Versija: ateiviai gali sunaikinti žmoniją, siekdami išgelbėti kitas civilizacijas

ateiviu-laivas-zemeAnglijoje leidžiamame laikraštyje „The Guardian“ buvo atspausdintas straipsnis šokiruojančiu pavadinimu: „Ateiviai gali sunaikinti žmoniją, siekdami išgelbėti kitas civilizacijas“. Šiame straipsnyje buvo pranešama apie NASA ir Pensilvanijos universiteto specialistų grupės paruoštą pranešimą, kuriame analizuojami įvairūs galimų kontaktų su ateiviais iš kitų planetų scenarijai, rašo žurnalas “Mįslės ir faktai“.
 
Pranešimo autorių nuomone, žmonija labai mažai dėmesio kreipia į ekologiją bei savo dvasinį tobulėjimą. Tai gali baigtis tuo, kad jau gana greitai žmonės ne tik sunaikins patys save, bet ir visą gyvybę Žemėje. Tokia perspektyva turėtų kelti rimtą susirūpinimą toms nežinomoms ateivių civilizacijoms, kurios labai seniai padėjo mūsų planetoje atsirasti žmonių rasei. Šiandieninė situacija leidžia aiškiai suprasti, kad žmonija pasirinko pražūtingą kelią.
 
Žmonija – tai paskutinis bandymas (ankstesni bandymai buvo labai tolimoje praeityje) sukurti Žemėje protingų būtybių bendriją, kuri savo civilizacijos vystymosi metu pasiektų tokio sąmoningumo lygio, kuris leistų pereiti į „bendrąjį kosminį lygį“.

 

Kitais žodžiais tariant, įvyktų žmonių protų susiliejimas su Visatos Protu, kuriame visos sudedamosios dalys sudaro vieningą visumą. Ir šios sudedamosios dalys išlaiko savo individualybes. Tačiau tame kelyje, kuriuo juda žmonija, nieko panašaus negali nutikti. Dar daugiau – šis kelias gali sukelti katastrofą. Kaip mokslininkai mano, nežemiškiesiems mūsų civilizacijos kūrėjams nelieka nieko kito, kaip nutraukti judėjimą šiuo keliu, nes nevaldomos žmonijos veiksmai kelią pavojų Visatos Protui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Užbaigti žmonijos egzistavimą galima įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galima sukelti globalinę katastrofą, kuri sunaikins gyvybę planetoje. Tačiau labiau tikėtina, kad ateiviai pasirinks kitokį būdą, t.y. sunaikins tik žmoniją, bet ne kitas gyvybės formas. Tai gali būti virusų ataka, atmosferos sudėties pakeitimas (supervulkanų išsiveržimas), susidūrimas su didžiuliu asteroidu. Pastaruoju atveju planetoje ilgai vyrautų „branduolinės žiemos“ efektas, kada žmonės ir daugelis kitų biologinių rūšių žūtų, tačiau gyvybė išliktų, kad po to, kai būtų sugrąžintos tinkamos gamtinės sąlygos, įvyktų evoliucijos ir naujos rasės sukūrimo postūmis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Prieš sunaikinimą bus bandoma atverti akis

 

Šonas Domagalas Goldmanas ir kiti jo kolegos iš NASA planetologijos skyriaus savo pranešime aprašo galimus kontaktų su nežemiškosiomis civilizacijomis scenarijus. Mokslininkai mano, kad šie kontaktai gali būti neutralūs, pozityvūs ar negatyvūs Žemės gyventojų atžvilgiu.

 

Jei vyktų taip vadinami pozityvūs kontaktai, ateiviai pabandys paveikti Žemės civilizaciją taip, kad būtų didelis dėmesys kreipiamas į ekologiją ir dvasinį vystymąsi. Suinteresuoti tokiu mūsų visuomenės vystymusi ateiviai gali atvirai atvykti į Zemę ir užmegzti oficialius kontaktus su vyriausybėmis, spauda, mokslininkais ir įtakingomis tarptautinėmis organizacijomis.

