Keisčiausi pasaulio rekordai

rekordai-ginesoAr buvote kada nors susimąstę, kuo savo laisvalaikiu užsiima kiti? O gi siekia pasaulio sekso rekordų. Ir kartais tie rekordai tikrai būna keisti, rašo skaitalas.lt.

 

Daugiausiai “Big Mac” suvožtinių suvalgęs asmuo

 

2016-aisiais Donaldas Gorske iš Viskonsino (JAV) pagerino „Big Mac“ suvožtinių valgymo rekordą. Per savo gyvenimą Donaldas jų suvalgė net 28788. Vyras teigia kasdien suvalgantis bent po du “Big Mac” suvožtinius ir tai daro nuo 2000-ųjų lapkričio.

 

Seniausia prostitutė pasaulyje

 

Seniausiai pasaulyje prostitutei yra 87 metai. Sheila Vogel-Coupe iš Didžiosios Britanijos šio amato ėmėsi visai nesenai, būdama 83-ejų ir tai buvo jos velionio vyro noras.

 

Greičiausias rašymas klaviatūra naudojant tik nosį

 

Vyras, vardu Mohammed Kursheed Hussain per 47 sekundes gali suspaudyti 103 klaviatūros klavišus. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, pridursime, kad jis tai daro su nosimi ir yra oficialus Gineso rekordininkas.

 

Daugiausiai nuogalių atrakcionuose

 

Šis keistas rekordas užfiksuotas 2010-aisiais „Adventure Island“ atrakcionuose Anglijoje. Tąkart „Green Scream“ atrakciono malonumais vienu metu mėgavosi 102 nuogaliai.

 

Rekordas už daugiausiai rekordų, pasiektų vienos dainos vaizdo klipo filmavimo metu

 

Skamba sudėtingai? Taip ir yra. Grupė „Paramore“ filmuodama dainos „Ain’t It Fun“ vaizdo klipą pasiekė net 10 pasaulio rekordų ir tai tapo dar vienu rekordu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

  

Vaizdo klipe galima pamatyti tokius rekordus kaip: daugiausiai laikrodžių, sudaužytų gitaromis; daugiausiai plunksnų, pagautų per 30 sekundžių; daugiausiai vinilinių plokštelių, sutryptų per minutę… ir dar 7 kitus rekordus.

 

Šaltinis: skaitalas.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
saidas

vaizdo klipo rekordai tai visiskai apsurdiski. konkreti nesamone. cia tas pats kas as galiu per kelias sekundes pasykt. pizdiec

ignas

Tikrai kvakt.

Taip pat skaitykite