Giminės jėga: kas tai ir kaip ją įgyti?

egregoras-seimosEgregoras – tai energo – informacinis laukas, jungiantis žmones, kurie tarp savęs surišti atitinkamu būdu. Tai gali būti religija, profesija, kūryba, šeima ir t.t., rašo būrėja Roma Vičienė, projekto Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja.

 

Visaverčiam žmogaus gyvenimui reikalingas giminės agregoras, tam tikras energetinis rėmas, kurį mūsų protėviai kūrė šimtmečiais savo norais, poelgiais ir siekiais. Ryšys su giminės Egregoru pasireiškia per sąžinę. Todėl labai asmeniškai ir kai būsite vienas su savimi išanalizuokite, kokią vietą jūsų mintyse ir poelgiuose užima motyvacija sąžine. Tai ir bus jūsų pasijungimo giminės energetiniam laukui jėga ar silpnumas.

 

Žmogus be giminės palaikymo – tai medis be šaknų. Nepajėgus išgyventi. Ir jo šakos – palikuonys gali ir negimti. Viengungiai, šeimos be vaikų – paskutiniai giminėje.

 

Jeigu mūsų veiksmai atitiks giminės siekius, mes įgysime giminės sąmonę. Galėsime naudotis bendra giminės atmintimi ir visomis jos sukauptomis žiniomis. Tai mūsų protėviai vadino sveiku mąstymu, nes, pasijungę į giminės Egregorą, mes veikiame teisingai.

 

Revoliucija ir ateizmas nupjovė daugelio giminų šaknis. Bet šiandien svarbu žinoti ne giminės liniją kaip tokią, o suprasti praėjusių kartų gyvenimą. Per tai ir galimas giminės atgaivinimas.

 

Protėviai turėjo palaiminimo ritualą, kad niekada nenutrūktų ryšys tarp kartų. Laimino tėvai, močiutės ir seneliai savo palikuonis kai reikėdavo ką nors svarbaus nuveikti, sukurti šeimą. Tai taip paprasta, kaip ir visa, kas genialu – laiminkite sūnų ryte, kai jis eina į mokyklą. Arba dukrą, kuri ruošiasi į pasimatymą. Ir jūs prijungsite vaikus prie didžiulės giminės energijos, uždėsite apsaugą nuo nelaimių, blogos kompanijos, prievartautojų, gatvės plėšikų, pavydo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kreipkitės į savo tėvus, močiutes ir prosenelius. Paprašykite jų palaiminimo jums, jūsų vaikams. Čia nėra sudėtingų ritualų ir daugiažodžių maldų. „Aš laiminu tave.“ Ir staiga įvyksta įjungimas į giminę, tarsi staiga užsižiebtų lemputė po jungiklio paspaudimo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Mes galim pyktis su tėvais ar nesutikti su jų nuomone, elgtis prieš jų valią. Rezultatas anksčiau ar vėliau bus tas pats. „O juk mamytė buvo teisi.“ Kol ne vėlu – nuoširdžiai prašykite tėvų atleidimo, taikykitės. Pagarba senatvei ir rūpinimasis jaunaisiais – pagrindinis giminės įstatymas. Atleiskite tėvams, kurie nesugebėjo duoti jums meilės ir išauklėjimo. Prisiminkite, jeigu jūs gimėte alkoholikų ar elgetų šeimoje, tai yra jūsų dvasios karminė sąlyga. Prašykite atleidimo ir palaiminimo atgaline data. Po to pradeda keistis gyvenimas ne tik vienam asmeniui, o visai giminei apskritai. Juk egregoro energija tik ir laukia „įstojimo“, kad galėtų ateiti į pagalbą palikuonims, gyvenantiems tamsiais laikais ir apskritai sustiprinti giminę šimtmečiams.

 

Kuo dažniau jūs prisimenate, mintimis kreipdamiesi į protėvius, tuo jie stipresni, tuo aukštesnė giminės energija, o tai reiškia, kad ir pagalba sprendžiant jūsų žemiškus reikalus ir užduotis galingesnė. Žmogus negali egzistuoti ir vystytis atskirai nuo giminės. Programa veiks visada, norim mes to ar ne. Vienintelis dalykas, kurį mes galim (o ir privalom) daryti – keisti ir pagerinti šią programą. Laikykitės įstatymų valydami giminę, teisingai minėdami išėjusius protėvius, gerbdami juos ir mylėdami gyvuosius. Giminės programa visada atitinka mūsų asmeninę karmą.