 

Jei vyktų negatyvūs kontaktai, tai žmoniją būtų stengiamasi pavergti, panaudojant biorobotus, o pačius žmones panaudoti kaip biologinę žaliavą.

 

Pranešimo autoriai pripažįsta, kad visa tai gana spekuliatyvu ir atrodo iš fantastikos srities, tačiau vis tik toks vystymosi kelias yra įmanomas. Tokia, bendrais bruožais, pranešimo esmė.

 

Kalti patys žmonės

 

Straipsnis laikraštyje „The guardian“ priverčia susimąstyti. Jau dabar daugelis specialistų yra įsitikinę, kad trečiasis, negatyvusis kontaktų su ateiviais scenarijus vyksta pilnu tempu. Kiekvienais metais visame pasaulyje dingsta milijonai gyventojų, o tie nedaugelis, kuriems pavyksta sugrįžti, pasakoja apie barbariškus eksperimentus, kurie jiems buvo atlikti įvairių tipų NSO.

 

pagrobimas-ateiviai

 

Žmonių grobimų skaičius kiekvienais metais vis didėja ir žymiai viršija tai, kiek buvo pagrobiama žmonių prieš 20 ar daugiau metų. Reikia įvertinti tai, kad visa tai vyksta slapta. Didesnė žmonijos dalis arba nieko nežino apie šiuos grobimus, arba netiki pačiu gyventojų grobimų faktu. O tuo metu ateiviai, pasinaudodami tiek savo technika, tiek mokėjimu psichologiškai paveikti žmones, galėtų veikti visiškai atvirai, nekreipdami dėmesio į mūsų požiūrį į tai, kas vyksta aplinkui. Beje, paniškos nuotaikos tarp Žemės gyventojų būtų jiems tik į naudą. Tačiau ateiviai veikia slapta, slėpdamiesi nuo mūsų! Kodėl?

 

Atsakymas gali būti tik vienas: Visatoje egzistuoja kažkokios jėgos (gali būti, kad tai yra kitos nežemiškosios civilizacijos), kurios priešinasi šiems siekiams, neleidžia galutinai užgrobti Žemę ir pavergti jos gyventojus. Greičiausiai, mus užstoja tos jėgos, kurios dar neprarado vilties pasukti žmoniją į teisingą vystymosi kelią. Tačiau, sprendžiant pagal tai, kaip didėja pagrobtų gyventojų skaičius, mūsų gynėjai silpsta. Visų pirma, silpsta jų tikėjimas mumis, mūsų norais pasikeisti. Tiems ateiviams, kurie į mus žiūri, kaip į melžiamas karves, vis labiau ir labiau atlaisvinamos rankos. Ir dėl to esame kalti mes patys!

 

Žmonija privalo pasikeisti

 

Rusų mokslininkės technikos mokslų daktarė profesorė Viktorija Popovą ir technikos mokslų kandidatė Lidija Andrijanova jau 15 metų bando iššifruoti nežemiškųjų civilizacijų piktogramas. Piktogramos – tai garsieji apskritimai javų laukuose, kurių atsiranda vis daugiau ir ne tik Anglijoje, kurią ateiviai ne be pagrindo laiko šiuolaikinio civilizuoto pasaulio centru, bet ir kitose šalyse. V.Popovos ir L.Andrijanovos nuomone, piktogramos turi vieno tipo simboliką ir sukurtos pagal tam tikrus informacinius ir technologinius principus. Per savo veiklos metus mokslininkės sudarė daugiau nei 250 dažniausiai naudojamų piktogramų simbolių katalogą.

