Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

2018 m. gruodis bus daug kam vienas džiaugsmingiausių mėnesių. Pirma, švenčių laukimo nuotaikos pataisys savijautą, antra, guos viltys, kad visas blogis jau praeityje, o kitus metus bus galima pradėti geriau, trečia, sustiprės norai ir motyvacijos siekti tikslų ir atsigriebti už prarastą laiką.

 

Su tokia nuotaika bus galima kalnus nuversti. Pasitaikys tinkamas momentas pakalbėti su vadovu dėl didesnio atlyginimo ar geresnių darbo sąlygų, įsigyti nekilnojamojo turto ar plėsti verslą.

 

Vyriškos lyties atstovams patartina būti atsargiems su petardomis, fejerverkais ir kitais lengvai gaisrus sukeliančiais dalykais. Taip pat patartina nesivelti į konfliktus, kur savo nuomonei patvirtinti gali būti panaudota jėga. Padidės vagysčių, apgaulių ir apiplėšimų pavojus. Ir tai natūralu: kai padaugėja džiaugsmo, kad nesutriktų pasaulio pusiausvyra, turi padaugėti ir pavojų.

 

AVINAS

(03 21–04 20)

 

Gruodžio mėnesį Avinas bus nusiteikęs keliauti ir praplėsti savo akiratį. Jam pavyks užmegzti naujų naudingų pažinčių. Metų pabaigoje Avinui seksis mokytis ir siekti naujų žinių. Jis susidomės filosofijos ir gyvenimo prasmės klausimais.

 

Mėnesio pabaigoje Avinas pasiryš rimtam pokalbiui su viršininkais dėl didesnio atlyginimo ar karjeros augimo, motyvuodamas savo profesionalumu ir nepaprastais pasiekimais. Nors Avinui netrūks darbo, jis suras laiko vakarėliams ir pasilinksminimams, susitikimams su draugais, romantiškiems pasimatymams su mylimu žmogumi. Gruodžio pabaigoje Avinas daug laiko praleis su savo šeima.

 

JAUTIS

(04 21–05 20)

 

Visą paskutinį metų mėnesį Jautis skirs pradėtiems, užmestiems ir neužbaigtiems darbams. Jis prisimins, kad reikia grąžinti skolas ar pasikonsultuoti su gydytoju dėl seniai juntamų simptomų. Jis gali sutikti pakeisti mėgstamą, vidutines pajamas duodantį darbą į geriau apmokamą, bet sunkesnį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Didelę reikšmę šiam Zodiako ženklui gruodžio mėnesį turės romantika. Padidės tikimybė užmegzti santykius nuošalyje. Nuotykis bus trumpalaikis, tačiau labai aistringas. Šio ženklo moterims bus didelis šansas pastoti.

 

Nuo mėnesio vidurio Jautis užsiims kalėdinių švenčių ir poilsio planavimu. Jam pavyks suorganizuoti smagių ir įsimenančių pramogų. Silpna Jaučio vieta metų pabaigoje bus gerklė. Jokių rimtesnių negalavimų nepatartina gydytis savarankiškai, reikia iškart kreiptis į specialistus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

DVYNIAI

(05 21–06 21)

 

Visą gruodį Dvyniai užsiims savo asmeninio ar verslo partnerio reikalais. Metų pabaigoje jiems teks dalyvauti daugybėje renginių ir privačių švenčių, seksis sudaryti geras sutartis. Šį mėnesį Dvyniai galės išbandyti save ir kitoje profesinėje veikloje, pavyzdžiui, renginių vedėjo, artisto, žurnalisto ar kasininko. Pasisekimas tarp žiūrovų bus garantuotas, taip pat ir gera nuotaika.

 

Mėnesio pabaigoje paaštrės finansinis klausimas. Gali tekti skolintis pinigų ir skubiai juos grąžinti, kad nepradėtų Naujųjų metų su skolomis. Dvyniams teks suimti save į rankas ir rimtai paplušėti.

 

Gruodžio mėnesį moteriškos lyties šio ženklo atstovės, kurios jaučiasi vienišos, sutiks savo meilę. Su šiuo žmogumi jos atšvęs Naujųjų sutikimą.

 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

 

Vėžys metų pabaigoje atsidurs šeimos įvykių epicentre. Jam teks taikyti susipykusius tėvus ar vaikus, suteikti finansinę ar emocinę pagalbą artimiems giminaičiams ar morališkai palaikyti savo partnerį. Tokia situacija nuliūdins Vėžį, tačiau atsisakyti misijos jam nepavyks.

