiskime po 5000 mūsų metų skrydžio tiesiaja linija.Tai yra… Skaityti daugiau »

kronos

O tai jie gali atidaryt hipertunelius ir greit atsidurt tarkim kitoi galaktikos puseje?

Inkognito

1982 metais kontaktavau su vienu NSO,tačiau aš nemačiau jo piloto arba buvau atjungtas tam momentui kai man buvo dedamas implantas. Bendravau telepatiniu būdų,sakyčiau kad tai labai tobulas metodas bendravimui,nes aš viską jam kalbėjau Lietuviškai o jis man irgi atsakinėjo ta pačia kalba, Vis dėl to greičiausiai tai buvo kažkoks automatinis pažengęs kompiuterinis vertimas,nes kad jie nori man įsodinti implanta supratau tik po kurio laiko kai jau apčiuopiau jį ant piršto besimaudydamas vonioje kažkaip netyčia. Bet jie manęs paklausė ar norėčiau kartu su jais keliauti ir ar noriu -pasakė kažkokį tai keista pavadinimą,kurio dabar neatsimenu ant vidurinio piršto narelio, kuris atrodys… Skaityti daugiau »

alvydas

Rašydamas tau aš turėjau planą patikrinti tave ir tavo implanto savininkus. Aš esu tikras, kad implanto funkcija kitokia nei kaip mes žieduojame paukščius, tam, kad nustatytume iš jis. Kaip tu atsakysi buvo beveik aišku, bet aš norėjau žinoti kaip jie reaguoja į mano prašymą rašyti ir ką tu rašysi. Nemanau, kad jie dėl to grobtų, nes aš jiems beviltiškas. Beje, jei tu tikrai tas “inkognito” – mano adresas buvo tau prieš akis. Skiltyje “komentarai ir nuomonės” yra mano straipsnis ir pašto adresas. Štai taip…..

Inkognito

Taip radau tamstos svetainę ir ten parašiau žinutę pridėdasmas savo emailo adresą.Implantai tikrai nėra toks jau nekaltas įrenginys žmogaus kūne,būdami mikroskopiniai jie ne tik sugeba kopijuoti viską ka jaučia ir mato bei girdi tiriamasis,tačiau gali nuodugniai ištyrinėti ir tuos su kuo jis užmezga kontakta.Įtariu kad kas kažkiek tai laiko jų turinį nusiskenuoja NSo kurie dažnokai tuos žmones aplanko.

alvydas

Inkognito, nenoriu čia rašyti, nes nemėgstu beprasmiškų komentarų. Turiu klausimą, kurį tik tu gali atsakyti, turi čipą ir žinai, kad nemeluoju.Tavimi patikėsiu tik tada, jei gausiu nuo tavęs el. pašto laišką.

Inkognito

Jei nori gauti emailo laiška tai nors parašyk adresą kur tau jį pasiusti Alvydai.

alvydas

Nors aš taip neplanavęs,bet patikėsiu tavimi. Rašyk į facebook mano paskyrą, o aš galėsiu nuspręsti tikėti ar ne.

Kosminis

O tai kas tavo žiniai tie pliupsniai?

Taip pat skaitykite