8 patarimai dvasios sveikatai: jeigu jų laikysitės, gyvensite su švaria siela

svari-siela1. Nesikiškite į svetimus reikalus, kol jūsų to nepaprašė

 

Dauguma mūsų patys susikuriame problemų, nes labai dažnai kišamės į svetimus reikalus. Mes tai darome, nes esame įsitikinę, kad taip elgtis geriausia ir kad mūsų vienintelių logika yra teisinga.

 

Galiausiai mes kritikuojame tuos, kurie nesutinka su mūsų pozicija, ir stengiamės nukreipti juos teisinga linkme, t.y. ta, kuri, mūsų nuomone, yra teisinga. Taip elgdamiesi paneigiame asmenybės egzistavimą, vadinasi, ir Dievo buvimą, nes jis kiekvieną mūsų sukūrė unikalų. Dievas stebi visus ir viską, pasitikėkite Juo!

 

2. Mokykitės atleisti ir pamiršti

 

Tai pats efektyviausias būdas pasiekti dvasios ramybę. Jei mus įžeidė, mes tam asmeniui jaučiame neigiamus jausmus.

 

Pamirštame, kad įžeisti buvome tik kartą, ir nuolat kurstome savo neapykantą. Todėl amžinai „laižome tą pačią žaizdą“. Tikėkite Dievo ir karmos teisingumu. Leiskite jam teisti jus įskaudinusių žmonių poelgius. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad eikvotumėte jį visokiems niekams. Atleiskite, atleiskite ir eikite į priekį.

 

3. Neieškokite visuotinio pripažinimo

 

Šiame pasaulyje pakanka savanaudžių. Jie retai vertina žmones, nesitikėdami asmeninės naudos. Maža to, niekas nėra tobulas. Tad kodėl jūs vertinate pagyras tokio paties mirtingojo kaip ir jūs? Kodėl jūs taip trokštate pripažinimo? Tikėkite savimi. Svetimos pagyros ilgai netrunka. Vykdydami savo įsipareigojimus, nepamirškite moralės ir nuoširdumo. Visa kita palikite Dievui.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Pamirškite pavydą

 

Visi žinome, kaip pavydas gali sutrikdyti mūsų dvasios ramybę. Pavyzdžiui, jūs manote, kad dirbote stropiau už savo kolegas, tačiau paaukštinti buvo jie, ne jūs. Ar turėtumėte jiems pavydėti? Ne. Atminkite, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimas susiklosto pagal mūsų ankstesnių veiksmų ir poelgių, taip pat ankstesnių gyvenimų karmą.

 

Jeigu jums lemta būti turtingu, tai niekas gyvenime tam nesutrukdys. Jūs nieko nepasieksite kaltindami kitus dėl savo nesėkmių. Pavydas tik trukdys jums.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

5. Norite pakeisti pasaulį – pradėkite nuo savęs

 

Nesistenkite vieni pakeisti jus supantį pasaulį, nes vargu, ar jums tai pavyks. Gal geriau pasikeisti patiems? Ir tada net priešiška aplinka taps miela ir harmoninga.

 

6. Susitaikykite su tuo, ko negalima pakeisti

 

Tai geriausias būdas trūkumus paversti privalumais. Kiekvieną dieną mes susiduriame su nepatogumais, irzlumu, ligomis ir nelaimingais atsitikimais, kurių negalime kontroliuoti. Turime mokytis juos priimti sakydami sau: „Taip norėjo Dievas. Tegul taip ir bus.“ Juk Dievo logika yra už mūsų suvokimo ribų. Tikėkite tuo ir tapsite pakantesni, stipresni ir valingesni.

 

7. Nekąskite daugiau, nei galite suvalgyti

 

Dažnai mes prisiimame daugiau įsipareigojimų, nei galime įvykdyti. Tai darome, kad patenkintume savo Ego. Todėl įvertinkite savo galimybes.

 

8. Reguliariai medituokite

 

Meditacija išlaisvina protą nuo minčių ir tai yra aukščiausia dvasios ramybės būsena. Jeigu jūs kasdien medituosite po 30 minučių, lengviau išsaugosite ramybę likusias 23 valandas ir 30 minučių.

 

Jūsų protas daugiau nebebus įsitempęs, kaip buvo prieš tai. Tai didins darbingumą ir jūs atliksite daugiau darbų per trumpesnį laiką.

 

Šaltinis: moterslaikas.lt

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
barmalejus

Sako zmones , nesamone kokia cia ezoterika , kokia aura, kokios sielos! – TU TIKI TOKIOM NESAMONEM?! Zmones gilintusi i tas tiesas, pakeistu gyvenima, gal dalinai kazkiek. As irgi nesu sventas, alkoholio kartais buna…………. bet as turiu tam tikra mastyma. Man supuvimas negresia, bent jau sioj reinkarnacijoj. Labai daug purvo vyksta, apkalbos, kartais net nepagrystos visai, tai tokiu atveju, apkalbantysis save komplikuoja keleriopai ! intrigos kazkokios kvailos, pasityciojimai…………. darbuose, imonese……. kai paklausai kartais kas vyksta. Apteme yra protai zmonem. TAI REZIUME koks gaunasi?!

barmalejus

Zmones jei gyventu teisingus gyvenimus, tai ligoniniu, polikliniku uzsidarytu kokia 80%. Nesupranta zmones is kur ligos atsiranda. Karma aisku cia savo role taip pat suzaidzia, buna visko. Bet didelis pagrindas dvasiskumas yra. man teke ne karta pastebet dantys net ispuve buna pas zemos morales zmones . Viskas cia surista, musu sveikata ir musu mastymas yra VIANAME KUBILE !

struderis

tai nereiškia ,kad turi praeiti pro mušamą vaiką ar bejėgę moterį kaip ir bet kokį žmogų,tačiau Dievas davė protą ir turi turėti supratimą kur kišti savo trigrašį o kur apeiti lanku Manau,kad taip

barmalejus

situacija nelygi situacijai. pradesi visur kistis gal pats tada papulsi i kalejima ! gatvej vaiko ten tikrai nedubasins kaip namie dubasintu ! dazniau kiskis visur – problemu ir pats turesi !!!

!!!

“Nesikiskite į svetimus reikalus, kol jūsų to nepaprase.” O tai jeigu gatvėje muša vaiką ir ką, jam nereikia padėti?

Hur

Uzuojauta tau jeigu viska gyvenime taip tiesmukiskai priimi. Tai reiskia, kad jeigu kazkas aiskinasi santykius nereikia savo trigrasio kisti. Zmones patys issiaiskins ir be tavo pagalbos.

barmalejus

o kaip tu padesi isikises? O jeigu tu ta zmogu dar daugiau sunervinsi, gryzes namo vaika dar daugiau mus , nei kad tu butum ten nesikises i ta situacija. Kaip tada?! kas teisus?!

Taip pat skaitykite