Elitinės giminės narys atskleidžia pasaulio paslaptis (I)

Darbo metu buvo stengiamasi kuo tiksliau perteikti jo mintis. Tam palikti ir skaitmenys, didžiosios raidės. Gali būti, kad rašant lietuviškai, jo mintys iškrypo. Tačiau, pirmiausiai pamėginkite patys susivokti, ką jis nori pasakyti. Jo pateiktos mintys suprantamos beveik vienareikšmiškai, tačiau kartais teisingam supratimui tenka paaukoti kiek laiko.

 

Istorija

 

2005 metais internetiniame forume godlikeproductions.com įvyko kažkas nepaprasto. Ir smarkiai bei ilgam įaudrino tam tikras interneto sritis.

 

Žmogus, pasivadinęs Insaideriu [angl. Insider – savas žmogus, kuriam patikėtos paslaptys, (o jis pasako pašaliniams)], tvirtino, esą jis priklauso pasaulį valdančiai giminei, ir pažadėjo atsakyti į klausimus. Pradžioje tai atrodė kaip eilinė internetinė apgaulė, į kai kuriuos nesudėtingus klausimus jis pateikė paprastus atsakymus, tačiau vėliau viskas pradėjo smarkiai keistis.

 

Bet kas, susigaudantis dialektikoje supras, kad Insaiderio atsakymai buvo formuluojami taip, kad paskatintų kitus pateikti klausimus, kurie sąmoningai kreipė link reiškinių esmės. Vienas iš pirmųjų klausimų, kuriuos savo atsakyme uždavė Insaideris, buvo: „Ar jūs iš tikro gyvenate planetoje, kurioje manotės esą?“. Tai paskatino žmones reaguoti kitaip, nei anksčiau.

 

Atsakymai, kuriuos šis asmuo pateikė į tolimesnius klausimus, atskleidė gilų bei išsamų filosofijos, istorijos, metafizikos, religijos, magijos, politikos išmanymą, ir dar daugiau. Jo atsakymai buvo labai originalūs, naujoviški ir detalūs, o kai kurie vertė rimtai susimąstyti.

 

Nuostabą kėlė tai, kad Insaideris atsakymui sugaišdavo labai mažai laiko. Klausimų ratas buvo labai platus ir įvairiapusis, o atsakymai, kartais detalūs, o retkarčiais net tiesiog epiški, atsirasdavo praktiškai vos po kelių minučių. Kaip tai įmanoma? Gal jis kopijavo tekstus iš interneto? Aš rūpestingai tikrinau ir nesugebėjau rasti sakinių, kuriuos savo atsakymuose panaudojo Insaideris. Kažkas pastebėjo, jog tai viršija eilinio žmogaus galimybių ribas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dalį žmonių tai pribloškė, kitus atvirkščiai, sudomino, tai virto dialogu, kuriame atsiskleidė tiek daug, kad tai galima studijuoti metų metus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Elitinės Šeimos nario pasivadinusio „Insider“ atsakymai į klausimus

 

2005.09.24

 

Insaideris:
Aš priklausau Jūsų niekinamai Elitinei Šeimai…pateikite man klausimus ir aš į juos trumpai atsakysiu.

 

Kodėl?

 

Todėl, kad aš galiu.

 

Klausimas (toliau –K.): kas yra „Elitinė Šeima“?

 

Atsakymas (toliau – A.): Tokį pavadinimą vartoja dauguma. Tai šeimos, kurios jau labai ilgai valdo tuos, kurie nepriklauso šioms šeimoms pagal kraujo liniją.

 

K.: Ką jūs manote apie „peak oil“ problemą (peak oil – maksimalaus naftos išgavimo taškas, po kurio naftos gavyba tik kris – vert. pastaba)?

 

A.: Tam tikruose uždaruose sluoksniuose žinoma, kad ji sufabrikuota (beje, po 3 metų, 2008.02.01 mokslininkai apie tai paskelbė straipsnį – vert. past.). Naftos ir dujų Žemė išskiria daugiau, nei žmonės šiandien sunaudoja, tai netgi, galite manimi tikėti arba ne, natūralus procesas pagal principą – „kuo daugiau atimama, tuo daugiau atsiranda pusiausvyros palaikymui“. Tyrinėkite bites ir būdą, kuriuo jos gamina medų, ir jūs suprasite. Be to planetoje dar yra daug vietų, turtingų naudingomis iškasenomis, kurių žmogus niekada nelietė.

