Penkiolika Dievo pakuždėjimų žmogui

dievo-pakuzdejimai1. Pirma taisyklė
 
Dievas sukūrė žmogų ne kančioms – Dievo kūrinys turi džiaugtis gyvenimu, mylėti ir kurti. Mažiau skųskitės gyvenimu, visada prisiminkite, kad yra žmonių, kurie gyvena kur kas blogiau negu jūs.
 
2. Antra taisyklė
 
Kiekvienas žmogus pasiųstas į šią Žemę ne šiaip sau – jis turi išreikšti savo dieviškumą ir kažkuo pagerinti jį supantį pasaulį. Dievas duoda žmogui talentą, jėgą ir gabumus. Dievo dovaną reikia naudoti aplinkinio pasaulio tobulinimui, o taip pat padėti tiems, kam tikrai reikia jūsų pagalbos.
 
3. Trečia taisyklė
 
Pasistenkite savo gyvenimą pripildyti meile, o taip pat gyvenimus savo artimųjų – taip jūs pritrauksite palankias aplinkybes, finansinę gerovę. Ir priešingai, agresija neišvengiamai blogins gyvenimo kokybę.

 

4. Ketvirta taisyklė

 

Gyvenime nėra nieko atsitiktinio – savo mintimis, žodžiais, veiksmais ir poelgiais mes formuojame savo šiandieninę realybę ir savo ateitį. taip kad, ar jūs mėgausitės, ar, priešingai, kankinsitės visiškai priklauso nuo jūsų.

 

5. Penkta taisyklė

 

Su ketvirta taisykle susijusi penkta: mintys formuoja įvykius. Išmokite galvoti pozityviai ir jūs sukursite jus džiuginančią tikrovę. Ir priešingai dirglumas, įniršis, pavydas, puikybė pritraukia vien nesėkmes ir nepasisekimus.

 

6. Šešta taisyklė

 

Kokios tik bebūtų aplinkybės apie jus, visada išlikite ramūs, stenkitės išsaugoti pozityvų mastymą, tikėkite savo jėgomis ir Dievo pagalba. Ir bus taip, kaip jūs tikite.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

7. Septinta taisyklė

 

Stenkitės klausytis Dievo balso – tiesiog užduokite klausimą, į kurį norite išgirsti atsakymą ir įsiklausykite, ką sako jums pasąmonė.

 

8. Aštunta taisyklė

 

Kiekvienas žmogus gali išsigelbėti Dievui padedant. Dievas randasi kiekviename mūsų. Raskite Jį savyje, o paskui išpažinkite Jį per save į savo aplinką.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

9. Devinta taisyklė

 

Nepriklausomai nuo to, kokie būtų sunkūs nusikaltimai, Dievas vis tiek myli kiekvieną iš mūsų. Biblijoje parašyta: “ieškokite ir rasite, belskite ir jums bus atidaryta”. Tik prisiminkite: Dievas duoda tą, ko jums reikia būtent šią minutę.

 

10. Dešimta taisyklė

 

Vienas iš pagrindinių dieviškųjų įstatymų yra “panašumo įstatymas”: jeigu jūs nemylite pats savęs, tai ir aplinkiniai jūsų taip pat nemylės. Kokiu matu jūs matuosite, tokiu ir jums bus pamatuota. Kaip jūs elgsitės su aplinkiniais, taip ir aplinkiniai elgsis su jumis.

 

11. Vienuolikta taisyklė

 

Žmogaus nesėkmių priežastys slypi ne kituose, o jame pačiame. Griaunamo charakterio informacija nuodija mums gyvenimą ir neleidžia būt laimingiems.

 

12. Dvylikta taisyklė

 

Absoliučiai viskas yra pačiame žmoguje: ir valdžia, ir garbė, ir šlovė, ir pinigai. Reikia tik išmokti išlaisvinti visą tą gerovę į mus supančią realybę. O tai galima tik griežtai laikantis Dievo įstatymų.

 

13. Trylikta taisyklė

 

Neskirstykite jus supančių žmonių į “blogus” ir “gerus”. Mes tokie, kokie esame. Ir jeigu jūsų kolega blogas jums, tai kitą jis pilnai tenkina. “Neteiskite ir būsite neteisiami.”

 

14. Keturiolikta taisyklė

 

“Pažink save” – šią ezoterinę taisyklę pilnai galima taikyti ir supančioje tikrovėje. Tik jokio kapstymosi po save ir knygų graužimo. Savęs pažinimas – tai talentų ir sugebėjimų atvėrimo savyje ir praktinis jų pritaikymas išoriniame pasaulyje procesas.

 

15. Penkiolikta taisyklė

 

Dievui nėra tokių dalykų kaip “kaltė”, “bausmė” ir panašių. Svarbu klausti: ne “už ką?”, o “dėl ko?”. Dievas leidžia kiekvienam klysti ir žinoma, tas klaidas ištaisyti. Leidžia pereiti tas pamokas, kurias mums būtina išmokti. Ir visi sunkumai duodami pagal jėgas. Ir pats geriausias būdas ištaisyti klaidas – tai mylėti save ir tuos, kurie mus supa.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Wraith

Tikra tiesa

Anonimas

Tai tikra šventa tiesa kurią reikia priimti kiekvienam iš mūsų.

Anonimas

Nuostabu !!!!!!

me.

taip iseina jei vagiama tai Dievas sia minute ir nori,kad voktum. kitas pastebejimas kodel pasaulyje tiek skurstanciu zmoniu,jei Dievas jiem viska duoda? pieva

wtf

Cia tiesiog vertimo klaida

as.

todel ,kad zmones netiki ir jie panire ti i negatyva..Skurstanciu zmoniu mintys ne pakankamai matyt yra pozityvios.Viena diena pagalvoja pozityviai ir likusios 6 negatyvo…Zmones lengvai pasiduoda negatyvui…Keiksmazodziams…Ir jie nesigilina i save..Tikejimo mazai.

Anonimas

Tai palaukit, “dziaukites gyvenimu nes yra kazkam blogiau nei jum”tai visiem zmonem turi buti tik gerai ir jokiu palyginimu!

as

Jei visi zmones gyventu pagal sias taisykles-Zemeje butu rojus!

wtf

“Dievas duoda tą, ko jums reikia būtent šią minutę,,

Taip pat skaitykite