Kokią įtaką daro savaitės dienoms skirtingos planetos?

dienos-astrologijaAstrologijoje kiekviena diena priklauso skirtingam dangaus kūnui. Todėl ir žmonės skirtingai jaučiasi įvairiomis dienomis, rašo nuotolinio būrimo projektas “Vajezau buria“.

 

Pirmadienis

 

Tai mėnulio diena. Daugelis žmonių pirmadienį priima kaip iššūkį, kai kurie pirmadienių laukia netgi su baime. Ir tai nėra keista – mėnulis suteikia nepastovią, o dažnai ir nenuspėjamą energiją. Šiuos svyravimus galime numatyti ir pakreipti savo naudai sekant mėnulio padėtį kiekvieną pirmadienį.

 

Pirmadienis labiausiai tinkamas: meditacijai, ramybei, sapnų aiškinimui, atsipalaidavimui ir poilsiui, miegui. Mėnulio fazių simbolika: dylantis mėnulis – paleidimo, atotrūkio, atpalaidavimo laikas. Jaunas mėnulis – atgimimas, nauja pradžia. Pilnėjantis mėnulis – augimas, įsigijimas. Pilnas mėnulis – aukšta valdžia, jėga, pilnatvė ir norų įgyvendinimas.

 

Antradienis

 

Globojamas Marso, senovės graikų – karo dievo, jis suteikia antradieniui agresyvumo, kovingumo. Antradienis – savaitės „variklis“, todėl tai produktyvi, ryžtinga, darbinga, konkurencinga, efektyvumu pasižyminti diena, tinkanti ne tik seniems ilgiems darbams užbaigti, tačiau ir naujiems pradėti.

 

Antradienis labiausiai tinkamas: naujų planų, darbų organizavimui, strategijų planavimui, sportui, senų daiktų atsikratymui, apsivalymui. Marsas leidžia tapti mums atviriems su savimi pačiais – atskleidžia mums didžiausias, giliausias ir tamsiausias baimes ir paslaptis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Trečiadienis

 

Merkurijus trečiadienį paverčia aiškiu, ryškiu, leidžia efektyviau priimti ir įsisavinti naują informaciją, komunikuoti, jis apjungia visas savaitės dienas į save, tampa jų savotišku centru. Trečiadienis labiausiai tinkamas: komunikacijai (atsakykite laiškus, rašykite žinutes, bendraukite), kontraktų, sutarčių pasirašymui, taip pat trumpoms kelionėms, išvykoms.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Ketvirtadienis

 

Jupiteris ketvirtadienį paverčia pačia palankiausia diena verslui ir darbui, ketvirtadienį produktyvumas turėtų būti didžiausias. Jupiteris – sumanumas, verslumas ir plėtra, jis suteikia pozityvumo, tad ketvirtadieniai neturėtų būti tokie neaiškūs ir migloti, kaip pirmadieniai. Ketvirtadienį labiausiai tinkamos veiklos: socialinė veikla, marketingas, finansų tvarkymas, verslo uždavinių sprendimas ir planavimas.

 

Penktadienis

 

Venera penktadienį paverčia nebe tokiu darbingu. Tai meilės, draugystės, pritapimo, jausmingumo, aistros ir komfortabilumo simbolis, tad ne veltui penktadieniais nesijaučiame darbingi ir daugiau skraidome padebesiais nei esame įnikę į darbus. Labiausiai tinkamos veiklos penktadieniui: buvimas su mylimuoju, artimaisiais, draugais, geras laiko praleidimas, atsipalaidavimas – grožio procedūros, kinas, mados renginiai…

 

Šeštadienis

 

Nors didžiajai daliai šeštadienis – poilsio ir atsitraukimo nuo darbų diena, tačiau Saturnas šeštadienį paverčia produktyviu ir atleisti vadžių nesiūlo. Priešingai, nei ketvirtadienio – Jupiterio atveju, nebūtina skubėti užbaigti ir galutinai atlikti konkretų darbą ar užduotį – šeštadienis skiriamas vykdymui, procesui ir plano eigai, tačiau ne galutiniam sumanymo įtvirtinimui.

 

Tad jis palankus pasiruošimui ateinančios savaitės uždaviniams. Labiausiai tinkančios veiklos šeštadienį: namų ruoša, pasirengimas laukiantiems svarbiems įvykiams, namų darbų ruošimas, mokymasis.

 

Sekmadienis

 

Saulės globojamas sekmadienis suteikia šiai dienai optimizmo ir leidžia atsipalaiduoti. Sekmadienį tinkama praleisti su artimaisiais, taip pat skirti laiko sau. Saulė – augimas, dalinimasis patirtimi, plėtra, kūrybiškumo išraiškos. Labiausiai tinkanti veikla sekmadienį: smagus laikas su artimaisiais, atsipalaidavimas, sodininkystė, daržininkystė, apsipirkinėjimas, valgio gaminimas.

 

Parengė: Vajezau buria

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite