Šiąnakt įvyks galingoji “Vilko Pilnatis”: tai šansas pakeisti savo gyvenimą

vilkas-pilnatisAstrologai ir ezoterikai kiekvienais metais primena, kad pirmoji naujųjų metų pilnatis yra lemtinga. Būtent ši pilnatis labiausiai paliečia žmonės ir jų ateitį.

 

Iš sausio 11 d. į sausio 12 d. įvyks “didžiojo Vilko” pilnatis, o iš sausio 12 d. į sausio 13 d., įvyks “mažojo Vilko” pilnatis.

 

Pirmąjį metų pilnatį, Algonkinų indėnų gentis vadino Vilko pilnatimi ne be reikalo. Vilkai, nuo seno garsėja kaip energingi ir protingi gyvūnai, o astrologijoje ir ezoterikoje, būtent pilnatis Vėžio ženkle atneša didelius ir energetiškai stiprius pokyčius žmonių gyvenimuose.

 

Per didžiojo Vilko pilnatį (sausio 11-12 d.) astrologai pataria vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose. Kadangi vilkai prisitaikę gyventi grupėmis, idealu jeigu jus taip pat sups artimieji, o ne nepažįstami žmonės. Tokiu būdu Jus užsitikrinsite šalia savęs artimų žmonių buvimą visus artimiausius kalendorinius metus. Sumažės tikimybė susibarti ar išsiskirti.

 

Tuo tarpu per mažojo Vilko pilnatį (sausio 12-13 d.) jau galima savo vakarus planuoti ne vien su artimiausiais žmonėmis, o kartu ir su savo draugais. Tikima, kad šis vakaras praleistas su draugais, teigiamai atsilieps jums ir ateityje.

 

Taip pat šių dienų vakarai, yra geriausias laikas per pirmąjį 2017 metų pusmetį, sudėlioti savo ateities planus, priimti svarbius šiam laikotarpiui sprendimus ir žengti pirmąjį žingsnį.

 

Ezoterikai pataria savo visus norus, planus ir užsibrėžtus tikslus raudona spalva užsirašyti ant lapelio. Tokį lapą reikia padėti 30-iai dienų toje vietoje, kurioje kitų žmonių akys lapelio nematytų. Vėliau lapą geriausia būtų sudeginti raudonos žvakės liepsnose. Manoma, kad tokiu būdu jus pasiunčiate teigiamą energijos pliūpsnį Visatai, kuri materializuos ir išpildys jūsų norus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jeigu turite namuose žvakę, būtų puiku sausio 11 arba sausio 12 dienomis likus bent pusvalandžiui iki vidurnakčio ją padeginti. Liepsna simbolizuoja aistrą, meilę ir gyvybę. Deganti liepsna per “Vilko Pilnatį” neleis užgęsti aistrai, meilei ir gyvybei visus artimiausius metus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Karina

O jai nesimato mėnulio?

Xxx

Norejau paklausti, jei tikslai ir norai parasyti 11d. Vakare? Ar jie pildysis?

Taip pat skaitykite