Paslaptingosios runos (video)
Šiuo metu pasaulyje yra 7,67 mlrd. žmonių su tiek pat šansų būti unikaliais. Visi esame panašūs ir, tuo pačiu, tokie skirtingi: mylime ir nekenčiame, pritariame ir streikuojame, tačiau turime dalintis tais pačiais namais ir ieškoti harmonijos tarpusavio santykiuose, ar tai būtų valstybių santykis, ar šeimos sąjunga.
Serijose “Vėjas mano kaily” norima prašnekti apie tai, kaip žmogus mato pasaulį, nepasiduoda visuomenės nustatytoms normoms, vadovaujasi savo intuicija ir nebijo pažvelgti sau į akis, nes jos kalba tiesą.
Šį kartą kalbiname Rasą Pupelytę, kuri mums plačiau papasakos, apie supusios aplinkos bei runų padarytą įtaką jos pasaulėžiūrai.
Parengė Greta Lazauskaitė
Kviečiame jungtis prie naujos anomalija.lt Facebook grupės, kur diskutuojame apie dvasingumą, pasaulio paslaptis, ezoteriką, magiją ir viską, kas keistą ir nežinomą.
Pasidalinkite su kitais
Jums rekomenduojame
-
Mergina, kuri išgyveno per lifto kritimą iš 79-o aukšto
-
10 įdomių faktų apie Albertą Einšteiną, kurių galbūt nežinojote – nustebino vos gimęs, nenešiojo kojinių, o vairuoti atsisakė
-
10 keisčiausių faktų apie Antrąjį pasaulinį karą
-
Žaviausias bet kurios dailiosios lyties atstovės bruožas – moteriškumas
-
Gyvenimas – viso labo žaidimas
-
Satja Sai Baba tik triukų meistras?
Taip pat skaitykite
Mokslas / Technologijos
4 Lietuvoje sukurti technologiniai sprendimai, nustebinę visą pasaulį: juos naudoja milijonai žmonių
TAL RA SHA
Skruzdė svarsto: “ar iš tikro gali būti žmogus”?