 

Darbotvarkė? Manau jūs ją žinote.

 

K.: Kas bendro Elitinių Šeimų genealoginėse linijose?

 

Ar turėjai lyt. santykių (originale necenzūrinis žodis – vert. past.) su kūdikiu?

 

A.: Supraskite, kad kraujo linijos valdymui buvo išrinktos, jos neatsirado iš oro. Sielos, kurios įsikūnija šiose linijose, parenkamos pagal Dieviškąjį įstatymą. Nėra reikalo minėti kitų dalykų.

 

Antrasis klausimas rodo, kad jūs pernelyg daug skaitote Icke, kuris paprasčiausiai vartojamas kaip įrankis. Tačiau aš atsakysiu – ne. (Plačiau apie David Icke žr.- www.davidicke.com/ – vert. pastaba)

 

K.: Atleiskite. Niekas manęs nevaldo… ir niekada nevaldė!

 

A.: Sena patarlė: Idealus vergas tas, kuris sako – „Aš ne vergas“. Tai tarsi alkoholikas, tvirtinantis, jog jis ne alkoholikas, ir tik todėl visuomet lieka alkoholiku. Supratote mane?

 

K.: kur jūs, elitas, laikote savo silpnapročius giminaičius, kurie atsiranda dėl šimtmečiais vykstančio incesto?

 

A.: tai mitas, kad incestas visada sukelia problemų. Jei du gimdytojai turi genus, kurių kokybė geresnė, nei pas likusius….

 

K.: kodėl jūs leidžiate mums daugintis kaip žiurkėms, jei gyventojų populiacija yra tai, kas jums pavojinga?

 

A.: 1. Mes to neleidome. Jūs turite daugiau valdžios, nei patys manote.

 

2. Populiacija negrasina „mums“ jokiais būdais… tai dar vienas mitas.

 

K.: (Forumo savininko Trinity klausimas): man smalsu, ką apie godlikeproductions.com galvoja „elitinės šeimos“ narys. Taigi, ką jūs manote?

 

A.: kuo labiau žmonės suskaldyti, tuo lengviau juos valdyti. Leidžiant jiems tikėti, kad jų rankose kardas, kuris, jų manymu, daro juos galingais ir pajėgiais kautis su „tamsiosiomis jėgomis“, kai tuo tarpu tai tik paprasčiausias dantų krapštukas.

 

Jūs turite būti labai atsargus, įteikdamas šį įsivaizduojamą kardą kitiems, Triniti.

 

Ar žinote, kad ne tiktai ištarti, bet ir parašyti žodžiai skleidžia virpesius, turinčius tiesioginį poveikį?

 

Jūs manote, jog kaunatės už tam tikrą reikalą. Bet aš nepasakyčiau, kad didžioji dauguma čia parašytų žodžių padeda jūsų kovai.

 

K.: kokie jūsų religiniai įsitikinimai?

 

A.: Religiją sukūrėme „mes“. Šiuo metu vyraujančios religijos kaip tik tos, kurios yra pilnai kontroliuojamos. Aš negaliu smulkiai apie tai kalbėti, tačiau Krikščionybė/Judaizmas/ Islamas/ Budizmas, tarkim šiek tiek klysta. Tiesos šerdis egzistuoja, bet ji skęsta iškraipymų jūroje… linkiu jums sėkmės įžvelgiant.

 

Neturi reikšmės kuo mes tikime, bet tai susiję su tarnavimu Dievo Įstatymui, kuris buvo mums perduotas.

 

K.: Kaip su pasauline ekonomika?

 

A.: čia sąmokslo teoretikai teisūs – pasaulinė ekonomika pagrįsta pinigais, kurių nėra, nebuvo ir niekada nebus. Tie, kas valdo bankus, taip pat valdo žiniasklaidą ir politikus, taigi viskas jums gali būti pateikiama tokiu pavidalu, kad jūs tikėtumėte tuo, kas naudinga jiems.

