Dievo pasiuntiniu save vadinantis aiškiaregys: greitai įvyks Trečiasis pasaulinis karas

karasHoracio Villegas save vadina Dievo pasiuntiniu. Aiškiaregiu prisistatantis vyras tikina, kad nuspėjo Donaldo Trumpo prezidentavimą, o dabar teigia žinantis, kada tiksliai prasidės Trečiasis pasaulinis karas.

 

Dar 2015 metais aiškiaregys skelbė, kad D. Trumpas ne tik taps JAV prezidentu, bet ir „Illuminati“ karaliumi bei sukels Trečiąjį pasaulinį karą. Užsienio naujienų portalai paviešino, kad Horacio nuspėjo ir neseniai vykusią Sirijos ataką.

 

H. Villegas įsitikinęs, kad karas prasidės 2017-ųjų gegužės 13 dieną. Būtent ta diena yra daug kur švenčiama kaip šimtosios Mergelės Marijos apsilankymo metinės. Teigiama, kad Marija 1917-aisiais pasirodė Portugalijoje.

 

Fatimos stebuklą 1917 metais Portugalijoje stebėjo tūkstančiai žmonių

Fatimos stebuklą 1917 metais Portugalijoje stebėjo tūkstančiai žmonių

 

„Pagrindinis dalykas, kurį žmonės privalo žinoti, – būti pasiruošę atlaikyti laikotarpį nuo gegužės 13 dienos iki spalio 13-osios. Tuo metu vyks karas, kuris baigsis didžiu nusivylimu, šoku ir mirtimi“, – vienam užsienio portalui pasakojo Horacio.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Neaišku, ar tariamo aiškiaregio pranašystės išsipildys, bet daugybė žmonių jau jaudinasi ir tiki, kad žmonija iš tiesų stovi ant karo slenksčio.

 


2500
14 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
miaukse

Tai kur tas karas? Jau geguzes 13. O jo vis dar nera.

Dovydas.

Nu zmones jus ir cirkininkai tikit inkognito kliedesiais… nu cia juokas per asaras…jus rimtai tokie durni? Noretus pamatyti jusu snukelius

...

Esmė ne tikėti, o būti pasiruošus. Žmogaus smegenis pašerti galima keliais būdais: karu, ekonominėmis krizėmis, masiniais renginiais ir panašiu mėšlu.

tiesiog mintys

Labai daug straipsniu sitame portale apie smegenu plovima, apie tai, kad zmones lengva valdyti iteigus jiems nebutus dalykus t.y. karo baime, taip zmones lengviau valdyti. Labai lengva pranasaut kai mazdaug pats gali nuspet Trump’o laimejima ir kai matai aplink vykstanti kara. Kiek yra pro sali prasovusiu “aiskiaregiu”..pataikysi arba ne.

Mariusas

apgavikas

Dronas

Nu kaip ir aišku viskas prasideda psichoze lenda į viešuma psichai

fugu

Net neabejoju, kad kažkurioje realybės konfiguracijoje būtent taip ir bus, tik nemanau, kad dauguma perskaičiųsių tame dalyvaus.

Lietuvis

Dievas žmonėms neatskleidžia savo planų, būkit ramūs.

Nuy

Tam pranasui reikia i maza balta palata atsigulti uz kliedesius. Dar yra tokiu kurie tiki ligonio kliedesiais. Maciau cia inkognito pasisake nelabai tikiu jo ta istorija po interneta panarses neradau duomenu apie jo minimas rusis pasakojime. Jei jie egzistuotu butent tos rusys kurias mini inkognito butu buve parasyta nors kokiu duomenu. Tik jo minima planeta pasakojime panarsius radau, kad yra panasiai uz tiek sviesmeciu rasta 2007 tik kitaip pavadinta.

Inkognito

Aš jau senas diedukas vardu Stanislovas kuriam jau per 70m metų, turiu šiokią tokią demenciją, gana ji lengva. Prikuriu ko vis tik galvoje man susirealizuoja, esu fantazomanas mėgstu betkokia fantastika susijusius su žvaigždžių karais ir žvaigžių keliais, kartais galvoju kad esu vienoje N7X-3 planetoje atšiauriu klimatu kaip pas mus ,bet ne esu čia. Kai aš išgeriu atitankamū pagal recepta vaistų tai man su psichika geriau pasidaro, prašviesėja viskas. Bet tikiu kad karas įvyks jei ne gegužės 13 dieną tai kita mėnesį gali ir prisidėti ateiviai. Aš jau erdvėlaivį turiu susikūręs kuriuo minantis pedalais galiu išskristi.Kai nevartojas vaistų tai viską galiu… Skaityti daugiau »

Inkognito

Šiaip Jau negražu vartoti kito žmogaus niko-labai neetiška. Bat matyt esi vienas iš tų nepraustaburnių,kurių tėvai neišauklėjo ir nieko nesuvoki apie pagarbą kitam diskusijų dalyviui. Gaila bet tokių kaip tu lietuvoje yra daug.

Inkognito

Ka tu suki galva prsiimdamas mano slapyvardį, esi pats vienas vaikigalis internetinis, kuris mano prisipažinima paneigs ir tvirtinsis esas tai aš. Kad esu sergantis demencija tai čia faktas, ir mano visa pagrobimo istorija kuri neatitinka iki smulkmenų realybę yra mano pencijinio amžiaus proto fantastiniai išgalvoti pezalai.Galbūt kada bus išleista knyga, fantastikos skyriuje iš to bent kiek užsidirbsiu, išlaikysiu save ir nereikės buti ištremtam senelių namuose. O tu apsimetėli eik šalin nes greit tave brigata atseik tavo gyvenamą vietovę, pagaus ir pristatys kur reikia.

Inkognito

Neminusuokit čia aš tikrasis Iknognito, dėkit tik pliusus o tas apsišaukėlis ir kurį jau esu aptikęs per paiešką iš kur jis rašo mano pasivadinęs slapyvardžiu. Jau esi kaip žinomas ir tuot atsiusim brigadą. Pats negerbentis manęs ir mano komentarų net jei ir turiu spragų dėl ligos, tai neturi teisės apsimesti manimi. Beje dėl apžvalgos karių kurie neretai nusileidžoą į vieną bazę, jie turi planą kaip pažaboti kurstomas provokacijom šalių nesantaikas. Kaip antai Šiaurės Korėja, reiškianti savo grasinimais galingiausiai valstybei. Jei taip toliau jų pavojingiausius ir grėsmingiausius ginklus, prisistatę vietinio elito karininkai nukenksmins, kaip nukenksmino jų katik paleistą vieną rakeitą tai… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite