Laikote save turtingu ar vargšu? Sužinokite kaip tai veikia jūsų turtinę padėtį

Turtą nulemia ne turimų pinigų kiekis, o teisingas požiūris į finansus, mąstymo būdas ir sugebėjimas sumaniai elgtis su pinigais. Patirsite finansinių problemų tol, kol neišmoksite mąstyti kitaip. Turtingi žmonės nekeikia likimo, o kuria jį patys savo kasdieniais veiksmais.

 

Turtingieji ir vargšai skiriasi vieni nuo kitų tik pagal savo mąstyseną. Suprasti, koks mąstymo tipas (turtingo ar vargšo) būdingas jums, yra gana paprasta. Prisiminkite savo reakcijas į komplimentus ir dovanas. Ar priimate juos užtikrintai ir su dėkingumu? O gal pasijuntate nejaukiai, neverti ar kažką skolingi už tai?

 

Jeigu jus apima nejaukumo jausmas, turime jums blogų naujienų. Liksite vargšai tol, kol neišmoksite mąstyti kaip turtingi žmonės.

 

Neįmanoma praturtėti nepakeičiant savo įprastos mąstysenos ir elgsenos

Jeigu žmogus su vargšo mąstysena netikėtai gaus didelę pinigų sumą (premiją, palikimą ar loterijoje išloštą „Aukso puodą“), tie pinigai užsilaikys neilgai. Tai patvirtina daugybė realių žmonių istorijų. Dabar paklauskite savęs ir atsakykite nuoširdžiai: ar laikote save turtingu, ar vargšu?

 

Žmonės paprastai greitai atsako į šį klausimą, tačiau pavadindami save vargšais, jie dažniausiai turi galvoje tą sumą, kuri yra jų piniginėje ar banko sąskaitoje. Deja, turtas kyla iš galvos, o ne iš piniginės. Žmogus, sugebėjęs tapti tikrai turtingas, niekada netaps vargšu vėl. Žinoma, jis gali prarasti pinigus vykdydamas nesėkmingą projektą, bet niekada netaps skurdžiumi.

 

Pernelyg didelis skirtumas tarp turtingojo ir vargšo mąstymo. Toks pat skirtumas tarp jų veiklos ir finansinių rezultatų. Tai paaiškina, kodėl elgetos net nebando pereiti į vidutinių piliečių sluoksnį. Jie nesugeba mąstyti kitaip.

 

Užtenka suprasti, kokią įtaką mąstymo būdas daro gyvenimui

*Tas, kuris pradeda mąstyti ir elgtis su savo pinigais kaip turtingas žmogus, anksčiau ar vėliau tokiu žmogumi ir taps.

*Vargšas taip ir liks vargšu, visą gyvenimą guos save mintimis apie žiaurų ir neteisingą likimą.

Sakoma, kad mes gauname tiksliai tiek, kiek sugebame priimti. Tai ypač pasakytina apie mūsų santykį su pinigais.

Kol mes netapsime pasirengę finansinei sėkmei, tol ji neatsiras mūsų gyvenime. Arba gauti pinigai labai greitai ištirps (prisiminkite, kokiam laikui pragyventi jums užtenka gauto atlyginimo).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kokios mintys sukasi žmonių su vargšo mąstysena galvose

„Aš – vargšas nevykėlis“, „ne pinigai laimė“, „šioje šalyje neįmanoma pragyventi iš doro uždarbio“, „pavojinga laikyti pinigus banke, jis gali bankrutuoti“ ir pan. Tokios mintys tiesiog atstumia pinigus.

Kaip mąsto žmonės, mokantys „draugauti“ su pinigais?

„Aš pats kuriu savo gyvenimą“, „krizė suteikia naujų galimybių“, „viskas priklauso tik nuo manęs“, „pinigai mėgsta būti skaičiuojami“, „investicijos praturtins mane“ ir pan.

 

IŠVADA

*Turtą lemia ne turimų pinigų kiekis, o teisingas požiūris į finansus, mąstymo būdas ir sugebėjimas sumaniai elgtis su pinigais.

*Kankinsitės su finansinėmis problemomis tol, kol nepradėsite mąstyti kitaip.

*Turtingi žmonės nekeikia likimo, o kuria jį patys savo kasdieniais veiksmais.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite