Tyrimas parodė, kad trijų pirštų skeletas paslaptingai atsiradęs šalia kūdikio mumijos yra ne žmogaus

Peru buvo rastos paslaptingos skeleto liekanos šalia devynių mėnesių kūdikio mumijos. Skeletas buvo pavadintas Marija. Tyrimai parodė, kad Marija yra humanoidė, nes ji turi 23 chromosomas, tačiau ji turi daugybę kitų dalykų, kurie įrodo, kad ji nežemiškos kilmės. Vienas iš paslaptingų dalykų yra tas, kad skeletas ant rankų turi po tris pirštus.

 

Profesorius Konstantinas Korotkovas iš Rusijos nacionalinio mokslinių tyrimų universiteto teigia, kad jis taip pat matė keturias vyriškos lyties mumijas, kurias jo kolegos rado taip pat Peru. Buvo nustatyta, kad tų mumijų amžius yra 6500 metų. Profesorius prieš kurį laiką davęs interviu vietinei Rusijos televizijai teigė, kad kiekvienoje mažoje mumijoje yra dvi rankos, dvi kojos, galva, akių poros ir burna. Atlikus jų skenavimą tomografiniu būdu, buvo atskleista visa tiesa. Audinys turi biologinį pobūdį, o jų cheminė sudėtis rodo, kad mumijos yra tikriausiai žmonės. Jų DNR turi 23 poras chromosomų kaip ir mes.

 

 

Visos keturios mumijos yra vyriškos lyties, kiekvienas su Y chromosoma. Jie atrodo kaip žmonės, bet jie tokie nėra, nes nustatyta, kad jų anatominė struktūrą yra skirtinga. Konspiracijų teigėjai pateikė tokią versiją, jog šios mumijos yra žmonės iš kosmoso, kitaip tariant ateiviai. Profesorius Korotkovas ,rodos, sutinka, kad mumijos galėtų būti nežemiškos būtybės arba pažangūs bio robotai.

 

Grįžtant prie pagrindinio objekto Marijos ir kūdikio, galima teigti tai, jog tai gali būti tam tikrų rasių atstovai, kurie sugebėjo pasiekti pažangos etapą gerokai anksčiau nei mes. Galbūt tūkstančius metų anksčiau.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
trollolol

Cia kuri ta Marija, uz grotu kur?

grigorij

amerika viska slepia, kaip dar neaisku?

Zenonas

Pasaulyje siaip yra daugiau valstybiu apart ruaijos ir amerikos

Zenonas

Seku visas naujienas. Ir pastebejau keistu sutapimu. Pastaruoju metu labai daug straipsniu su panasiais reiskiniais aptinka butent Rusu mokslininkai. Idomu… :D

Pyktis.

Ir ka cia norejei pasakyt? Kad tiesa sklinda tik is vakaru puses?

cortesas

idiote,tu turbūt norėtum priklausyti tai vakarų “mokslininkams”,tačiau gerbiamasis,tau TAIP išplauti ir toliau plaunami smegenys,kad tamista,net nesusivoki ką ir kaip komenti:)

Taip pat skaitykite