 

javu-laukai

 

Šios piktogramos – tai savotiški pranešimai Žemės gyventojams. Jose yra užkoduota informacija apie žmonijos sąmonės išsivystymą, apie gilią dvasinę krizę, kurioje atsidūrė žmonija, bei pateikiamos kai kurios instrukcijos, kurių laikantis žmonija galėtų išsigelbėti. Kosminės jėgos bando žemiečiams paaiškinti, kad jie patys sukelia chaosą, kuris nenumaldomai griauna jų gyvenimą ir ateitį. Piktogramose pranešama, kad būtent negatyvi žmonių veikla planetoje netolimoje ateityje sukels globalines katastrofas, kurios sunaikins civilizaciją. Išsigelbėjimas būtų tik visos žmonijos perėjimas į aukštesnį sąmoningumo lygį. Šio perėjimo dėka žmonės prisijungs prie nežemiškųjų civilizacijų, kurias tarpusavyje sieja Visatos Protas.

 

Apie tai, tik kitokia forma, pasakoja praktiškai visi kontaktuotojai, kurie psichiniame lygmenyje palaiko ryšius su protingais kitų kosminių rasių atstovais. Mūsų proto broliai vienu balsu tvirtina, kad žmonija vystosi neteisinga kryptimi. Ji vis labiau ir labiau savyje nuslopina savo dvasinę esmę. Planetos užteršimas žmonių veiklos produktais, šiltnamio efektas, ekologinio balanso pažeidimas ir kiti reiškiniai – visa tai neteisingo kelio, kuris baigsis neišvengiama katastrofa, pasekmė. NASA ir kitų mokslininkų pranešime nėra nieko iš principo naujo. Jie tik patvirtina tai, ką pastaraisiais metais bergždžiai žmonijos sąmonei bandė pranešti kontaktuotojai ir NSO tyrimu užsiimantys tyrinėtojai.

 

Inf. šaltinis: žurnalas “Mįslės ir faktai”

 

misles-faktai

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ezoterikas

brie.. das visiskas, tie ateiviai , visos civilizacijos tą patį yra perėję, krizes sunkumus, tokius žmogėnus kaip VERYGA, napoleonus, stalinus, romos laikais kas dėjosi- lygiai taip pat………….. Civilizacija nepasiekia aukštumų per 1000metų, nuo beždžionžmogio iki skraidančios lėkštės piloto, tai yra neįmanoma, tūkstančiai metų reikalingi tą pasiekti, dar tam tikri kosmoso spinduliavimai- energijos ateinančios į žemę. Žudyti naikinti kitas gyvybės formas negali jokia butybė- toli pažengusi. Tai ją atvestų į degradaciją, kitoje reinkarnacijoje toks ateivis- toli pažengęs, būtų kokiu degradu, invalidu

!!!!

Kodel ateiviai noretu mus sunaikinti gal kelis zmones ir nuudys kad istirtu kaip ju organizmas veikia ir tiek kodel ateiviai negal but tokie kaip zmones?!

Inkognito

Taip rašo tikrą tiesą,tam ir buvo žemėje sukurtas stebėtojų institutas iš 10 000 implantuotų asmenų,kurie rinktų tikra objektyvia ir nepagražinta tiesa apie žmones,jų dvasines vertybes,tarpusavio santykius,moralę ir pozityvų mastymą. Labai labai gaila man asmeniškai,kad mes esame tokie buki ir bjaurūs,bet kažkodėl tikiu kad civilizacijos vis tik nesunaikins mūsų,o izuoliuos nuo visų ir paliks patiems išsiskersti vieni kitus. Nes tai mes mokame geriausiai.

Pyktis.

Jau tu kokius vejus rasai tai as bbd. Kokia dar info reik rinkt? Viskas kaip ant delno. Istorija rodo kokie mes. Ir vargu ar pasikeisim. O jei tai ir ivyks tai dar labai labai negreit.

