180 metų senumo pastate, tyrėjai ieškos vaiduoklių

ghosthunterBeveik 180 metų senumo pastato savininkas Joshas Bondas teigia girdėjęs viryklės durelių girgždesį, atrodė taip, tarsi kas norėtų joje gaminti valgį, tačiau įėjęs patikrinti patalpos, nieko nerado.

 

Daiktai, be priežasties krentantys nuo lentynų, paslaptingų garsų aidai – tai vos tik keli pavyzdžiai, kuriuos vardina 36 metų Joshas Bondas, „The Old Cuchillo Bar“ (Naujoji Meksija, JAV) pastato savininkas.

 

Kaip skelbia užsienio portalai, vyras kreipėsi į vaiduoklių medžiotojų tyrėjų grupę, kad šie ištirtų ir galbūt paaiškintų vykstančius reiškinius.

 

„Baisiausia girdėti kažkieno balsą prie pat savo ausies. O kai daiktai krenta nuo lentynų, aš juos turiu nurašyti [į nuostolius]. Tai nėra normalu.“, – pasakoja jis.

 

„Gerai girdėjau, kaip kažkas atidarė viryklės dureles tarsi ketindamas kažką kepti. Žvilgtelėjau į virtuvę, tačiau ten nieko nebuvo.“, – sakė skulptorius, įsigijęs kompleksą.

 

Joshas pastatą renovavo ir sename viešbutyje įkūrė apartamentus, o ateityje čia planuoja įrengti nedidelę alaus daryklą.

 

„The Old Cuchillo Bar“ buvo įkurtas dar 1830-aisiais. 5 tūkst. kv. pėdų pastate veikė viešbutis, paštas, baras ir kt.

 

Andy Riceas, vadovaujantis vaiduoklių medžioklės komandai, kuri tirs 180 metų senumo kompleksą, yra dalyvavęs maždaug 200 tyrimuose. Jo patirtis šioje srityje – 17 metų. Jo vadovaujama vaiduoklių medžiotojų tyrėjų grupė mėgina žmonėms paaiškinti ir moksliškai pagrįsti paslaptingus garsus bei nutikimus.

 

Nepaisant visko, jo teigimu, apie 5 proc. reiškinių taip ir nepavyksta paaiškinti.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Guliveris

Sekmės tyrimuose bet man koja pedreske vadinas kažkas yra

Photocore

Kiek ir ko geriai?

Taip pat skaitykite