 

Darbe Vėžys turės progą pavadovauti – pasamdyti vakarėlį aptarnaujantį personalą, duoti nurodymus renginių organizatoriams ir net sureguliuoti finansinę dalį. Nuo jo priklausys išlaidos šventėms ar darbuotojų premijos.

 

Atsakomybė, kuri teks šiam ženklui metų pabaigoje, šiek tiek pakirs jo sveikatą. Svarbu laiku pasirūpinti tinkamu poilsiu ir gydymusi namų sąlygomis. Jei pavėluos susirūpinti savo savijauta, teks kreiptis į gydytoją.

 

LIŪTAS

(07 23–08 23)

 

Liūtui gruodis bus ypatingas. Būtent šiuo metu jis galės realizuoti tai, ką sumanęs, ir pagaliau susigrąžinti tai, ką prarado. Tai liečia ir dalykinę sferą, ir asmeninius santykius. Profesinėje srityje atsivers platūs horizontai. Priklausomai nuo to, kaip pasirodys Liūtas, bus galima spręsti, ar jie taps perspektyvūs.

 

Meilės srityje taip pat susiklostys nevienareikšmė situacija. Liūtas bus pasirengęs tam tikroms aukoms dėl savo antrosios pusės, tačiau tik proto ribose. Dėl to gali kilti konfliktų ir pavydo scenų. Kad to neatsitiktų, meilikauti mėgstančiam Liūtui reikėtų demonstruoti savo žavesį tik mylimam žmogui.

 

MERGELĖ

(08 24–09 23)

 

Gruodžio mėnesio pradžia bus palyginti rami, bet jau nuo vidurio jai teks plėšytis tarp buitinių rūpesčių ir darbinių. Ji skubės užbaigti susikaupusius darbus, atsiskaityti su visais, kam ką nors skolinga. Bus sunku, strigs metų projektas, bet jau mėnesio pabaigoje ji galės lengviau atsikvėpti ir įvertinti savo laimėjimus.

 

Mergelei pasitaikys įvairių netikėtų progų apsilankyti teatruose, parodose, vakarėliuose ir renginiuose. Ji pati galės surengti romantišką pasimatymą ir pasikviesti į jį savo antrąją pusę.

 

Vaikų turintys šio ženklo atstovai džiaugsis galėdami su jais praleisti nemažai smagaus laiko ir suteikti malonumo savo atžaloms.

 

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

 

Šiam Zodiako ženklui gruodžio mėnesį neteks liūdėti. Jis bus nuolat judantis – vis kur nors skubės, eis į susitikimus, blaškysis, gaudys naujienas. Daug laiko atims pasivaikščiojimai po parduotuves, ieškant egzotiškų produktų šventiniam stalui ar ypatingų dovanų brangiems žmonėms.

 

Šį mėnesį Svarstyklės daugiausia jėgų ir laiko skirs savo namams ir buičiai, darys generalinę tvarką, gražins interjerą, puoš namus, gamins gardžius valgius. Metų pabaigoje jų laukia malonus siurprizas – susitikimas su senu „kovų“ draugu ar sena meile, kuri pasirodys dar neišblėsusi. Gali vėl įsižiebti abipusiai jausmai ir gerokai sujaukti nusistovėjusį Svarstyklių gyvenimą.

 

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

 

Gruodžio mėnesį Skorpionui teks daug dirbti, kad turėtų galimybę netrukus išvykti į įdomią kelionę su savo šeima ar dviese su brangiausiu žmogumi. Puikaus poilsio troškimas ir laukimas įkvėps Skorpioną dideliems darbams, kurių imtis nesiryžo visus metus. Jo aktyvumas palies ne tik darbinius ir kūrybinius reikalus – jis pasistengs pagerinti savo psichologinę savijautą ir fizinę formą, daug sportuos, netingės vakarais išeiti pasivaikščioti net ir šaltu žiemos oru ir vengs tuščių pokalbių prie alkoholio taurių. Jam bus gaila beprasmiškai praleisto laiko.

 

Gruodžio mėnesį Skorpionui derėtų prisiminti savo tėvus, aplankyti juos, taip pat ieškoti papildomų progų pabendrauti su vaikais. Geriausia būtų surengti vieną kitą iškilmingą šeimos vakarienę ar sekmadienio pietus ir suburti visas kartas prie vieno stalo, net nelaukiant Kalėdų.

