Kraupus keleivis: vyrą į taksi palydėjo moters vaiduoklis?

moters-vaiduoklisManote, kad nejauku vienam naktį lipti į taksi? Patikėkite, tikrai gali būti blogiau. Ir tai patvirtina paviešintas įrašas iš Japonijos, kuriame užfiksuota, kaip į taksi lipantį vyriškį galimai lydi „vaiduoklis“, rašo dailymail.co.uk.

 

Iš pradžiu kameros fiksavo labai įprastą vaizdą – vyriškis tiesiog žingsniuoja prie stojančio balto taksi. Tuomet staiga už jo atsiranda juodas objektas, kuris tarsi seka paskui jį.

 

Jiems abiem artėjant prie automobilio, tarsi ima aiškėti tamsaus pavidalo forma – jis jau primena moterį su juodu gobtuvu. Vyriskiui įlipus į automobilį atrodo, kad užsidarančios durys tiesiog kiaurai perskrodžia vaiduoklį. Taksi nuvažiuoja, o platforma lieka visiškai tuščia.

 

Vieni į šį vaizdo įrašą reaguoja su humoru – sako, kad gal vaiduoklis norėjo šiek tiek pasivėžinti, o gal tiesiog yra įsimylėjusi sekamą vyrą. Kiti tvirtina, kad nėra reikalo kalbėti apie jokį vaiduoklį – tariamas tamsus siluetas yra tiesiog kompiuterinis triukas.

 

Tačiau Japonijoje apie keleivius vaiduoklius kalbama gana dažnai. Taksi vairuotojai teritorijose, kurios labiausiai nukentėjo per 2011 metais įvykusį žemės drebėjimą, praneša, kad „klientai vaiduokliai“ nėra toks jau retas reiškinys. Tvirtinama, kad tokie keleiviai įlipa į automobilį, susimoka ir dingsta iš automobilio kelionės metu.

  

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Pokstininkas

Su taksu siais laikais ajajai kokie mandruoliai.

Taip pat skaitykite