Inkognito

Mielasis ar tu daug gali pamatyti, kad ir praskrisdamas lėktuvu virš Maljorkos? Taip ir nežemiečiams,pas juos nėra anarchijos visi teiginiai prieš civilizacijų tarybas turi būti yrodyti kruopščiais tyrimais,ir jie trunka dešimtmečius. Kada žmogus gali pilnai parodyti save jei ne bendraudamas anoniminiame forume?Todėl ir skraido NSO ir grobia žmones kad juos implantavę paleistų atgal į žeme įvairiuose kontinentuose įvairiose valstybėse bei skirtingose bendruomenėse.Tuose čipuose surinkta info yra detaliai išanalizuojama kompiuteriniuse centruose ir sulyginama su standartine medžiaga etalonine kokia turi būti. Jeigu medžiaga yra nepalanki civilizacijai ir nustatoma kad tokia civilizacija įsiliejus į bendra kosminio proto broliją gali įnešti destrukcija,ji negailestingai sunaikinama,vardan… Skaityti daugiau »

Pyktis.

Cia nera ka tirti ;D krc pasijungia youtube ir ten prisiziuri visko tiek,kad ima ir sunaikina iskarto;D juk pagal tavo skiedalus jei taip butu tai cia yra ant tiek daug kriteriju i ka reiktu atsizvelgti,kad……….. Ir cia reiktu is mastancios,suprantancios pagaliau zmogiskosios puses paziuret kodel kazkas padare ta ar ana,o ne kazkokie matai pc centrai ims ir nuspres pagal standartine etalonine medziaga ;D Beje pasauliniai ir ne tik karai parodo musu pozityvuma… Ir aplamai kodel kazkokie ateiviai turetu spresti musu likima? Kodel jie turetu baimintis del musu kazkokios destrukcijos kazkam? Juk visi kiti turetu buti pazenge taip toli,kad mes tiesiog… Skaityti daugiau »

Inkognito

Nejaugi iš tikro tu koks naivus?Juk jei būtum teisėjas sprendžiantis žmogaus likima tai ar tikėtums bobučių pletkais,o kitaip Yotube pavadinti negalima. Netgi darant kriminalinius tyrimus pas mus naudojamos specialios užplombuotos kameros kad negalima būtų ką nors jose pakeisti kieno nors naudai. Ir kaip įsivaizduoji tuos nežemiečius? jei būtų jų tik veine ar keletas rasių bei civilizacijų gal būt ir būtų kaip tu sakai,o juk jų milijonai vien mūsų galaktikoje. Ir ne visi mums nori gero,kita dar atsimena Atlantų jiems padarytas niekšybes ir mus tapatina su jais. Na o galaktikų taryba išsamiai tiria visus tuos gandus ir skundimus mūsų civilizacijos ir… Skaityti daugiau »

Pyktis.

Tu rimtai nejauti kokias nesamones rasai? gaila…gal pradek kokius vaistus gerti bus tikrai geriau. Nes dabar nesveikuoji tai stipriai.

Pyktis.

Beje cia kazkur rasiai,kad mus kaip tik saugo nuo piktu ateiviu. Ir kad tik mes patys esam savo likimo kalviai ir kad niekas kitas is ateiviu neturi teises kistis i musu vystimasi kad ir koks jis bebutu. Ar dabar paneigsi savo zodzius? ;DDD

vytra

– “civilizuoti”? tai tik patys seniausi “akmens amziaus” asai medziojo ir zvejojo isgyvenimui! siandien ne zinksnio i prieki – direktoriai ir ministrai medzioja, milziniski smirdintys refrezeratoriai zvejoja laisvoje gamtoje! geda!

alvydas

ne ateiviai sunaikins Žemės planetą, o patys Žemės gyventojai naikina planetą.Koks “civiiizuotų” lygis? Kūdikiai šulinyje, troškimas pelno sau ir jokios moralės.Žemėje virš 50% žmonių akli moralės atžvilgiu, tai jie naikina planetą, o ne ateiviai.

Hideo

Įdomu ar žmonija kadaise to jau nepadarė su Žemės dvyne Venera? Žiūrėjau dokumentiką apie planetas. Ten rašė kad Žemė ir Venera užgimė kaip dvynės. Tik kažkuriuo metu, Venera dėl šiltnamio efekto staigiai pradėjo virsti į pragarą vietoj rojaus…

Hideo

Oi t.y. pasakojo :D

Taip pat skaitykite