 

K.: Kada grūdai bus atskirti nuo pelų? O gal jūs norite išmesti grūdus ir pasilikti pelus, kaip savo vergus? Bet kokiu atveju, kada tai įvyks?

 

(Pavargęs nuo melo, prašau, būkite sąžiningas šį kartą.)

 

A.: aš 100 proc. įsitikinęs, kad pasaulio pabaigos nebus, bent jau tokios, kaip visur

 

piešiama, ar tai būtų religija, žiniasklaida ir t.t. Niekada neturėta omeny, kad ši vieta pasibaigs taip, kaip aprašyta. Ateis laikas, kai kiekvienas bus išlaisvintas, bet tai ne masinis reiškinys, greičiau kiekvienas individualiai….. tobulinkite save.

 

K.: Smalsu sužinoti, kodėl Elitas nevadovauja? Panašu, kad jie tik parazituoja visuomenės sąskaita.

 

A.: Vandenyje žuvis negali matyti, kad danguje skraido paukščiai.

 

K.: Ar teko jums ar jūsų giminės nariams dalyvauti okultinėse apeigose ir, jei taip, kokia jų prasmė?

 

A.: Apeigos turi prasmę, kurios dauguma negali suprasti. Apeigos skirtos susijungimui su aukštesnėmis esybėmis, kurios valdo šią karalystę. Mes atliekame savo darbą.

 

K.: Khmm, aš turiu pasakyti, kad jūsų dieviškasis įstatymas labai gerai „patvarkė“ (originale – keiksmažodis) šią planetą ir jos gyventojus!

 

A.: Prasčiokai, kaip jūs, nesupranta, kad tai darote tik jūs patys ir niekas kitas. Beje, dėl to, ką jūs ką tik parašėte, jūs prailginote savo buvimą Žemėje dar vienu gyvenimu… reiškiu jums užuojautą.

 

K.: Ar jūs lankotės Bohemijos Giraitėje (Bohemian Grove) ir ar dalyvaujate … rūpesčio kremavime (angl.- Cremation of care. Ritualas, atliekamas Bohemijos Giraitėje, Kalifornijoje, JAV – vert. past.) … aukojimuose Molochui … lyt. santykiuose su homoseksualistais – prostitutėmis … orgijose … ir t.t.

 

A.: Ši ir kitos panašios vietos skirtos politikams ir žiniasklaidos atstovams, jie yra įpareigoti.

 

Kartais kas nors iš kraujo linijos gali būti, bet nedalyvaus tuose aktuose, kurie nėra mūsų apeigų dalis.

 

Insaiderio komentaras: Atsitiktiniai užmetimai. Tokie buvo daugelis klausimų. Į daugumą jų atsakyčiau taip, į kai kuriuos – ne. Netikėkite visiems tiems „guru“, tuo, ką jie pasakoja apie mus, ir viskas bus tvarkoje.

 

K.: ar organizuoto nusikalstamumo įsigalėjimas/sėkmė nėra didžioji jūsų kolektyvinės valios nesėkmė?

 

A.: Jų buvimas turi prasmę. Tačiau jiems nesiseka taip, kaip atrodo, jie palaužti.

 

K.: kodėl jūs tęsiate visuomenės sąmonės valdymo mėginimus, bet kokiomis priemonėmis skleisdami baimę? Kodėl negalima atskleisti visos informacijos, kaip jau senų seniausiai buvo ketinama, parašytas žodis išskleidžia tiesos sparnus? Kardas duotas avinėliui, ir paskutinio teismo diena greitai ateis. Aš netikiu jokiu dievišku įstatymu ar hierarchija, mes visi lygūs prieš sutvėrėją, ir jūs atsakysite jam savo laiku. Nuolankūs paveldi Žemę šiuo metu, aš meldžiuosi už jus.

 

A.: Jei tikslas būtų toks, taip nedelsiant ir būtų atlikta. Jūs nesuprantate, koks iš tiesų yra pasaulis, kuriame mes gyvename.

 

K.: Aš neturiu klausimų. Bet noriu pasakyti, kad atpildo valanda ateina.