 

ŠAULYS

(11 23–12 21)

 

Paskutinį šių metų mėnesį Šaulį visi, kas netingės, stengsis mokyti, kaip jam dera elgtis, ir bandys primesti jam savo tiesą. Tėvai patarinės, su kuo geriausia bendrauti, draugai – kur išleisti ar investuoti pinigus, o antroji pusė kišis į darbinius reikalus ir siūlys, ką pasirinkti verslo partneriu. Žinoma, gerai, kad visi rūpinsis Šauliu, bet jam verčiau klausyti savo širdies ir pasikliauti savo intuicija. Iš svetimų patarimų bus maža naudos.

 

Gruodžio mėnesį vienišas Šaulys gali tikėtis naujų romantiškų santykių, kurie gali išsirutulioti į rimtą ryšį. O susiporavusiems šio ženklo atstovams rekomenduotina kuo daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei, neflirtuoti su kitomis priešingos lyties būtybėmis. Gera, nuoširdžiai parinkta dovana taps maloniu siurprizu antrajai pusei ir bus stiprus stimulas atgaivinti švelnius romantiškus jausmus.

 

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

 

Gruodis Ožiaragiui bus pokyčių mėnuo. Nauja šukuosena, atnaujinta apranga pataisys nuotaiką. Metų pabaigoje Ožiaragio laukia kelios gyvenimo permainos, kurios palies ir darbą, ir asmeninį gyvenimą.

 

Jam labai svarbu būti nuoširdžiam, neslėpti savo jausmų, neapgaudinėti nei savęs, nei kitų. Tokia taktika jam padės realizuoti savo sumanymą. Patartina prisipažinti apie savo meilę artimiesiems ir brangiems žmonėms, būti su jais atviram. Vienišas Ožiaragis galės užmegzti audringą romaną, tačiau nepatartina aklai tikėti naujo pažįstamo žodžiais, nes pastarasis sieks merkantilinių tikslų.

 

Šeimą turinčių šio ženklo atstovų santykiuose su antrąja puse vyraus idilė. Nemalonumų jam gali tekti patirti finansinėje srityje, bet prigimtinis Ožiaragio apdairumas ir taupumas išgelbės padėtį. Naujuosius metus jis galės sutikti ramiai, nes bus atsikratęs piniginių rūpesčių.

 

VANDENIS

(01 21–02 19)

 

Didžiausi šių metų rūpesčiai Vandeniui jau liko praeityje, ateityje laukia tik malonūs dalykai. Svarbiausia jam gruodžio mėnesį per daug neatsipalaiduoti ir padaryti paskutinį reikšmingą šuolį į finišą. Jam reikia pasistengti sudaryti palankią sutartį su nesukalbamu partneriu, parašyti atostogų prašymą ir būtinai atleisti visiems, ant kurių buvo supykęs ar tebegriežia dantį.

 

Asmeniniame Vandenio gyvenime bus štilis arba tyla prieš audrą – svarbų įvykį. Vieniši šio ženklo atstovai sutiks savo antrąją pusę, o tie, kurie jau susirado porą, nuspręs susituokti ar susilaukti kūdikio.

 

Vandeniui patartina pasirūpinti savo sveikata, atsisakyti rizikingų sporto rūšių, darbe atsargiau elgtis su aštriais ir pjaunančiais įrankiais. Jam reikia reguliariai ilsėtis ir mažiau galvoti apie blogus dalykus. Daugiau optimizmo!

 

ŽUVYS

(02 20–03 20)

 

Gruodis džiugins Žuvis ramia ir tylia gyvenimo tėkme, be sukrėtimų ir nemalonių įvykių. Mėnesio pradžioje dailiosios šio ženklo atstovės bus nepaprastai patrauklios vyrams, kuo patartina pasinaudoti ir vienišoms, ir ištekėjusioms Žuvims. Jų žavesys padės siekti ir profesinių tikslų, daryti karjerą.

 

Gruodžio mėnesį Žuvys turės daugiau laisvo laiko darbe, todėl jos ims svarstyti apie savo individualaus verslo galimybę. Jeigu apsispręs jį pradėti, tai neprapuls. Jis gali tapti labai pelningas, svarbu nepraleisti tinkamo momento. Mėnesio pabaigoje jos galės drąsiau leisti pinigus ir sau, ir artimiesiems. Finansiniai sunkumai joms artimiausiu metu negresia.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite