Kaip pildosi mūsų norai?

kaip-pildosi-noraiVisgi, dažniausiai, mūsų pačių mintys ir veiksmai prišaukia į gyvenimą tai, kas nepatinka. Realybėje nėra nei blogio nei gėrio, tai žmogaus protas skirsto viską ir dalina. Dažnai gauname viską tik tam, kad visatoje išsilygintų energetinis balansas. Visi mums siųsti išbandymai, vienaip ar kitaip yra naudingi, ir jei mūsų protas nesugeba įžvelgti didžiojo plano esmės, nereiškia, kad planas yra blogas. Visi įvykiai galiausiai neša savyje tam tikrą funkciją.

 

Jei buvome per daug kategoriški, nesugebėjome kažko priimti, turėjome daug pretenzijų, nuoskaudų, prisirišimų, dažnai smerkėme kitus, ar gyvenome puikybėje, bei pyktyje, visa tai sukaupė aplink mus didelį neigiamos energijos perteklių ir ją vadinasi reikėjo neutralizuoti ir išlyginti per jums nepriimtinus įvykius.

 

Jei sugebėsite už tai būti dėkingi ir suvokti jų prasmę, jei sugebėsite atpažinti savo klaidas, padaryti išvadas ir ateityje keisti savo elgesį, tai atvers kelią į sėkmingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Na, o jei ir toliau piktinsitės ir reikšite nepasitenkinimą, gausite ir daugiau tokių karčių piliulių, tol, kol bus padarytos išvados. Tačiau, dažniausiai žmonėms nepatinka tokia tiesa. Niekas nenori pripažinti, kad niekas nevyksta be priežasties, ir kad įvykiai kurie vyksta mūsų gyvenime, tai tiesiog pasekmės.

 

Šešta taisyklė – galvoti ir kalbėti apie žmones taip, lyg jų vietoje būtume męs patys.

 

Reikia įpratinti save galvoti ir kalbėti apie kitus žmones taip, lyg jie visą laiką jus galėtų girdėti. Jei pradėsime galvoti apie kitus taip, kaip patys norėtume, kad kalbėtų ir galvotų apie mus, mūsų gyvenime atsiras labai daug šviesos ir taps žymiai lengviau gyventi bei bendrauti. Vidinių ir išorinių prieštaravimų metu išeikvojama labai daug gyvybinės energijos, o negatyvas pritraukia dar daugiau negatyvo. Kaip buvo minėta ketvirtoje taisyklėje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tačiau, kai męs blogai galvojame apie žmogų, o jam negirdint blogai apie jį kalbame, sutikę jį, turime kovoti su tuo ką mąstome ir kaip tuo metu elgiamės, ir ši vidinė kova sukelia labai didelius prieštaravimus pasąmonės lygmenyje. Kai pradedame galvoti apie kitus taip, kad niekada ne gėda jiems tiesiai visko pasakyti, harmonizuojame savo vidų ir gyventi tampa lengviau.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tai padeda subalansuoti mūsų vidinę būseną ir pagerinti santykius su aplinkiniais. Atsilaisvinusi energija padeda kurti savo ateitį ir padeda realizuoti savo tikslus. Tą patį žinoma padaro ir geresni santykiai su mus supančiu pasauliu.

 

Septinta taisyklė – trilypis norimo rezultato priėmimas.

 

Jei visos iki šiol išvardintos taisyklės, tai baziniai veiksmai būtini mūsų sąmonei ir pasąmonei auklėti ir treniruoti, tai septintoji yra tiesiog stebuklinga. Bet veikia tik tada, kai mes jau esame darnoje su savimi ir mus supančiu pasauliu. Naudodamiesi septintąja taisykle, galime valdyti ir formuoti savo gyvenimo įvykius.
Tam mums reikės priimti tris galimus norimo rezultato variantus:

 

– viskas bus taip kaip noriu
– viskas bus visai kitaip nei noriu
– viskas bus žymiai geriau

 

Toks požiūris yra būtinas tam, kad atmesti bet kokį kategoriškumą ir tikėti, kad kas be atsitiktų, net ir pats blogiausias variantas, viskas kažkokiu mums nežinomu būdu yra mums tik į naudą. Pasitikėjimas visatos planu atpalaiduoja visus kamščius ir kategoriškumus, taip pat ir lūkesčiai tampa atmetami. Jūsų protas pasiruošia viskam, net tam, apie ką negalite įsivaizduoti.

 

Toks pasitikėjimas jus atleidžia nuo negatyvaus vertinimo ir nuo pykčio, nuoskaudų bei nepasitenkinimo. O tokių emocijų atsisakymas sukuria labai stiprią energetiką, kuri realizuoja norus. Susitaikydami su visais įmanomais rezultato variantais, mes tuo pačiu priimame pasaulį tokiu koks jis yra, nebeskirstydami į bloga ir gera, mes išsaugome energetinį balansą, kas ir duoda labai didelį šansą, kad visi norai išsipildys.

 

Tik tai nėra taip paprasta, nes tam, kad smegenys automatiškai išmoktų mąstyti trejybiškai, reikia treniruotis kas dieną. Visą dieną, nuo pat ryto, darykite linksmus pratimus. Į viską žiūrėdami kaip į žaidimą. Apskritai, gyvenime stenkitės nieko nesureikšminti, nes tai tas pats, kaip bėgti prisirišus parašiutą.
Taigi, kiekvieną kartą, sugalvoję kažką padaryti, prieš tai sužaidžiate trejybės žaidimą. Pvz.: Pagalvojote: “noriu valgyti”

 

– einu pasigaminsiu maisto
– išvis nepavalgysiu
– pavalgysiu prabangiame restorane

 

tada einate ir gaminate maistą.

 

Tokius žaidimus žaisdami kasdieniame gyvenime, buityje, po truputį pripratinsite save kiekvieną situaciją priimti tokiu būdu. Taigi 70% laiko, treniruokitės būtent tokiais buitiniais klausimais. 20% treniruokitės jau su rimtesniais savo norais – sveikata, meilė, automobilis, kompiuteris, ar kiti dalykai kurių norėtumėte.

 

Kiekvieną norą peržiūrėkite iš trejybinės pozicijos, kad bus taip kaip noriu, visai nieko negausiu ir gausiu daug geriau nei įsivaizdavau. Na, o likusius 10% naudokite žaidimui su tokiais norais, kurių niekaip niekada negalėtų būti įmanoma realizuoti. pvz.: „rytoj man padovanos namą Vilniaus senamiestyje“. Toliau-“ aš išvis neturėsiu namų“ ir trečias – „man padovanos namą Romos, Niujorko ar Londono senamiestyje“.

 

Tokiu būdu pripratinsite save svajoti apie labai daug, o ne tiek, kiek įsivaizduojate, kad yra įmanoma, kas ne mažiau svarbu, nes mes dažnai nuvertiname ir save ir savo galimybes ir apskritai galimybes, nors niekas nėra apsaugotas nei nuo pasakiškų turtų, nei nuo visiško ubagavimo.

 

Taigi, mokomės norėti, paleisti ir pasitikėti. Tokiu būdu atversite reikiamus kanalus ir kas žino, kokio dydžio noras galiausiai išsipildys.

 

Svarbiausia treniruokitės kiekvieną dieną, kol trejybiškas mastymo būdas taps automatiniu. Išlaisvinkite save nuo lūkesčių, tam, kad galėtumėte mėgautis gyvenimu, nes esmė būtent tame, pasimėgavime, o ne daiktuose ar dalykuose kurių norite. Visi jūsų norai yra dėl vieno tikslo, kad jūs per tuos norimus dalykus, galėtumėte mėgautis gyvenimu.

 

Taigi, formuokime savo realybę ir pildykime savo norus patys, lyg turėtume burtų lazdelę.

 

Autorė: Luka de Luna, šaltinis: transformacijos.lt (facebook.com/transformacijos/)


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Inga

parašykite tikrąjį autorių nukopijuoto teksto iš rusų k. ALEKSANDR PALIENKO.

IRENA

Dekoju isaususiam rytui , kuris nuo ankstaus ryto prausia pavasario isipurvinusia gamta , nuostabiu tyru lietuciu ….. o mano ryta praturtino nuostabus gyvenimo prasmes ir gyvenimo kokybes pamokanti straipsnis , liko ti maza smulkmena , pabusti , ijungti kompa ir dar karta paskaityti siuos vertingus pamokymus . O TAIP BUVO SUNKU PRSBUSTI , PO NAKTIES SAPNU …. O DABAR NUOTAIKA TIKRAI ZVALI …

Žiniuonis

Sutinku, tikrai puikus straipsnis, ir viskas iš esmės logiškai išmąstyta ir išdėstyta, o ne šiaip kažkokių keistuolių sapalionės. Taisyklės padės pirmiausia tapti optimistiškesniu, ne tik pildys norus. Stengsiuos jas sekti :)

hhhh

Puikus straipsnis