Mūsų energijos “vagys” – priežastys dėl ko prarandame energiją

bioenergija-energijaPastebėjote, kad dažniau esate pavargęs, nebenorite ne tik atlikti kasdienių darbų, tačiau net ir linksmintis ar leisti laiką drauge su kitais?

 

Gal būt jūs tiesiog prarandate savo energiją ir jos nebeužtenka norimam gyvybingumui palaikyti? Nebeužtenka kūrybai ir tam, ką būtinai turite atlikti?

 

Psichoinformaciologė ir Kosmoenergetikos Magistrė Eglė Gleščinskienė (kosmoenergetika.lt įkūrėja) siūlo mums pažiūrėti kur paprastai prarandame energiją, kur ji dingsta ir kokios priežastys tai sąlygoja:

 

– Pradėti ir iki galo neužbaigti darbai. Pasirodo, kad kiekvienas pradėtas procesas reikalauja užbaigimo. Tai, kad kažko neatlikai iki galo, užsifiksavo tavo pasąmonėje ir nuolat tave veikia, net jeigu apie tai ir negalvoji ar visai pamiršai.

 

Norint išsaugoti savo energiją vertėtų užbaigti tai, ką pradėjai, įvykdyti susitarimus, atiduoti skolas. Ir nepradėti nieko, ko manai nepajėgsi užbaigti.

 

– Melas tavyje. Jei kalbi netiesą, eikvoji labai daug energijos, kad palaikytum tą klaidinančią melo struktūrą, kurią kuri. Taip pat turi palaikyti įsivaizduojamą to melo „vaizdą“ jame esančius veikėjus ar save ir t.t.

 

Atsikratyk melo, tegul viskas būna taip kaip yra, nepagražinta, nepameluota…

 

– Baimė yra pats baisiausias energijos grobikas. Kuomet bijai, tavo organizmas ruošiasi kovai, patiria begalinį stresą, yra įsitempęs ir dirba, įprastai saugomų energijos resursų, eikvojimo režimu. Išeikvoji labai greitai didelius energijos kiekius.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pažvelk savo baimei į akis. Nebėk nuo jos, o pagaliau išspręsk tą problemą ir baik save alinti.

 

– Įvairios nebūtinos kalbos, plepalai, pletkai,- tai intensyviai eikvoja mūsų energijos resursus. Turimą energiją dalijame kairėn ir dešinėn, negalvodami, kad ją galėtume skirti kūrybai, kažkokiems norimiems pokyčiams savo gyvenime ir pan.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Palik tas nereikalingas kalbas kitiems. Dažniau pabūk tyloje ir ramybėje.

 

– Jeigu nuolat esi darbe, neleidi sau ilsėtis ir mažai ką gero matai išskyrus savo darbą- tai irgi tam tikros rūšies energijos praradimas. Tu ne tik visa save atiduodi darbui, tačiau neleidi savo turimam energijos rezervui atsistatyti, pasipildyti, neleidi sau mėgautis gyvenimu.

 

Jeigu pastebi šitą bėdą, turėtum griežtai normuoti laiką, kurį skiri darbui, kurį- poilsiui, kiek fizinei veiklai ar sportui, kiek kitai savo mėgstamai veiklai.

 

– Miego trūkumas. Negalvok, kad jeigu trumpiau pamiegojai, vėliau tai kažkuo kompensuosi ir vėl būsi pilnas energijos ir jėgų. Tavo energinis rezervuaras intensyviai pildosi miegant. Tas miegas turi trukti tiek kiek reikia, kad pasikrautum energijos, kad būtų subalansuoti tavyje vykstantys procesai. Trūkstant miego, tu ne tik nepasipildai reikiama energija, bet ir neleidi, kad tavo organizmas išsivalytų nuo kenksmingų fizinių medžiagų (toksinų), taip pat kad absorbuotų ir nukenksmintų bet kokias dieną patirtas emocines bei psichines perkrovas.

 

Miegas tavo gyvybės ir galios eleksyras. Neatimk jo iš savęs.

 

– Nuoskaudos ir pyktis yra tos emocijos, kurios turimą asmeninę energiją tiesiog “suvalgo“. T.y. tam tikra žemų vibracijų energijų kategorija, kuri nuolat, intensyviai eikvoja, bet kurį, nesugebantį paleisti nuoskaudas, žmogų.

 

Peržiūrėk savo emocijas, padirbėk su tuo, kam ką ir kodėl jauti. Juk užtenka jau to, kad tave kažkas įskaudino ar nuskriaudė, negi dar nuolat turi prarasti savo energiją ir jaustis silpnas?

 

– Žalingi įpročiai tai dar viena energijos spraga. Pasiduodamas bet kokiems žalingiems įpročiams, tu kenki savo organizmui, verti jį iš kažkur ištraukti energijos, kad būtų bent dalinai neutralizuota tai, kas tau kenkia. Ilgainiui labai didelė energijos dalis skiriama būtent tam ir to nebeužtenka. Organizmas nebesugeba apsivalyti ir serga, o dėl energijos trūkumo kenčia psichika, kinta elgesys su kitais žmonėmis, mažėja galimybės įtvirtinti save toje sferoje, kuri tau buvo svarbi.

 

Pats renkiesi ką daryti ir kuo užsiimti, ką valgyti, kuo mėgautis. Tad rinkis sveikatą stiprinančius būdus, o ne žalojančius. Juk tai gali būti kažkokia veikla gamtoje, sportas, judėjimas, sveika mityba, įvairios praktikos.

 

– Energijos vampyrai ar žalojanti aplinka. Turbūt pastebėjai, kad yra žmonių, šalia kurių jautiesi blogai, kurie prisikabina ir nenori tavęs paleisti, kišasi į tavo gyvenimą kažko nuolat reikalaudami ir versdami daryti tai, ko nenori. Taip pat aplinka, kuri gali būti žalinga tavo organizmui ar tavo subtilioms vibracijoms.

 

Galioja taisyklė: „Nebūk ten, kur tau blogai.“.

 

Parengė: Eglė Gleščinskienė (LSNR Energetinio gydomojo poveikio komiteto narė, Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė), šaltinis: kosmoenergetika.lt

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ramunė

Tikra tiesa,išbandyta gyvenimo.Belieka laikytis šių patarimų

as

juoka kelia, visiska juoka. visi isvardyti motyvai, tai tik saziningo zmogaus elgesys. siais laikais turi dantim is nagais kabintis i gyvenima, kad bent gyventai. nesakau kad tai netiesa, tai tikriausia tiesa, bet kiek zmoniu tuo tiki? musu visuomeneje? Taip turetume elgtis, bet mus jau valgo tie, kurie tokiu normu nrturi

rycka

tikra teisybė

Taip pat skaitykite