 

Siela, pasirinkdama tėvus, tautybę, įsikūnijimo vietą, tampa grandimi kartų grandinėje. Ir jeigu įsikūnijama giminėje, apsunkintoje prakeiksmais ir negatyvu, tai yra visos giminės išvalymo galimybė. Užtenka vieno šviesaus protėvio ir jo ryšio su dabar gyvenančiu šviesiu palikuonim – visa giminė gali išsivalyti ir sukaupti visai kitokios energijos vibracijas.

 

Mūsų giminė – tai, iš vienos pusės, jėgos ir palaikymo šaltinis, o iš kitos – mūsų karma ir mūsų kelias. Jeigu Normalus ir sėkmingai besiverčiantis žmogus patalpina savo mamą ar močiutę į senelių namus, pabaigti vienatvėje savo dienų, tai jo vaikai ar anūkai pasielgs su juo taip pat, jeigu dar ne blogiau. Žmogus pasiekia tobulumo materijoje ir dvasioje, padėdamas savo giminės septynioms kartoms į priekį ir septynioms atgal. Giminės pamaldumo jėgos kaupimas pereina iš kartos į kartą.

 

Ir priešingai, jeigu mes degraduojame ir einame gundymų ir ydų keliu, negerbiame ir nemylime vyresnių, paliekame vaikus – mes išsiurbiame visos ateinančios kartos energiją. Ir su kiekviena karta tampa vis blogiau ir baisiau. Tuo ir galima paaiškinti, kodėl vieni gimsta sveiki ir pasiturinčioje šeimoje, o kiti – su įgimtais defektais ir juos palieka tėvai. Kaip mes disponuosime jėga, priklauso nuo mūsų pačių. Tvirtindami ir valydami giminę mes pakeliame pamaldumo jėgą – tai sveikų ir genialių vaikų gimimo pagrindas. Vedose sakoma: „Per sūnų žmogus ateina į Aukštesnįjį pasaulį, per anūką – tampa amžinu, per proanūkį – patenka į šviesos buveinę! Mirties nėra!“

 

Андрей Георгиевич

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Mirkit visi

Mirkit visi

Feisbuko zombiai

Nesuprantu kodel Anomalija.lt kelia …risto, ….filo Siskiarovo straipsniu ir neleidzia ju komentuoti. Pries skaitydami pasidomekit kas jis per ..slas

Viper

” Vedose sakoma: „Per sūnų žmogus ateina į Aukštesnįjį pasaulį, per anūką – tampa amžinu, per proanūkį – patenka į šviesos buveinę! Mirties nėra!“ Kokia nesąmonė – kiekvienas žmogus tai naujas individas, nauja gyvybės forma. Turi savo tėvų genų fragmentus, bet nėra nė vieno idealus klonas, tad teoriškai nepratesia jų gyvenimų. Tik klonas galėtų būti siejamas su gyvybės pratęsimu. Be to vykstant kartų kaitai, maišymuisi, daugybė protėvių genų tiesiog sunyksta, ir tarkim proanūkis jau nebeturi nieko panašaus ką turėjo jo prosenelis, nei fiziškai nei dvasiškai. Manau, kad tokios teorijos sukurtos nusiraminimui tiems, kurie paniškai bijo mirties bei minties, kad viskas… Skaityti daugiau »

Daiva

Lengviau viena karta atleisti nei pykti daug kartu…

Bruja

Lengva pasakyti, sunku padaryti! Sunku atleisti!.. Labai sunku… oi, kaip sunku…

pratimukas

Netiesa, visiskai nera sunku atleisti… kartojate sau zodzius ATLEIDZIU, DIEVE PADEK MAN ATLEISTI….tam ir tam asmeniui … kartojate daug kartu, kol pajusite lengvuma krutineje. Jeigu vel uzplusta pykcio jausmas ant kazkokio zmogaus …vel kartojate zodzius, kol pajusite lengvuma. Cia tikrai nera sunku, tik reikia netingeti, tai prisiminti ir daryti.

Taip pat skaitykite