Į klausimą ar norėtų sunaikinti žmoniją robotas atsakė teigiamai

robotas-zmogusTechnikos stebuklas ar žingsnis pasaulio pabaigos link? Tokį klausimą galima sau užduoti išgirdus roboto atsakymą į klausimą ar jis norėtų sunaikinti žmoniją.

 

Robotai-žmonės daug kam kelia baimę, tačiau robotų technikai ir inžinieriai, subūrę geriausių specialistų komandą, žada jums tikrą perversmą: sukūrę robotą Sofiją, jie teigia atradę raktą į ateitį, kurioje žmonės ir itin aukštą dirbtinį intelektą turintys robotai galės puikiai sugyventi ar net užmegzti santykius, ir būtent tai gerokai palengvins žmonių gyvenimą.

 

Susipažinkite su Sofija – robotu, kuris jau mažai kuo skiriasi nuo tikro žmogaus. Sofija gali padaryti net 62 skirtingas veido išraiškas, o kameros, įtaisytos jos „akyse” ir sujungtos su tam tikrais algoritmais, leidžia užfiksuoti žmogaus veidą ir užmegzti akių kontaktą. Robotas taip pat nepraleidžia progos ir pajuokauti: paklausta, ar norėtų sunaikinti žmoniją, ji atsako, kad taip.

 

„Mūsų tikslas yra sukurti robotą, kuris būtų sąmoningas, kūrybiškas ir gabus kaip žmogus. Šiuos robotus kuriame tam, kad jie galėtų padėti žmonėms sveikatos, terapijos, švietimo bei klientų aptarnavimo srityse. Ilgainiui jie nesiskirs nuo žmonių”, – teigė vienas iš komandos vadovų Davidas Hansonas.

 

Vaizdo įrašą apie robotą-žmogų galite pamatyti čia:

 
Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

juk ta robota sukure zmogus, o zmogus ir yra pats bjauriausias Dievo tvarinys- zudo ne vien tam, kad maisto turetu, bet ir del pramogos [medziokle], isskaiciavimo [kate ar kale atsivede palikuoniu, o jie seimininkui nereikalingi], prabangos [ant sienos gyvuno iskamsa, spintoj keli kailiniai] ir t. t. .. o senus, neigalius zmones lengva ranka artimieji sugruda i prieglaudas [lieka gyvenamas plotas ir laisve- nereik priziuret]… net savo pagimdytus vaikus palieka.. o kiek zmoniu prazude karai- bereikalingas turtu ir garbes troskimas.. tad jei zmogus tik tiek vertina kito zmogaus gyvybe, roboto protas suvokia juk ir to zmogaus nereik..nebent pasiliktu kaip augintini [kazkada… Skaityti daugiau »

dasas

cia tik algoritmo klaida. Robotas pirma karta susidure su tuokiu klausimu ir nezinojo kas tai yra ir kaip teisingai reaguoti, todel reagavo logiskai “nezinau, todel padarykim tai”.

įdomu

…sąmoningas, kūrybiškas ir gudrus…o kur siela???

Matilda

Aisku, kad turto mafijai geriausia robotai, nes nes turtus,o atlygio nereiks.

wu

Nebūtinai jis darys tai aip užprogramuosi. Bet viską, laiko klausimas.

Ateivis

Ka tu robotui instaliuosi jis taip ir elgsis ar sakys.

Anonimas

Visai kaip zmogus uz pinigus ane?

Taip pat skaitykite