Kur ieškoti meilės pagal zodiako ženklą?

meile-zodiakaiKiekvienas zodiakas turi savo temperamentą ir būtent nuo to priklauso, kur skirtingi zodiako ženklai mėgsta leisti savo dienas. Sužinoti kur galime sutikti savo meilę pagal zodiako ženklus mums siūlo Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

 

Avinas

 

Aistringiems ir energingiems Avinams verta dažniau lankytis sporto salėse, varžybose arba ten, kur energija, jėga kunkuliuoja. Neįtikėtinos pažintys jūsų laukia policijos komisariate arba sporto mokykloje. Gali būti, jog jūsų išrinktasis yra auto mechanikas.

 

Jautis

 

Zodiako gurmanai savo antrąją pusę lengviau rastų ten, kur galima patiri kūniškus ir kinestetinius malonumus: pirtyse ir garinėse voniose, SPA, masažo salonuose. Taip pat gurmaniškuose restoranuose, vyno parduotuvėlėse.

 

Dvyniai

 

Zodiako inteletualieji puikiai jaučiasi būdami žmonių apsuptyje, informacijos jūroje. Dėl to galimos sėkmingos pažintys laikraščių ir žurnalų redakcijose, įvairaus pobūdžio seminaruose ir paskaitose. Savo antrąją pusę sutiksite besimokydami ar lankydami tobulinimosi kursus.

 

Vėžys

 

Ramieji ir paslaugieji zodiako atstovai savo meilės te ieško savo tėvynėje, jokiu būdu ne užsienyje. Galimos pažintys bet kokiose maitinimo įstaigoje ar vaikų žaidimų aikštelėse. Tiesiog renkantis maisto produktus prekybos centruose.

 

Liūtas

 

Zodiako išdidžiųjų sėkmė laukia pasilinksminimo vietoje. Tai gali būti klubai, pramogų parkai. Dažniau lankykitės parodose, teatre ir kine. Jei turite galimybę patekti į televiziją, tai būtinai ten būsite pastebėti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mergelė

 

Pedantiškosios zodiako atstovės labai reiklios mylimiesiems. Todėl joms palanku dažniau būti ten, kur renkasi panašaus tipo žmonės. Sėkmė jūsų laukia gydymo įstaigose ir poliklinikose, ekologinių prekių parduotuvėje ar bibliotekoje.

 

Svarstyklės

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Estetiškosios ir elegancija trykštančios Svarstyklės savo meilės paieškas gali sėkmingai nukreipti į elitinius visuomenės vakarėlius, grožio salonus ir madų renginius. Savo meilę galite sutikti prabangių papuošalų, aukso dirbinių parduotuvėse.

 

Skorpionas

 

Paslaptingieji ir gilieji zodiako atstovai savo meilės paieškoms gali rinktis vietas, kurios kažkokiu būdu siejasi su rizika, pavojumi, ekstremalumu. Galbūt savo meilę rasite banke ar kazino? Užsukite ir į intymių reikmenų parduotuvę.

 

Šaulys

 

Optimistiškieji ir entuziastingieji Šauliai puikiai jaučiasi toli nuo namų. Ten labai palanku atrasti sau antrąją pusę. Važiuokite į kelionę. Taip pat jums pasiseks studijų metu, lankantis teismų rūmuose ar lankantis guru paskaitose.

 

Ožiaragis

 

Konservatyvieji karjeristai Ožiaragiai turėtų dažniau suktis verslo susitikimuose, bendrauti su įtakingais ir turinčiais aukštą socialinį statusą. Sėkmė gali nusišypsoti bažnyčioje ar bet kurioje valstybinėje įstaigoje.

 

Vandenis

 

Išradingieji ir nepastovieji Vandeniai savo meilės paieškas turėtų nukreipti ten, kur daug skraidančių objektų: aerodromus, sklandymo būrelius, šuolius parašiutu. Sėkmė garantuota skrendant lėktuvu ar mokantis astrologijos.

 

Žuvys

 

Altruistiškosios ir švelniosios Žuvys turėtų dažniau lankytis senelių ar gyvūnų prieglaudose, labdaros renginiuose. Galimi susitikimai lankant įvairias dvasines praktikas, mokantis psichologijos ar mistikos.

 

Parengė: Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Inf. šaltinis: asmeninisastrologas.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Asilai jus

Lankytis ten kur man labiausiai nepatinka (isskyrus gyvuneliu preglauda)?!? Na jau ne.
Nesamone;(

Taip pat skaitykite