 

A.: Ne

 

K.: Buvo pasakyta… geriausias vergas – tai tas, kuris galvoja, jog jis laisvas.

 

Galų gale, viskas slypi genuose, ar ne?

 

Ar jūs suprantate saviklonavimą?

 

Ar jūs sutinkate, kad planeta perpildyta netikrais sąjungininkais ir netikrais priešais?

 

A.: čia ne tai, kas buvo pasakyta … apie vergą. Jei jūs atidžiai perskaitysite, suprasite.

 

Atsakymas į paskutinį klausimą – taip, kaip nėra ir tikrų sąjungininkų ar tikrų priešų.

 

K.: JEI jūs tikrai esate tas, kuo dedatės, tai tuomet turite žinoti, jog jūsų ir jūsų giminės laukia dideli nemalonumai…Jūsų laikas baigėsi ir tie, kam jūs priklausote, kurie yra mūsų erdvės kvadrante šiuo metu, jau žino tai! Aš įsivaizduoju, kaip jie dabar užsiėmę.

 

Bet jūs, žinoma, turite išsaugoti orumą, net ir žinodami, jog kaunatės pralaimėtame mūšyje. Aš asmeniškai būsiu labai laimingas, matydamas tą dieną…, ir ji išauš anksčiau, nei jūs manote.

 

A.: laiko pabaigos nėra.

 

Labai seniai žmonės BEVEIK sugebėjo laimėti, bet tuomet žemėje atsitiko labai negeri tiems žmonėms dalykai… ir ką jūs matote dabar? Ar jūs iš tikro gyvenate planetoje, kurioje manotės esą?

 

K.: „Aukščiausiosios esybės, kurios valdo šią karalystę“ – jūs tarnaujate joms? Kokiais vardais jas vadinate? Ar matėte jas kada nors? Kur jos yra?

 

A.: Jos įsiskverbia visur, ir jos geranoriškos.

 

K.: Insaideri, jūs praleidote mano klausimą apie tai, kas iš tikro įsirėžė į Pentagoną…Ar tai reiškia, kad nesiruošiate atsakyti į jį?

 

A.: Argi svarbu, kas būtent nukrito ant Pentagono?

 

K.: Jūs pernelyg dažnai vengiate atsakymų.

 

A.: Aš nepasirašiau kontrakto, kuriame pasakyta, kad privalau atsakyti į visus klausimus. Kai kurie klausimai atsakymų nereikalauja, kiti iš viso neturi prasmės, nors jūs manote, jog turi.

 

Aš grįšiu rytoj.

 

II dalis.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Violeta

Mane tai paliete,nes kazka tokio,neapciuopiamo jauciu.Noreciau apie tai daugiau suzinoti,tik ne viska moku perskaityti tarp eiluciu…

as

man tai kas pavalgyt.patvatyt ir pamiegot gaunu ir man nerupi ar as geras vergas,ar blogas

duokit po galais savo nuomone isreikst....

man tiesiog idomui kiek zmogus turejo sugaist laiko ir apskritai kaip netinget kurt tokias nesamones? atrodo parasyta gana protingai reiskia rase ne vaikas , o jei nevaikas tai reiskias uzsiemes zmogus turetu but , mokytis arba dirbti , o cia kuria pasakas kazkokias , jus ka pinigus uz tai gaunat?

Villy

1. Niekas negali teigti, kad cia nesamone, nes nera irodyta ar tai tiesa ar melas.
2. Jeigu butum pastabus zinotum, kad tai ne lietuviu kurtas tekstas, o isverstas (net straipsnyje apie tai rasoma).
3. Pasikeisk nick’a

zmogus

TAM ATEIVIUJ ko tu cia isvis rodais tokiuose puslapiuose jei tu net blaiviai mastyt nesugebi,atlikies smarkiai nuo realybes ir netikusius komentarus rasai,eik geriau tv isijunk ar koki ziniu portala paskaityk…

Asas

Kokie klausimai, tokie ir atsakymai :)

ATEIVIS

per mazai ikaliau dar,kad suprasciau apie ka cia

Gie

Idomu.

Taip pat skaitykite