Mokslininkai nufotografavo Žemėje gyvenančias paslaptingas, nematomas būtybes

butybes-zemeje“Mus supa nematomi organizmai, kurie gyvena šalia mūsų visų. Tai protingi organizmai, kurie mąsto ir galvoja, juda iš taško A į tašką B. Tik jie egzistuoja mums nematomoje plotmėje”, – teigia mokslininkas iš “Thunder Energies” korporacijos Ruggero M. Santilli.

 

“Mes žmonės, galvojame, kad viskas kas egzistuoja, mes galime pamatyti tik savo akimis. Bet tai nėra tiesa. Egzistuoja įvairios gyvybės formos iš antimaterijos, kurias mes savo akimis pamatyti negalime.”, – vaizdo įraše sako Ruggero M. Santilli.

 

Pasak mokslininko, jo komandai pavyko gauti tikrus įrodymus, kad Žemę dalinamės ir su kitais gyventojais, kurie dieną ir naktį yra šalia mūsų.

 

“Mums pavyko užfiksuoti, kaip tos būtybės bendrauja tarpusavyje, keliauja iš vienos vietos į kitą ir analizuoja aplinką. Klausimas tik vienas. Iš kur šitos būtybės atsirado Žemėje? Ar jos čia visuomet buvo, o gal jos atkeliauja iš kitų pasaulių?”, – retoriškai klausia Ruggero M. Santilli.

 

Pasak garsaus mokslininko, tai iš esmės keičia mūsų pasaulį ir tai, kaip mes jį įsivaizdavome iki šiol.

 

“Aš nežinau kas tai ir kaip šias būtybes turime vadinti. Ar tai ateiviai, ar tai kitos gyvybės formos iš antimaterijos, faktas tik vienas, jos tikrai egzistuoja.”, – tvirtina Ruggero.

 

Mokslininkas tikisi, kad į šiuos klausimus netolimoje ateityje galės atsakyti pasaulio vyriausybės, kadangi tai liečia visų mūsų saugumą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

“Šios būtybes nežinia kiek laiko gyveno prie pat mūsų ir buvo nepastebimos. Jos galėjo mus šnipinėti, sužinoti įvairias valstybines ir karines paslaptis ir taip sugriauti saugumą.”, – perspėja Santilli.

 

Pasak jo, kuo greičiau galėsime sužinoti iš kur ir kokiu tikslu Žemėje atsirado šios būtybes, tuo greičiau galėsime pasirengti netikėtiems galimiems scenarijams ateityje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Išmincius

Zmones nevartokit pigiu narkotiku,matot prie ko tai priveda…

Jooas

matau ir aš tik konkrečių formų neįžiūriu…

Lietuvis

Kai išgeri dar ne to gali pamatyti.

ra231

Sios butybes yra musu zemes gyventojos.Tokios ,kaip ir zmogus geros ir blogos, tik jos neturi kuno.Dievas sukure jas pirmiau ir jos gyvena salia musu. Jos mus gali matyti, liesti. Jos mums neturi itakos. Esu isitikinus 99% ka sakau ,kaip perskaiciau sita strapsni supratau ,kad Sios mano zinios buvo teisingos. Dabar jau ir is mokslo puses.

Menkysta

Jūsų žinios apie tai, ką dievas sukūrė dar prieš mus? Žinios, tikėjimas, spėjimas, teorija ir viltis yra skirtingi dalykai, nepainiokim jų. Bakterijų ir mikrobų mes irgi nematom “plika” akimi, tik, skirtingai nei šie “organizmai”, jie mums daro įtaką. Todėl apie juos privalom žinoti. Nėra nei blogų, nei gerų žmonių, todėl, manau, su šiais “organizmais” jūs irgi nesusipažinusi. Kiekvienas fotografas mėgėjas, išėjęs vakare į miestą ir panaudojęs ilgą išlaikymą, gali sau užsiveisti tokių “organizmų”. O tokį mokslininką kiekvienas save gerbiantis gimtinės kaimas prieš kamerą gali pasodinti.

rūkas

Kažkas mushishi prisižiūrėjo

Kosmaras

Tos butybes moterys…

Taip pat skaitykite